معترضان راه‌های مناطق مختلف لبنان را بستند
۹۵۲۷۰۱
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۴
۵۶۱۶
در آستانه ی صدمین روز جنبش اعتراضی درحالی که خبرها حاکی از آن است ده ها جوان در اعتراض به کابینه ی جدید لبنان که ساعاتی دیگر اعضای آن اعلام می شود، سه شنبه شب جاده ها و بزرگراه های مناطق مرکزی، شرقی و شمالی لبنان را بسته‌اند.

ایرنا: در آستانه ی صدمین روز جنبش اعتراضی درحالی که خبرها حاکی از آن است ده ها جوان در اعتراض به کابینه ی جدید لبنان که ساعاتی دیگر اعضای آن اعلام می شود، سه شنبه شب جاده ها و بزرگراه های مناطق مرکزی، شرقی و شمالی لبنان را بسته‌اند.

رسانه های صوتی و تصویری لبنان گزارش کردند: معترضان پل های کولا و رینگ و نیز جاده ورزشگاه در مرکز بیروت و اتوبان حافظ الاسد و البداوی در جنوب این شهر را از هر دو جهت با آتش زدن لاستیک و سطل های زباله بسته اند.

گزارش ها حاکی از بسته شدن بزرگراه های تعلبایا، سعد نایل، کامد اللوز و المصنع را در منطقه ی بقاع در شرق لبنان و بزرگراه های حلبا، مجدلیه، المنیه و الحصاص را در منطقه ی طرابلس در شمال این کشور است.

عده ای از معترضان شیشه های بانک سیدروس و خودپرداز آن را در مرکز شهر طرابلس شکستند و سپس آن را آتش زدند.

فضای مجازی لبنان شاهد فراخوان مردمی برای تجمع در مرکز بیروت و مقابل نهادهای دولتی برای اعتراض به تشکیل دولت به ریاست حسان دیاب است.

«علی حسن خلیل» وزیر امور دارایی دولت مستعفی لبنان عصر سه شنبه در صفحه توییتر خود اعلام کرد: دولت جدید لبنان تا ساعاتی دیگر تشکیل خواهد شد.

هم اکنون نخست وزیر منتخب، نبیه بری رییس مجلس و میشل عون رییس جمهوری لبنان در کاخ بعبدا در شرق بیروت تشکیل جلسه داده اند تا خبر رسمی تشکیل کابینه ی جدید را اعلان کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
23:52 - 1398/11/01
ایوووول دمشون گرم مرد واقهی
Iran, Islamic Republic of
01:02 - 1398/11/02
چرا این اتفاقات در اردن عربستان یا امارات نمیافته اونجاها که اصلا انتخاب معنی نداره .این ناارامی ها کار امریکا و عربستانه تا با ایجاد ناامنی بخیال خودش ایران را کوچکتر و بسته تر کند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج