عوامل کیک‌های آلوده دستگیر شدند
۹۵۲۳۰۲
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۹
۱۲۲۸۸ 
وزیر کشور با اشاره به بررسی موضوع وجود قرص در کیک‌های خوراکی از سوی ناجا و وزارت اطلاعات، گفت: عده‌ای از افراد این کار را بعد از خرید کیک انجام داده بودند که بازداشت هم شدند و برخی آن را برای کار تفریحی انجام داده بودند.

خبرگزاری فارس: عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور عصر امروز(دوشنبه) در پایان جلسه ستاد هماهنگی اطلاع رسانی اقتصادی کشور گفت: اعضا گزارشی که از مصوبات جلسه قبل داشتند ارائه دادند که نشان می‌دهد صد در صد مصوبات پیگیری شده است. از جمله موضوعات این جلسه صد قلم کالای مورد رصد وزارت صمت بود که مطرح شد و میانگین قیمت ها و صد کالا نسبت به قبل کاهشی بوده که حدود ۵درصد، بالای ۵درصد و ۱۰در صد را تشکیل می‌دادند اما بین یک تا ۲درصد افزایش قیمت داشتند.

وی اضافه کرد: مساله بعدی با توجه به ایام پایان سال بحث واردات کالاهای اساسی بود، بازار نسبت به کالاهای اساسی چه مصرفی و چه واسطه ای باید مراقبت های لازم را داشته باشد. امسال۱۷میلیون تن واردات در ۱۳قلم کالای اساسی داشتیم که سال گذشته ۱۳میلیون تن بوده است. بانک مرکزی همه منابع ارزی لازم را تخصیص داده و هیچ نگرانی در خصوص کالاهای اساسی نداریم و نخواهیم داشت.

وزیر کشور گفت: مساله بعدی موضوع گردشگری و فضایی که ایجاد شده، بود که احتمال می دهیم با توجه به فضای موجود در کشور نگرانی ایجاد شود، پیش بینی این است علی رغم تبلیغات منفی با برنامه ریزی های انجام شده و مصوبات امروز می توانیم وضعیت خوبی داشته باشیم و فضای گردشگری را در شرایط مناسب قرار دهیم. کارگروهی هم در این باره تشکیل شد.استانداران مسول شدند با سرپرستی وزارت گردشگری این موضوع را پیگیری کنند. در حوزه های تبلیغی و حوزه های تخفیفی در برخی خدمات هم به صورت تشویق و هم به صورت الگویی پیشنهاد خوبی داشتیم که اگر انجام شود، شرایط بسیار بهتر خواهد شد.

وزیر کشور در مورد اخبار منتشر شده مبنی بر وجود سم در برخی شیرهای مورد استفاده در جامعه، گفت: متاسفانه در صداوسیما مصاحبه غیر تخصصی انجام شد که مجری تخصص نداشت و کارشناس هم ملاحظات لازم را نداشت.

وی ادامه داد: از وزارت صمت و بهداشت و دستگاه‌ها دعوت کردیم، دستگاهای اجرایی و کارشناسان نسبت به این موضوع اطمینان دادند که بالاترین استانداردها در تولید شیر رعایت می شود و جای هیچ نگرانی نیست. بالاتفاق همه دستگاهای کارشناس و اجرایی چه در بخش خصوصی و جه در بخش دولتی نسبت به این موضوع اطمینان دادند که هیچ نگرانی در خصوص مصرف شیر در کشور وجود ندارد.

رحمانی فضلی تاکید کرد: لبنیات و فرآورده های لبنی از مهم ترین صادرات ما است و از صداوسیما خواهش می‌کنیم دقت و مراعات کند که اقدامات اینگونه می تواند همه زحمات این حوزه را بر باد دهد.

وزیر کشور در مورد موضوع وجود قرص در کیک های خوراکی، اظهار داشت: جریان کیک‌ها هم در نیروی انتطامی و هم در وزارت اطلاعات بررسی شد و به این نتیجه رسیدند که عده‌ای از افراد این کار را بعد از خرید کیک انجام داده بودند که بازداشت هم شدند و برخی آن را برای کار تفریحی انجام داده بودند.

انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
20:50 - 1398/10/30
بدون ملاحظه وبرای تفریح
Iran, Islamic Republic of
21:04 - 1398/10/30
مجری تخصص نداشت که دروغ بگه؟
Iran, Islamic Republic of
21:20 - 1398/10/30
درمورد کیک هم میگفتید دروغه دم خروس بیرون زد خودتون میگید عوامل دستگیرشدند پس وافعیت داشته خدایا تاکی این مسئولین بی کفایت قراره باجان مردم بازی کنند؟
Iran, Islamic Republic of
22:04 - 1398/10/30
سلام من شنیدم تانکر های حامل شیر گاو داری برای تروش نشدن یا حالت اول شیر به هم نخوره .مواد شوینده میریزند....آقای وزیر محترم
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1398/10/30
صددرصد دروغ میگی قرص کیک رو چرا نیاوردین تلوزیون مردمو نشون بدین مسله کوچکی نبود!
Iran, Islamic Republic of
22:45 - 1398/10/30
آقای‌فضلی اگروجدان داری راست رادورغ انکارنکن کمرانتحاری به کمرت نبندبیش ازاین‌دراین مملکت قتل‌انجام نشه‌بترسیدازآه بچه‌های کوچک که براثرشیرسمی میمیرنداگربه هرشیریک قاشق چایخوری بایداضافه بشه یک ملاقه‌میریزند
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1398/10/30
عاملین کیکهای الوده‌کجادستگیرشدندکه‌نوشتیددستگیرشدند
Iran, Islamic Republic of
00:48 - 1398/11/01
خدا لعنتشان کند در این شرایط سخت اقصادی و فشار بی اندازه به مردم چرا باید عده ای بی بند بار برای سرگرمی چه می دانم هر مرض دیگری اینگونه بر مردم استرس ایجاد کنند مسئولین ما ار عرضه داشته باشند باید به اینها درسی بدهند تا آخر عمر فراموش نکنند و م دم هم در جریان قرار گیرند
Iran, Islamic Republic of
03:12 - 1398/11/01
بیخود کردن برا تفریح این کار رو کردن
Iran, Islamic Republic of
03:29 - 1398/11/01
دولت هم اگر مرد باشه باید تفریحی اعدامشان کنه تا از این غلط ها نکنند
Iran, Islamic Republic of
07:37 - 1398/11/01
اگه راست میگید بیارینشون داخل تلویزیون نشونشون بدید
Iran, Islamic Republic of
07:47 - 1398/11/01
عجب! چه تفریحات سالمی داریم ! خودتی آقای وزیر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج