ظریف به ذوالنوری: کار خودم را به من یاد ندهید
۹۵۲۱۲۸
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
۷۰۲۰ 
حضور ظریف در صحن علنی مجلس برای پاسخ به سوال رئیس کمیسیون امنیت مجلس با حواشی همراه بود.

خبرآنلاین: حضور ظریف در صحن علنی مجلس برای پاسخ به سوال رئیس کمیسیون امنیت مجلس با حواشی همراه بود.

جلسه علنی امروز مجلس میزبان محمدجواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان بود تا به سوال مجتبی ذوالنوری رئیس کمیسیون امنیت ملی پاسخ دهد. این حضور با حواشی روبرو بود.

ظریف پیش از ورود به پاسخگویی به سوال نماینده قم، به حضور قبلی اش در صحن علنی مجلس اشاره کرد و گفت: دور قبل که سؤال آقای ابطحی مطرح شده بود، بنده به هیئت رئیسه اعلام کرده بودم جلسه شورای امنیت ملی با حضور سردار سلیمانی برای بررسی آخرین تحولات عراق ساعت ۱۵ برگزار خواهد شد. دوستان گفتند ساعت ۱۴ بیا و ۴۵ دقیقه به سؤال پاسخ بده و بعد برو. من هم با همین استدلال برای بار 24 ام برای پاسخ به سؤال نمایندگان به مجلس آمدم، اما جلسه علنی دیر شروع شد. بنابراین بعد از اینکه دوبار صحبت کردم، به سمت جایگاه هیئت رئیسه برگشتم و گفتم که با اجازه از شما و دیگر نمایندگان از رادیو گوش خواهم داد و باید ساعت ۱۵ در جلسه شورای عالی امنیت ملی حضور یابم و ساعت ۱۵:۱۰ از مجلس خارج شدم و با اینکه جلسه شورای عالی امنیت ساعت شروع می شد من سه و نیم به جلسه رسیدم. به سوابق مراجعه کنید ثبت شده است.

ظریف خطاب به نمایندگان گفت: اگر برادران و خواهران نماینده خدایی ناکرده احساس کردند ترک مجلس، جسارتی به محضر آنان بوده است، حتما می‌خواهم این تصور اصلاح شود، اگر کسی چنین برداشتی کرده است، من عذرخواهی می‌کنم در صورتیکه واقعیت غیر از این بود.

ظریف در بخش دیگری از اظهاراتش بخشی از گفتگویش با جان کری را هم روایت کرد و گفت: زمانی جان کری به من گفت شما بیخودی فردو را ساختید ما اگر بتوانیم فردو را هم می زنیم، به او گفتم خب فردو را هم زدید، چه پاسخی به ملت ایران خواهید داد. در حضور خانم اشتون به من گفت برای همین است که نمی خواهیم با شما جنگ کنیم.

ظریف در بخشی دیگر از صبحت هایش به کنایه به ذوالنوری که به برجام ایراد وارد کرده بود، کار ما را به من یاد ندهید، من کاری نمی کنم که دست خودم را در حنا بگذارم. ذوالنوری هم پاسخ داد شما هم کار ما آخوندا را به ما یاد ندهید.

ذوالنوری همچنین در طی سوالش از وزیر خارجه شعری لری را خواند که با مزاح محمدعلی وکیلی روبرو شد، ذوالنوری به مزاح به وکیلی گفت بله شما از همه ما لرتر هستید، من هم لرم، خدا هم لر است چون «وند» دارد.

انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1398/10/30
آفا ذالنوری کار خودت هیچ بلد نیستی و گرنه زیاد دخالت نمی کردی البته شدی نخود سر هر آشی کارت فقط توهمت دروغ توهین وفقط دنبال ضعف نفر مخالف خود هستی
Iran, Islamic Republic of
12:03 - 1398/10/30
کاش داخل مسجد دنبال ارشاد مردم به کار خوب و نیک وجوانان را به اسلام راهنمایی می کردی ثواب زیادی هم داشت تو چه به نماینده مجلس
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1398/10/30
البته اگر کار خودتا خوب بلد بودی الان مشکل برجام و این همه بدبختی نداشتیم
Iran, Islamic Republic of
13:22 - 1398/10/30
بنده خدا ظریف گیر چه ادمهای افتاده
Iran, Islamic Republic of
13:25 - 1398/10/30
عجب مجلسی داریم
همش شده متلک پرانی به همدیگه
شمانمایندگان بنشیتید بجای حل مشکل مردم بهمدیگه متلک بگید بقیه هم از فرصت استفاده کنند کار خودشون بکنند
Iran, Islamic Republic of
13:37 - 1398/10/30
سیاست ضعیف خارجه باعث شده حتی کشورهای عربی هم به ما زور بگن و فوتبال ما را خوار کنن.چه رسه به سایر مسائل.
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1398/10/30
آقای ذوالنوری شما مورد احترام بنده هستید
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1398/10/30
ظریف کارش درسته خیلی
پاسخ ها
بدون نام
Netherlands
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
بعضی ها فقط ایراد گرفتن را بلد هستن طر ح وبر نامه ندارند میخوند نخود هر اشی باشند غیر از ایراد ومنفی بافی هنر دگر ندارند حیف نان
Iran, Islamic Republic of
18:54 - 1398/10/30
اصلاکار این مجلس چیست جزء تشریفات و هر دوره بک تعدادی بیایند به نوائی برسند ثمره دیگری جزء ایجاد هزینه سنگین در انتخابات دارد%@
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج