راهکاری ارزان برای حذف صدا‌های مزاحم
۹۵۲۵۰۷
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۱
۵۳۰۵۷ 
محتوای حمایت‌شده
با افزایش جمعیت و تمایل مردم به زندگی شهری و آپارتمانی، انتقال سر و صدای همسایه‌ها به یکی از موضوعات عادی و روزمره زندگی تبدیل شده است. مشکلات در طراحی و اجرای ساختمان، وجود دیوار‌های مشترک و سقف و کف عایق‌بندی نشده در آپارتمان‌ها، از جمله دلایلی است که حتی کوچک‌ترین آلودگی‌های صوتی به خانه شما راه پیدا می‌کند. دراین‌بین استفاده از یک عایق صوتی با کیفیت می‌تواند این مشکلات را به حداقل برساند.

برترین‌ها: با افزایش جمعیت و تمایل مردم به زندگی شهری و آپارتمانی، انتقال سر و صدای همسایه‌ها به یکی از موضوعات عادی و روزمره زندگی تبدیل شده است. مشکلات در طراحی و اجرای ساختمان، وجود دیوار‌های مشترک و سقف و کف عایق‌بندی نشده در آپارتمان‌ها، از جمله دلایلی است که حتی کوچک‌ترین آلودگی‌های صوتی به خانه شما راه پیدا می‌کند. دراین‌بین استفاده از یک عایق صوتی با کیفیت می‌تواند این مشکلات را به حداقل برساند.

عایق ساختمانی چیست؟ انواع عایق را بشناسید

عایق صوتی یک تکنیک بسیار دقیق و موثر برای کاهش نفوذ، ورود و خروج صدا از ساختمان است. این روش می‌تواند در ساختمان‌های مسکونی، تجاری، کارگاه‌ها، استودیوها، سالن‌های کنفرانس و سینما مورد استفاده قرار بگیرد.

جهت مشاوره تخصصی رایگان و دریافت خدمات از شرکت تهران نانو کلیک کنید.(خدمات این مجموعه منحصر به استان تهران و البرز می باشد)

عایق صوتی تهران نانو، راهکاری ارزان برای حذف صدا‌های مزاحم

در نظر داشته باشید که هرچند بهترین زمان ممکن برای عایق‌بندی ساختمان، در مدت زمان تولید سازه است، اما با پیشرفت فناوری، عایق‌های صوتی، حرارتی و رطوبتی مدرن و جدید را می‌توان در هر بازه زمانی و حتی در ساختمان‌های بسیار قدیمی اجرا کرد.

عایق صوتی نانو چیست؟

در گذشته عایق‌های صوتی با استفاده از پانل‌های گچی، آکوستیک و کامپوزیتی ساخته می‌شد، اما امروزه عایق‌های ساخته‌شده با فناوری نانو را می‌توان استاندارد مؤثر و دقیق در زمینه عایق‌های صوتی دانست.

کاهش ضخامت عایق یکی از دلایل بسیار مهم برای استفاده از فناوری نانو در عایق‌های صوتی است. ضخامت عایق‌های قدیمی گاهی به ۱۰ سانتی‌متر می‌رسید که فضای در دسترس ساختمان را به‌شدت تحت تأثیر قرار می‌داد. فناوری نانو، اما این مشکل را برطرف کرده و عایق‌های صوتی نانو تنها ۱/۵ الی ۲ سانتی‌متر ضخامت دارند.

عایق صوتی تهران نانو، راهکاری ارزان برای حذف صدا‌های مزاحم

این عایق‌ها با قیمتی بسیار مناسب و اقتصادی می‌توانند تا ۸۰ درصد صدا‌های مزاحم را به‌طور کامل حذف کنند. شکل خاص طراحی عایق‌های نانو باعث می‌شود تا تولید انواع پژواک و امواج انحرافی صدا به حداقل برسد. صدا‌ها و امواجی که در نگاه اول ممکن است چندان مهم به نظر نرسند، اما در عمل، اعصاب و روان شما را تحت تأثیر قرار خواهند داد.

عایق صوتی تهران نانو

عایق‌های استفاده‌شده توسط شرکت تهران نانو، ضخامتی کمتر از ۲ سانتی‌متر دارند و آلودگی‌های صوتی را تا ۸۰٪ کاهش می‌دهند. عایق صوتی تهران نانو با تضمین‌نامه رسمی این شرکت ارائه می‌شود و مورد تأیید آزمایشگاه دانشگاه تهران نیز قرار گرفته است.

عایق صوتی تهران نانو، راهکاری ارزان برای حذف صدا‌های مزاحم
عایق صوتی تهران نانو، راهکاری ارزان برای حذف صدا‌های مزاحم
اگر تمایل به بازدید از نمونه های انجام شده همین حالا تماس بگیرید.
(خدمات این مجموعه منحصر به استان تهران و البرز می باشد)

در چه محلی می‌توان از عایق صوتی استفاده کرد؟

عایق‌های صوتی استفاده‌شده توسط شرکت تهران نانو، به دلیل ضخامت بسیار کم و مقاومت بالا می‌توانند در بسیاری از نقاط کلیدی منازل، کارگاه‌ها، استودیو‌ها و حتی خودرو مورد استفاده قرار بگیرند.

با استفاده از این عایق‌های صوتی می‌توانید صدای خارج شده از آسانسور و سرویس‌های بهداشتی را به حداقل برسانید. اتاق کودک نیز می‌تواند با استفاده از عایق صوتی تهران نانو، از صدا‌های مزاحم خالی شود.

استودیو‌ها و کارگاه‌های شهری می‌توانند با استفاده از عایق‌های صوتی نانو، با کمترین هزینه، خروج و ورود صدا را به‌طور کامل حذف کنند. استفاده از عایق صوتی در خودرو نیز امکان پذیر است و می‌توان صدای ورودی به کابین را کاهش داد.

در نظر داشته باشید که مواد استفاده شده توسط شرکت تهران نانو مورد تأیید وزارت بهداشت و دانشگاه تهران است و هیچ‌گونه زیان و خطری را برای انسان ایجاد نخواهد کرد.

عایق صوتی تهران نانو، راهکاری ارزان برای حذف صدا‌های مزاحم

عایق صوتی برای چه کسانی کاربرد دارد؟

امروزه با روی کار آمدن معماری مدرن و فاصله گرفتن از معماری سنتی، اصل محرمیت و مرزبندی بین مکان‌ها از بین رفته است. عایق صوتی می‌تواند کمک زیادی به رفع این مشکل بکند.

مدیران شرکت‌ها: از آن جایی که اتاق جلسه در شرکت‌ها محلی برای برگزاری جلسات مهم و یا گاهی سری خواهد بود، معمولا مدیران شرکت‌ها نمی‌خواهند تا تصمیم‌های مهمشان به بیرون درز کند و دیگران در جریان آن باشند. در این مواقع بهترین راهکار، استفاده از عایق صوتی برای دیوارهای اتاق جلسات شرکت‌ها است.

خانم‌های خانه‌دار: شاید برایتان جالب باشد ولی یکی از مهم‌ترین گروهی که نیازمند عایق صوتی هستند، خانم‌های خانه‌دار مخصوصا بچه‌دارها هستند. استفاده از عایق‌های صوتی برای دیوارهای مکان‌های مسکونی باعث می‌شود سروصدای خانه‌ها به منزل همسایگان انتقال پیدا نکرده و دچار مشکل نشود. عایق صوتی همچنینمانع از نفوذ سروصدای محیط بیرون به داخل خانه نیز می‌گردد و راهکار بسیار مناسبی برای خانه‌هایی است که کنار اتوبان‌ها و مناطق شلوغ بنا شده‌اند.

معماران و مهندسان: معماران و مهندسان ساختمانی به دلایلی که بالا گفته شد همیشه به دنبال عایق‌های صوتی با کیفیت هستند تا پروژه‌های کاری خود را به بهترین نحو برای مشتری اجرا کنند. استفاده از بهترین نوع عایق صوتی برای منازل مسکونی و یا شرکت‌ها و اداره‌ها، تاثیر زیادی بر وجهه‌ی مهندس آن پروژه دارد.

عایق صوتی یا حرارتی؟

یکی از دلایلی که می‌توان عایق صوتی تهران نانو را بهترین انتخاب موجود در بازار ایران دانست، عملکرد این عایق به‌عنوان یک عایق حرارتی است. درواقع با نصب عایق صوتی تهران نانو، شما با پرداخت مبلغ یک عایق صوتی، یک عایق حرارتی بسیار کارآمد را نیز دریافت خواهید کرد.

عایق صوتی تهران نانو، راهکاری ارزان برای حذف صدا‌های مزاحم

مواد استفاده شده در عایق صوتی تهران نانو به‌صورتی طراحی شده‌اند که عملکرد حرارتی ساختمان را نیز بهبود می‌بخشند و مصرف گاز و برق ساختمان را نیز کاهش خواهند داد. در نتیجه علاوه بر آرامش روحی به دست آمده با کاهش صدا‌های مزاحم، حفظ دمای ساختمان نیز انجام می‌شود.

در واقع شما با یک تیر چند نشان خواهید زد و در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی خواهد شد و با کمترین هزینه به همه‌ی این اهداف خواهید رسید.

عایق صوتی تهران نانو، راهکاری ارزان برای حذف صدا‌های مزاحم
نمونه‌های بیشتر را در اینستاگرام دنبال کنید.

آشنایی با شرکت تهران نانو

شرکت تهران نانو یکی از شرکت‌های موفق و با تجربه در زمینه کارشناسی و نصب عایق‌های ساختمانی در انواع سازه‌های مختلف مسکونی و تجاری است که با مجوز رسمی در سطح تهران و کرج، فعالیت می‌کند.

تماس و مشاوره با شرکت تهران نانو به صورت رایگان صورت می‌گیرد و بازدید از ساختمان شما در سطح تهران نیز، شامل هیچ‌گونه هزینه‌ای نمی‌شود. تمامی فعالیت‌های این شرکت در راستای انتخاب بهترین راهکار ممکن برای نصب عایق‌های ساختمانی است تا از تخریب بنای مورد نظر جلوگیری شود.

تمامی عایق‌های نصب‌شده توسط تهران نانو با ضمانت‌نامه کتبی معتبر و بیمه به مدت ۵ تا ۱۰ سال ارائه می‌شود که خدمتی بی نظیر در نصب عایق‌های ساختمانی به حساب می‌آید. ضمانت طولانی مدت این شرکت نشان‌دهنده کیفیت بالای محصولات استفاده شده توسط تهران نانو است.

(خدمات این مجموعه منحصر به استان تهران و البرز می باشد)

جهت مشاوره رایگان کلیک کنید.

عایق صوتی تهران نانو، راهکاری ارزان برای حذف صدا‌های مزاحم
همین حالا با ما تماس بگیرید.
 
عایق صوتی تهران نانو، راهکاری ارزان برای حذف صدا‌های مزاحم
نمونه‌های بیشتر را در اینستاگرام دنبال کنید.
 
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج