نجات ۷۰ خودروی گرفتار در کولاک سردشت
۹۵۳۶۲۶
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۴
۱۰۸۱۴
رییس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سردشت گفت: بیش از ۷۰ دستگاه خودرو سواری و کامیون گرفتار شده در محور سردشت به بازارچه کیله با تلاش راهداران نجات پیدا کردند.

ایرنا: رییس اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای سردشت گفت: بیش از ۷۰ دستگاه خودرو سواری و کامیون گرفتار شده در محور سردشت به بازارچه کیله با تلاش راهداران نجات پیدا کردند.

فرزاد ظاهری اظهار داشت: این خودروها در کیلومتر چهار محور بازارچه کیله و در پی انحراف به چپ یک‌دستگاه کامیون که به سمت بازارچه در حرکت بود گرفتار برف و کولاک شده و از حرکت باز ایستاده بودند.

وی بیان کرد: خوشبختانه در این حادثه کسی آسیب ندیده و تمامی خودروها و سرنشینان آنها به سلامت به مکان‌های امن هدایت شدند.

وی افزود: با شدت یافتن بارش‌ها هم‌اکنون ۲ دستگاه نمک‌پاش و ۲ دستگاه گریدر و لودر بخش خصوصی به محل اعزام شده و در حال برف‌روبی و بازگشایی این مسیر هستند.

«ظاهری»، ارتفاع برف در برخی نقاط این مسیر را بیش از یک متر اعلام کرد.

رییس اداره راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای سردشت بیان کرد: هم اکنون محورهای اصلی این شهرستان باز بوده و تردد در آنها در جریان دارد باوجود این امرد و با توجه به بارش برف و کولاک شدید شهروندان از سفرهای غیرضروری خودداری کنند.

وی به رانندگانی که قصد تردد در جاده‌ها و گردنه‌های برفگیر این شهرستان را دارند توصیه کرد وسایل نقلیه خود را به زنجیرچرخ و دیگر وسایل ایمنی زمستانی مجهز و با سرعت مطمئنه و با رعایت فاصله طولی رانندگی کنند.

سردشت دارای ۶۴۲ کیلومتر راه شامل ۵۴۲ کیلومتر راه روستایی و ۱۰۰ کیلومتر راه بین شهری بوده و از این میزان ۲۰۹ کیلومتر آسفالت و ۴۳۳ کیلومتر شوسه و خاکی است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج