نامه خصوصی هاشمی به فتاح درباره پدرش
۹۵۲۴۸۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
۱۵۱۴۳ 
رئیس شورای شهر تهران، در واکنش به سخنان رئیس بنیاد مستضعفان در مورد آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از ارسال یک نامه خصوصی به وی خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس شورای شهر تهران، در واکنش به سخنان رئیس بنیاد مستضعفان در مورد آیت‌الله هاشمی رفسنجانی از ارسال یک نامه خصوصی به وی خبر داد.

محسن هاشمی صبح امروز پیش از آغاز جلسه علنی شورای شهر تهران با حضور در جمع خبرنگاران در واکنش به سخنان پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان در مورد آیت‌الله هاشمی و دفتر وی در کاخ مرمر گفت: نامه‌ای به صورت خصوصی برای فتاح نوشتم و گله کردم. چرا که متاسفانه به صورت ناخواسته سخنانی مطرح شد که از صحبت‌های وی سوء استفاده شد.

وی با بیان اینکه از سخنان فتاح سوء استفاده شد چرا که فتاح دوست‌دار آیت‌الله بوده و هست، گفت: امروز نیز تلفنی با وی صحبت می‌کنم و می‌خواهم صحبت کند تا سوء استفاده‌ها رفع شود؛ در غیر این صورت از آنجایی که باید از جایگاه آیت‌الله دفاع کنم قطعا صحبت خواهم کرد.

هاشمی در مورد جلسه هم اندیشی صبح امروز اعضای شورای شهر نیز با بیان این که جلسه هم اندیشی کمیسیون تلفیق برگزار شد، تصریح کرد: در جلسه قبل ، بخش درآمدی متمم بودجه ۹۸ تصویب شد و درآمدها از۵۹۰۰ میلیارد تومان به ۵۳۰۰ میلیارد تومان رسید و امروز در کمیسیون تلفیق هزینه‌ها را بررسی کردیم.

رییس شورای شهر تهران افزود: در جلسه امروز کمیسیون‌های دیگر شورا پیشنهادات خود را مطرح کردند و اختلافاتی که با کمیسیون بودجه داشتند را نیز رفع کردند که بحث‌ها جدی شد و صداها بالا و پایین رفت و حتی قهر و آشتی نیز داشتیم که امیدواریم در جلسه یک شنبه هفته آینده بخش هزینه‌های متمم بودجه را نیز تصویب کنیم. تا راه برای بررسی بودجه سالانه ۹۹ شهرداری باز شود.

وی با بیان اینکه با تصویب متمم ، راه برای بررسی لایحه بودجه ۹۹ شهرداری تهران باز می‌شود گفت:‌ وقتی لایحه بودجه می‌آید فضا صنفی می‌شود و هر کمیسیونی دغدغه‌های خود را در اولویت قرار می‌دهد و اگر بخواهیم مدام بودجه را تغییر دهیم و ارقام را بالا و پایین کنیم دچار مشکلات می‌شویم و باید به یک جمع بندی برسیم.

هاشمی با بیان اینکه احتمالا بودجه تا اواخر هفته آینده به صحن می‌آید، تصریح کرد: لیست برنامه‌های اولویت دار شورای شهر نیز تهیه شده است و به زودی از سوی معاونت برنامه ریزی منتشر خواهد شد.

وی در ادامه در مورد عدم رفع مشکلات سیستم حمل و نقل گفت: مشکل این است که بخش عمده‌ای از بودجه شهرداری صرف امور جاری و دستمزد می‌شود به گونه‌ای که از ۱۸ هزار میلیارد تومان ، حدود ۱۰ الی ۱۲ هزار میلیارد تومان صرف امور جاری و دستمزد می‌شود و عملا بودجه نقدی به حمل و نقل نمی‌رسد و به همین دلیل برای توسعه حمل و نقل عمومی بر روی تحقق پذیری بودجه غیر نقد تمرکز کردیم امامی‌بینید که بودجه غیر نقد نیز کمتر محقق می‌شود.

رئیس شورای شهر تهران افزود: بر اساس نظریات شهرداری تهران اختیار واگذاری املاک و تحقق بودجه غیر نقد از شهرداری‌های مناطق گرفته شده است و می‌بایست از طریق مزایده در سازمان املاک این اتفاق بیافتد که این روند کند است و همچنین شرکت‌ها و سازمان‌ها نیز اختیار بودجه غیر نقدشان را ندارند و مساله‌ی اصلی این است که اکثر کسانی که در مزایده‌ها شرکت می‌کنند طلبکار از شهرداری هستند و مزایده را به عنوان طلبشان بر می‌دارند و عملا بودجه‌ای دست شهرداری نمی‌ماند.

گفتنی‌ است پرویز فتاح در یک برنامه تلویزیونی گفته بود: مرحوم هاشمی رفسنجانی پس از دوران ریاست‌جمهوری‌شان در کاخ مرمر مستقر شدند که گرچه درست نبود و مسئولان نباید در این کاخها مستقر می‌شدند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:39 - 1398/11/01
روح بلند مردان قیور که دیماه پرگشیدن همیشه جاویدان
امیرکبیر و هاشمی رفسنجانی وسردارعشق مردان بزرگ ایران
پاسخ ها
ن
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
بسیاری از این املاک مصادره ای سران حکومت سابق ،بهشون از پدرانشون ارث رسیده بود،که بعد از فرارشون مصادره شد.
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۲
مرحوم امیر کبیر اگر زنده بود قطعا به خاطر این تشبیه خودکشی می کرد
چرا فکر نکرده حرف می زنید
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1398/11/01
برای تطهیر خودتون خواهشاً آبروی دیگران رو نبرید.
جهنم رو برا خودت خریدی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
حقایق را باید گفت
-
11:59 - 1398/11/01
واقعیت گفتی رفسجانی مثل پادشاهان زندگی می کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
کدام مسئولی الان مثل پادشاهان زندگی نمیکنه؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
مقام معظم رهبری کاملا ساده زیست اند
امیر
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
آیا الان باقی مسئولین ما ساده زندگی ممکنند؟
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۵
اشتباه هاشمی این بود که فکر کرد در مسند ریاست جمهوری خیلی می تونه کار مهم انجام بده ولی انتخابات 76 نشان داد که ملت چقدر ناراضی شده بودند
Iran, Islamic Republic of
12:17 - 1398/11/01
حقیقت همیشه تلخه اقا محسن!!!
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1398/11/01
احتمالا فتاح یادش رفته که کاخ مرمر را در دهه ۷۰ به مجمع تشخیص مصلحت دادن و ایشون هم بعنوان رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام از اونجا استفاده می‌کرد و دفتر کارش اونجا بود. الآنم که رئیس فعلی و مجموعه مجمع تشخیص مصلحت نظام اونجا دارن خدمت!!!! میکنند چرا ایشان اعتراض ندارد؟؟؟ بابا هاشمی الان۳ساله که دستش از این دنیا کوتاه شده. چقدر حب و بغض!!!!
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
در خدمات و زحمات هاشمی رفسنجانی حرفی نیست اما فتاح درست گفته ایشان از زمان ریاست جمهوری اش خوی خوانین و کاخ نشینی و اسراف و تجمل گرائی گرفت فرزندانش هم همینطور بودند
دنیا پرستی است دیگه ، آقا محسن هم از گفتن حقیقت تلخ ناراحت نشود و وقت شورای شهر را فدای مرحوم ننماید
Iran, Islamic Republic of
12:28 - 1398/11/01
رفسنجانی اولش خودش پول داشت خیلی هم کمک کرد برای انقلاب همه کمک کردن کشور مال ماست همه باید تلاش کنیم فقط کاشکی مسئول ها هم دیگر نمیکوبیدن
Iran, Islamic Republic of
12:59 - 1398/11/01
آقا فتاح فکر میکنی اگه مثل احمدی نژاد آبرو ریزی کنی و تهمت بزنی اونم تو رسانه ملی رئیس. جمهور میشی? دیدی خدا چه جوری آبروشو برد و رسواش کرد?
Iran, Islamic Republic of
13:18 - 1398/11/01
من نمیدونم چی شد یه دفه این اواخر مخالفای خونین هاشمی شدن سینه چاک ایشون؟
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1398/11/01
کاخی که متروکه بوده حالا با یه صرفه جویی به جای ساختن ساختمون جدید مورد استفاده قرار گرفته, مشکلش چیه؟ مگه برای استفاده شخصی با خانواده رفته بوده؟
Iran, Islamic Republic of
14:38 - 1398/11/01
ما مردم خوبی هستیم خوب همه مسائل را برای اساس آنچه فکر می کنیم توجیه می کنیم همینه همیشه یه جای کار می لنگه
Iran, Islamic Republic of
15:13 - 1398/11/01
خیلی ها هنوز هم از اکبر هاشمی میترسند ؟ این ترس روز بروز عمیق تر و جدی تر خواهد شد !
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
احسنت خوب گفتی
.........
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۰۶ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۱
چيز ترسناکی نداشت...مگه تو دیدی
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1398/11/01
اقای فتاح بزرگوار ، آیا ساختمان قبلی کمیته امداد شبیه قصر و کاخ نبوده است؟
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1398/11/01
سلام در جواب آن آقا یی که کاخ مخروبه بود کاخ ها چند صد سال دیگر هم سالم می مانند واین کاخ ها اموال ایران هست وفقت برای مه ما نان خارجی باید استفاده گردد و آقای دکتر فطا یکی از مر دان صادقی است که برای محرومین زحمت می کشند/ _وسلام
Iran, Islamic Republic of
20:08 - 1398/11/01
خدا لعنت کند به آنهایی که چشم دیدن سردار سازندگی رآ نداشتند
Iran, Islamic Republic of
21:27 - 1398/11/01
کمی منصف باشیم اقای هاشمی خدایی دلسوزملت بودوحقیقتا کارهای بزرگی انجام داد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج