۲ سارق مسلح در ایرانشهر کشته شدند
۹۵۳۶۳۲
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۸
۱۵۴۵۴ 
رییس شورای تامین و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر گفت: ۲ نفر از سارقان مسلح و مخلان امنیت در درگیری با ماموران انتظامی در این شهرستان به هلاکت رسیدند.

ایرنا: رییس شورای تامین و فرماندار شهرستان ویژه ایرانشهر گفت: ۲ نفر از سارقان مسلح و مخلان امنیت در درگیری با ماموران انتظامی در این شهرستان به هلاکت رسیدند.

ابوذر کوثری اظهار داشت: بر اساس گزارشات ارسالی از منابع مردمی مبنی بر حضور سارقان مسلح برای سرقت در منطقه بزپیران در خروجی ایرانشهر به سمت چابهار، نیروهای انتظامی به منطقه اعزام شده و سارقان مسلح شروع به تیراندازی به سمت عوامل و خودروهای انتظامی کردند.

وی افزود: در پی هدف قرار گرفته شدن و اصابت چندین گلوله به خودرو انتظامی و در واکنش به این تیراندازی، ماموران انتظامی بر اساس قانون بکارگیری سلاح این ۲ سارق مسلح را به هلاکت رساندند.

فرماندار ایرانشهر ضمن قدردانی از همکاری مردم و معتمدان با نیروهای انتظامی و امنیتی اظهار داشت: این افراد هر یک دارای سابقه و پرونده قضایی سنگین از جمله شرارت و اقدام مسلحانه علیه شهروندان ایرانشهر، توابع و شهرستان چابهار را در پرونده خود دارند.

وی بیان کرد: پدیده سرقت‌های مسلحانه و خرده ناامنی‌ها دیر وقتی است که چهره فرهنگی شهر را تحت الشعاع قرار داده و تبدیل به مانعی بزرگ برای جلب سرمایه گذاری و توسعه شده است.

کوثری گفت: ضرورت دارد مقابله با هر گونه اقدام مسلحانه و خشن که باعث سلب امنیت و آرامش شهروندان می‌شود تداوم پیدا کند.

وی تاکید کرد: افرادی که دارای سلاح غیرمجاز هستند سلاحهای خودشان را تحویل دهند تا مشمول رافت اسلامی شوند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
05:49 - 1398/11/05
خدانگهدارتون باشد... ایرانشهریها خیلی تو ناامنی هستن من خودم ایرانشهری هستم
لعنت بر بی غیرت (بیگانه پرست)
Iran, Islamic Republic of
10:07 - 1398/11/05
خداوند نگهدارتان سربازان اسلام
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1398/11/05
شهرستان ویـــــژه یا فرمانداری ویـــــژه ؟؟؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج