مرد سال جهان از رئال مادرید جدا خواهد شد؟
۹۵۲۳۲۱
۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۳
۳۸۹۰ 
لوکا مودریچ، هافبک نامدار رئال مادرید مورد توجه اینتر قرار گرفته است.

ورزش سه: نام لوکا مودریچ در سال‌های اخیر همیشه در لیست خرید نراتزوری قرار داشته و مدیران اینتر خواهان انتقال مرد سال جهان در سال ۲۰۱۸ بوده اند، اما نشریه اسپورت مدعی شد اینتر این بار جدی‌تر از همیشه قصد دارد در تابستان پیش رو برای جذب این هافبک کروات اقدام کند.

قرارداد لوکا مودریچ با باشگاه رئال مادرید در تابستان سال ۲۰۲۱ به پایان می‌رسد و اگر طرفین تمایلی به تمدید نشان ندهند، احتمالا کهکشانی‌ها مجبور به فروش مودریچ در تابستان ۲۰۲۰ خواهند شد. آنتونیو کونته معتقد است تیمش به یک رهبر باتجربه در میانه میدان نیاز دارد و حضور بازیکنی در کلاس لوکا مودریچ می‌تواند توان این تیم در خط میانی را افزایش دهد.

مرد سال جهان از رئال مادرید جدا خواهد شد؟

اینتر در تابستان سال ۲۰۱۸ نیز تا آستانه جذب لوکا مودریچ پیش رفت، اما رئال مادرید در آن مقطع به تازگی کریستیانو رونالدو را از دست داده بود و مجوز خروج دیگر ستاره بزرگش را صادر نکرد.

البته لوکا مودریچ در فصل جاری زیر نظر زین الدین زیدان تولد دوباره‌ای یافته و در نتایج درخشان رئال مادرید در هفته‌های اخیر نقش ویژه‌ای ایفا کرده است. اما با مطرح شدن نام هایی، چون دنی فن دبیک، پل پوگبا و فابین رویز برای انتقال به رئال مادرید در تابستان پیش رو، احتمال جدایی لوکا مودریچ بیشتر از گذشته شده است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج