آلفارو: جز فردا، برای بارسلونا آرزوی موفقیت می‌کنم
۹۵۲۷۱۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۵
۲۴۳۸
پابلو آلفارو، سرمربی ایبیزا مدعی شد تیمش با شور و هیجان فراوان مقابل بارسلونا بازی خواهد کرد.

ورزش سه: رقابت های جام حذفی بهترین فرصت برای تیم های کم نام و نشان است که با رقبای قدرتمند مواجه شوند و حالا فردا شب ایبیزا در کوپا دل ری میزبان بارسلونا خواهد بود. پابلو آلفارو که در گذشته با کیکه ستین همبازی بوده، برای همتای خود به غیر از دیدار فردا شب آرزوی موفقیت کرده است.

پابلو آلفارو گفت: "ما سلاح هایی برای مبارزه مقابل بارسلونا در اختیار داریم. می دانیم که حریف ما تیمی بسیار قدرتمند است. علاوه بر این بارسلونا چند روز پیش کادر فنی اش را تغییر داده و تمرکز بازیکنان بسیار زیاد خواهد بود. ما می خواهیم با فروتنی و جاه طلبی به میدان رفته و برویم و انرژی و شور و اشتیاق فراوان فوتبال بازی کنیم. این فرمول جادویی ماست.

آلفارو: جز فردا، برای بارسلونا آرزوی موفقیت می‌کنم

من در گذشته با کیکه ستین همبازی بوده ام و همیشه او را مورد تمجید قرار می دهم. به غیر از بازی چهارشنبه شب، همیشه برای او در نیمکت بارسلونا آرزو موفقیت خواهم داشت. به کیکه ستین توصیه می کنم از دوران حضور در بارسلونا لذت ببرد و او نیز مانند همه مربیان با نتایجی که می گیرد قضاوت خواهد شد.

از نظر من برکناری ارنستو والورده اتفاقی عجیب بود. والورده سرمربی بزرگی بود که افتخارات زیادی روی نیمکت بارسلونا کسب کرده و هیچکاه در این تیم مشکلی ایجاد نکرده بود. در موقعیت و شرایطی که بارسلونای تحت هدایت والورده قرار داشت، برکناری سرمربی اتفاق عجیبی به شمار می آید."

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج