اشرف حکیمی: چیز‌های زیادی از رونالدو یاد گرفتم
۹۵۳۶۶۱
۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۵
۲۸۴۶
اشرف حکیمی، ستاره مراکشی دورتموند در مورد روزهای ابتدایی حضور در تیم اول رئال مادرید صحبت کرد.

ورزش سه: اشرف حکیمی که در یک سال اخیر در ترکیب دورتموند فراتر از انتظار ظاهر شده و نظر تیم‌های بزرگی را به خود جلب کرده، در گذشته و از تیم دو رئال راهی تیم اصلی شد، اما نتوانست در اولین مقطع حضور در برنابئو به ترکیب ۱۱ نفر اصلی برسد.

حالا اشرف حکیمی در مورد آینده و البته درخشش ارلینگ هالند در ترکیب دورتموند نیز صحبت کرده است.

اشرف حکیمی گفت: "آن روز رویای من به حقیقت پیوست. مربی پیش من آمده و به من گفت که امروز کنار تیم اصلی تمرین خواهم کرد. من هنوز مسیری که از رختکن تیم دوم به رختکن تیم اصلی طی کردم را در خاطر دارم. من بسیار عصبی بودم و نمی‌دانستم به چه چیزی فکر کنم. در همین حین قرار بود من در کنار بهترین بازیکنان جهان تمرین کنم و هرگز آن روز را فراموش نخواهم کرد.

تمرین کردن کنار کرریستیانو رونالدو؟ او بازیکن فوق العاده خوبی است. حضور در کنار یکی از بهترین بازیکنان جهان تجربه‌ای باورنکردنی بود. من واقعا از این اتفاق لذت بردم و همیشه سعی می‌کردم برای رونالدو پاس گل ارسال کنم. رونالدو خیلی با من صحبت می‌کرد و نکات خوبی به من می‌گفت. من دوست داشتم به رونالدو گوش دهم و تا حد ممکن از او یاد بگیرم.

سرنوشت فصل بعدی؟ من صادقانه نمی‌دانم در کدام باشگاه در فصل بعد بازی خواهم کرد. در حال حاضر من آینده ام را در دورتموند می‌بینم. من در اینجا بسیار خوشحالم و هنوز قراردادی چهار یا پنج ماهه دارم.

درخشش ارلینگ هالند؟ ما از عملکرد او خیلی خوشحال شدیم. به لطف سه گل او ما در بازی مقابل آگسبورگ پیروز شدیم و امیدوارم که این روند ادامه یابد. البته ما هنوز بازیکنان بزرگ دیگری نیز داریم که می‌توانند به ما کمک کنند و پاکو آلکاسر نیز یک مهاجم بزرگ است. "

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج