هشدار نماینده تهران درباره یک دست شدن مجلس
۹۵۲۱۴۸
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
۷۰۲۱ 
در جایی آقایان گفته اند که «رد کرده‌ایم و هزینه آن را هم داده‌ایم و دیگر نیازی نیست که افراد را تأیید کنیم».

عصر ایران: در جايي آقايان گفته اند كه "رد كرده‌ايم و هزينه آن را هم داده‌ايم و ديگر نيازي نيست كه افراد را تأييد كنيم".

قاسم میرزایی نکو‌ در مورد رد صلاحیت ها و تاثیر آن در میزان مشارکت مردم در انتخابات گفت: با توجه به صحبت‌های ترامپ مبنی بر فشارهای حداکثری بر کشور و وضعیت بودجه و اعتبارات می طلبد که دلگرمی و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس را داشته باشیم .

این عضو فراکسیون امید مجلس ادامه داد: هیات نظارت با بحث رد صلاحیت‌ها مقدار زیادی بی انگیزگی را در رقابت های انتخاباتی ایجاد کرد.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها افزود: به اندازه كافي جريانات مختلف اجتماعي كه در كشور چه در آبان و چه در بحث سقوط هواپيما انجام شد براي مردم اين سوال را بوجود آورد كه نتيجه راي دادن و حضور در انتخابات چيست؟ در اين نتيجه يک علامت سوْال وجود دارد و تنها راهي كه مي شد به اين سوْال جواب داد برگزاري انتخاباتي آزاد و مشاركت آزاد بود.

این نماینده اصلاح طلب مجلس خاطر نشان کرد: برگزاري انتخابات آزاد يعني اينكه قيچي استصوابي كنار برود و اگر اين قيچي استصوابي كنار مي رفت و همه مي آمدند همه اظهار همدردي مي كردند و شرايط كشور را درک مي كردند. متاسفانه در بحث نظارت استصوابي اين افق ديده نشد و حتي شنيده‌ام در جايي آقايان گفته اند كه "رد كرده‌ايم و هزينه آن را هم داده‌ايم و ديگر نيازي نيست كه افراد را تأييد كنيم"، اينها مواردي است كه دلسوزي مردم در انتخابات را به همراه ندارد .

نماينده مردم دماوند در محلس در مورد احتمال بازنگري شوراي نگهبان براي تأييد صلاحيت ها گفت: با صحبت هاي كه رئيس جمهور و آقاي لاريجاني افراد مختلف و دلسوزان نظام در فضاهاي مختلف انجام دادند اميدواريم كه از اين قضيه اين پيام براي آنها مسجل شود كه تجديد نظري داشته باشند ولي سابقه نشان داده است كه همچين اتفاقي نيفتاده است.

وي خاطر نشان كرد: اين عملكرد شوراي نگهبان باعث مي شود كه مجلسي يک دست بوجود آيد، زمان احمدي نژاد هم همين يک دست سازي شروع شد و همين برنامه ها اجرا شد ولي از داخل همين يک دست سازي دولتي منحرف درآمد و اينگونه نيست كه ما فكر كنيم با مجلس يک دست همه چيز بر وفق مراد است.

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:29 - 1398/10/30
برای کسانی که باید بر وفق مراد باشد فرقی نمیکند
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1398/10/30
الان هم یک دست هستید .چه کردید
Iran, Islamic Republic of
13:23 - 1398/10/30
حداقل یک جذب تا سیروپر می خورند.
Iran, Islamic Republic of
13:24 - 1398/10/30
چشم حتماحضورحداکثری خواهیم داشت،تاشمادرراحتی زندگی کنید.
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1398/10/30
تو برو با موگرینی عکستو بگیر
هیس!
United Arab Emirates
15:40 - 1398/10/30
نا دیروز که شما سوار صندلی سیاست بودید و اربابتون لیست میداد و تو کشور مردم رو دعوت به انتخاب هم فکرهای خودتون می کردید مجلس یک دست خوب بود الان که از انتخاب نشدن ترسیدید بد شد
Iran, Islamic Republic of
15:51 - 1398/10/30
پیشنهاد می کنم شورای محترم نگهبان بجای تایید صلاحیت، مستقیما نماینده انتخاب و معرفی نماید، با این کار حداقل دزدی از بیت المال و حیف و میل از آن کم می شود.
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1398/10/30
منظور مجلس اعیانیها را فرمودید
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1398/10/30
همه ارزوی زمان احمدی نژاد دارن
Iran, Islamic Republic of
23:02 - 1398/10/30
یکدست دو دست یا چندست مهم نیست کارامدی لیاقت وارتقاع دادن منافع ملی در حال وآینده برا مردم مهمه مردم اهمیت چندانی به احزاب تشریفاتی. نمیدهند چه حزبی چه مشکلی مهمی از کشور رو حل کرده لطفا لیست کنید
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1398/11/01
مجلس شورای اسلامی نه مجلس شورای لیبرال
Iran, Islamic Republic of
09:24 - 1398/11/01
لطفا نظرات مردم رو کزینشی وبیطرافنه به نمایش بگذارید جهت دار کار نکنید. بنظر میرسه نمایش نظریات بی ارزش و احساسی که بیشترهم جنبه بد اخلاقی داره دراولویت رسانه شماست شما به ادامه این روش به شعور ملی توهین میکنید ووووو
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج