مشتری جدید دلفیناریوم برج میلاد کیست؟
۹۵۳۸۶۶
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۰
۶۲۴۶
پیمانکار مجموعه دلفیناریوم برج میلاد از ارائه پیشنهادهای داخلی و خارجی جهت ادامه فعالیت این مجموعه خبر داد.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: پیمانکار مجموعه دلفیناریوم برج میلاد از ارائه پیشنهادهای داخلی و خارجی جهت ادامه فعالیت این مجموعه خبر داد.

صبح امروز زهرا صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران به همراه دیگر اعضای این کمیسیون از مجموعه دلفیناریوم برج میلاد به همراه اصحاب رسانه بازدید داشت.

در ابتدای بازدید پیمانکار مجموعه دلفیناریوم برج میلاد از ورود خبرنگاران به مجموعه به بهانه استریل بودن فضای داخلی استخر جلوگیری کرد که با اعتراض صدراعظم نوری رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیست شورای شهر تهران مواجه شد.

پس از اعتراض صدراعظم نوری، تعداد معدودی از خبرنگاران امکان حضور در محیط استخر حیوانات مجموعه دلفیناریوم برج میلاد را پیدا کردند، اما باز هم در زمان توضیحات پیمانکار این مجموعه اجازه ضبط صوت را به خبرنگاران نداد.

این گونه به نظر می‌رسد که مجموعه دلفیناریوم برج میلاد در این بازه زمانی مشتریان داخلی و خارجی جدیدی پیدا کرده است که از مشتریان خارجی آن می‌توان به سوچی و مشتریان داخلی آن به ایران مال اشاره کرد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1398/11/05
لطف کنید حداقل در پایان این خبر مهم توضیحی هم برای امثال بنده که نمی دونیم دلفیناریوم چیه بدین
پدر مخاطب با این اخبار به لغت فرنگی در میاد مثلا در پایان خبر بفرمائیددلفیناریوم محل نگهداری ونمایش دلفین هاست که نمونه غیر ساحلی آن در خاورمیانه فقط در ایران وبرج میلاد ساخته شده است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج