واکنش باشگاه پرسپولیس به خداحافظی بیرانوند
۹۵۳۳۱۰
۰۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
۹۱۱۳ 
مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت:علیرضا بیرانوند ۲ پیشنهاد جدی دارد که یکی از تیم‌های خواهان رسما به باشگاه ایمیل زده و اگر تصمیم به جدایی بگیرد کاری از دست باشگاه ساخته نیست.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس: مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت:علیرضا بیرانوند ۲ پیشنهاد جدی دارد که یکی از تیم‌ های خواهان رسما به باشگاه ایمیل زده و اگر تصمیم به جدایی بگیرد کاری از دست باشگاه ساخته نیست.

حسین قدوسی در گفت و گویی افزود: علیرضا بیرانوند، گلر ممتازی است و طبیعی است که همیشه پیشنهاد داشته باشد. او هرچند سکوت کرده اما می دانم که برخی مسائل او را آزار داد و منجر به این شد که تصمیماتی بگیرد. این دروازه بان طی ماه های گذشته به چند ایجنت وکالت داده تا اجازه داشته باشند با برخی باشگاه های خارجی مذاکراتی انجام دهند.

از دیروز عصر این موضوع با باشگاه درمیان گذاشته شد که بیرانوند پیشنهاد دارد و آقای سلیمانی وکیل علیرضا بیرانوند هم با آقای انصاری فرد صحبت هایی داشتند. مدیریت باشگاه تاکید داشت که علی رغم مشکلات عدیده مالی به هیچ عنوان مبلغ ۷۰۰ هزاردلاری رضایتنامه این دروازه بان برای مان اهمیتی ندارد و ان شااله مشکلات را یک به یک حل می کنیم.

قدوسی در ادامه مطرح کرد: بعد از تماس وکیل بیرانوند‌با انصاری فرد دیگر بحثی مطرح نشد تا اینکه وکیل بیرانوند شب گذشته با من تماس گرفت و مسئله لژیونر شدن این دروازه بان را جدی دانست.دیشب صحبت های طولانی را با آقای سلیمانی داشتم تا اینکه نیمه های شب، پیشنهاد کتبی یک باشگاه بلژیکی از طریق ایمیل به باشگاه پرسپولیس رسید .

این باشگاه بلژیکی اعلام کرده که مبلغ ۷۰۰ هزاردلاری رضایتنامه بیرانوند طبق بند موجود را پرداخت می کند. همچنین در پی صحبت هایی که امروز با وکیل بیرانوند داشتم مشخص شد که این بازیکن، پیشنهاد جدی دیگری هم دارد؛این دو تیم حاضر هستند بند فسخ قرارداد او با پرسپولیس را فعال نمایند و ۷۰۰ هزاردلار را به باشگاه پرداخت کنند.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تصریح کرد:همه چیز بستگی به تصمیم نهایی علیرضا بیرانوند دارد. پیشنهادات مالی سنگینی به او رسیده؛ پیشنهاداتی که شامل پرداخت ۷۰۰ هزاردلار بند جدایی او به باشگاه پرسپولیس و همچنین پرداخت مبلغ قابل توجهی به خود این دروازه بان می شود.

درباره میزان پرداختی این دو تیم به بیرانوند مبالغی شنیده ام ولی این مسئله شخصی و مربوط به خود بیرانوند است که به آن ورود نمی کنیم اما فقط می گویم که باشگاه های خواهان او مبالغ قابل توجهی را پیشنهاد داده اند.

قدوسی صحبت هایش را اینگونه ادامه داد: از گذشته بندی در قرارداد آقای بیرانوند وجود دارد که او می تواند با پرداخت ۷۰۰ هزاردلار از پرسپولیس جدا شود و عملا اگر او تصمیم به جدایی از پرسولیس بگیرد کاری از دست باشگاه ساخته نیست.

امروز و در تمرین هم‌اقای بیرانوند مطالبی را بع شکل کلی با پیروانی در میان گذاشته اما با اقایان گل محمدی و فنایی حرفی نزده .‌اقا یحیی اولین فردی بود که به بیرانوند در لیگ برتر و نفت میدان داد و با شجاعت و اعتماد او را فیکس به میدان فرستاد و شاید بیرانوند تصمیم قطعی اش را نگرفته و تردیدهایی دارد و به همین دلیل حرفی با سرمربی تیم وو مدیریت باشگاه نزده و با باشگاه هم وکیل او با ما در ارتباط است اما احتمال جدایی او را زیاد می داند. نمی دانم بیرانوند در این ساعات سرنوشت ساز در نهایت در این باره چه تصمیمی می گیرد. امیدواریم که او بهترین تصمیم را بگیرد. از نگاه ما ماندن بیرانوند، بهترین تصمیم برای پرسپولیس است و امید داریم هر اتفاقی می افتد خیر و صلاح او هم در همان باشد. بیرانوند برای پرسپولیس زحمت کشیده و ان شااله بهترین تصمیم را بگیرد.

قدوسی در پایان گفت: یکی از باشگاه های خارجی خواهان بیرانوند درخواست جذب او را رسما به باشگاه ارسال کرده و حتی پیغام داده شده که اگر بیرانوند تصمیم‌به جدایی بگیرد و باشگاه پرسپولیس شماره حساب به ما ندهد ۷۰۰ هزاردلار رضایتنامه این دروازه بان را به حساب فیفا واریز می شود تا بیرانوند جدایی اش را رسمی و قطعی کند.

حتی به ما گفته شده که اگر پول به حساب فیفا واریز شود این پول به خاطر تحریم ها بلوکه می شود و بهتر است که شماره حساب اعلام کنید! با این وجود همه منتظر تصمیم نهایی بیرانوند هستیم و در تلاشیم تا کمک کنیم که او بهترین تصمیم را اتخاذ نماید که از نگاه ما قطعا ماندن در تیم است.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
19:18 - 1398/11/03
خدا کنه بره تا یه پولی به پرسپولیس برسه
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1398/11/03
برود کار را یکسره کنید خیال خودش باشگاه و هواداران راحت شود
Iran, Islamic Republic of
19:42 - 1398/11/03
بابا بزارید بره این الان بهترین خبریه که تو این چند وقت شنیدم هم برای پرسپولیس از جنبه مالی داره تو این وضعیت اسفناک هم برای خودبیراوند که دیگه انگیزه ای برای موندن براش نمونده وبالاخره این اتفاق یه روزی میفته که اونموقع خیلی دیرهاد ودیگه چیزی به پرسپولیس نمیرسه مثل قراردادعلیپورکه اخره فصل تمومه وهیچی گیرپرسپولیس نمیاد
Iran, Islamic Republic of
23:38 - 1398/11/03
از نظر من برو به فکر خودت باش تا کی جوانی می تونی فوتبال بازی کنی برو به فکر دخترت باش دختر خرج دارها ... تا جوانی کار کن پول در بیاور . فعلا که دارن ورزشکارا یکی یکی میرن تو هم روش
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1398/11/04
رادوشوویچ داریم غم نداریم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج