دستگیری پسرعمو‌های جیب‌بر در متروی تهران
۹۵۴۷۳۷
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۲
۱۱۸۵۶ 
رئیس پلیس مترو تهران، از دستگیری ۲ پسر عمو جیب بر حرفه ای در مترو پایتخت با ۲۰ فقره اعتراف خبر داد.

خبرگزاری مهر: رئیس پلیس مترو تهران، از دستگیری ۲ پسر عمو جیب بر حرفه ای در مترو پایتخت با ۲۰ فقره اعتراف خبر داد.

سرهنگ سعید عطااللهی اظهار کرد: صبح روز گذشته مأموران پلیس مترو در ایستگاه مترو صادقیه روی سکوی مسافربری در حال گشت زنی بودند که به رفتارهای دو پسر جوان مشکوک شدند.

وی افزود: مأموران مشاهده کردند که این دو جوان دربین مسافران حضور پیدا کرده و همراه مسافران سوار بر قطار مترو شده ولی قبل از اینکه درهای قطار بسته شود از مترو پیاده می‌شوند.

رئیس پلیس مترو تهران ادامه داد: مأموران در حالی که هر دو جوان ۱۹ و ۲۵ ساله را زیر نظر داشتند و در پنجمین اقدامشان برای جیب بری، تیم پلیسی وارد عمل شده و موفق به دستگیری هر دو متهم شده و طعمه دزدان را نیز که در صحنه حضور داشت از مترو پیاده کردند.

سرهنگ عطاللهی عنوان کرد: در بازرسی از دو پسر جوان ۵ گوشی سرقتی به دست آمد که گوشی موبایل یکی از طعمه‌ها که از قطار مترو پیاده شده بود نیز در اختیارش قرار گرفت.

رئیس پلیس مترو تهران گفت: در تحقیقات از متهمان مشخص شد، آنها پسرعمو هستند و در روز پنج شنبه نیز ۴ سرقت به شیوه جیب بری انجام داده اند که در ادامه اعترافات متهمان مشخص شد آنها در مدت زمان کوتاه ۲۰ فقره سرقت انجام داده اند.

وی در پایان گفت: شهروندان در ساعت شلوغی مترو پایتخت که صبح‌ها و عصرها پس از تعطیلی کار است با توجه به ازدحام زیاد جمعیت دزدان با نزدیک شدن به طعمه‌هایشان دست به سرقت می زدنند که از مردم تقاضا می‌شود در ساعت شلوغی مترو هوشیارتر و مراقبت بیشتری از وسایل همراه خود کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج