AFC از انصراف باشگاه‌های ایرانی ضرر می‌کند
۹۵۲۶۷۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۶
۷۵۵۰
مدیرعامل سپاهان:
مدیرعامل سپاهان گفت: ای‌اف‌سی همیشه مایه مباهاتش بوده است که هواداران پرشور ایرانی در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند.

خبرورزشی: مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره جلسه نمایندگان کشورمان با دبیر کل AFC اظهار کرد: من به همراه مسئولان ۳ باشگاه دیگر فردا عازم مالزی می‌شویم، اما ساعت سفر هنوز اعلام نشده است.

تابش گفت: هر ۴ باشگاه متفق القول هستند که در صورت سلب امتیاز میزبانی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا انصراف بدهند و این ظلم عجیب و غریبی است. به هر حال این تصمیم سیاسی است که ما زیر بار این موضوع نمی‌رویم. دومین پیشنهاد کنفدراسیون فوتبال آسیا هم این بود که تیم‌های ایرانی در بازی‌های رفت لیگ قهرمانان آسیا مهمان باشند و بعد از آن درباره میزبانی ما در این بازی‌ها تصمیم گرفته می‌شود، اما ضمانت اجرایی وجود ندارد.

ما با پذیرفتن پیشنهاد دوم‌ای اف سی بیشتر متضرر می‌شدیم

او ادامه داد: اگر ما پیشنهاد دوم‌ ای‌اف‌سی را قبول می‌کردیم بیشتر متضرر می‌شدیم بنابراین در موضع خودمان هستیم. تصمیم عجیبی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفته شده است. سابقه ما نشان می‌دهد که بهترین بازی‌های آسیایی در ایران برگزار شده است و به نظرم کنفدراسیون فوتبال آسیا از انصراف ما ضرر می‌کند.‌ ای‌اف‌سی همیشه مایه مباهاتش بوده است که هواداران پرشور ایرانی در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند.

او درباره اینکه یک کارشناس حقوقی همراه با نمایندگان ایران راهی مالزی می‌شود یا خیر، بیان کرد: شکوری امروز به من زنگ زد و گفت باید به مالزی برویم و اکنون در جریان جزییات این سفر نیستم و قرار است که به من درباره شرایط این سفر توضیح بدهند.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج