فتح‌الله‌زاده: تهدید نکردم از استقلال می‌روم
۹۵۴۷۴۰
۰۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۵
۶۲۵۳ 
عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: من تهدید نکردم از استقلال می‌روم و همواره گفته‌ام و باز هم می‌گویم سرباز استقلال هستم و می‌خواهم به تیم محبوبم کمک کنم.

خبرگزاری ایرنا: علی فتح‌الله‌زاده اظهار داشت: امیدوارم استقلال بتواند با تلاش بازیکنان و تدابیر کادر فنی نمایش خوبی را مقابل الریان قطر به نمایش گذاشته و به پیروزی برسد.

وی در واکنش به این موضوع که گفته می‌شد وی تهدید کرده که در صورت عدم انتصاب به سمت مدیرعاملی استقلال، استعفا خواهد کرد، گفت: من تهدید نکردم از استقلال می‌روم. همواره گفته‌ام و باز هم می‌گویم سرباز استقلال هستم و می‌خواهم به تیم محبوبم کمک کنم. من در سمت مدیرعاملی می‌توانم به استقلال کمک کنم.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: کار من اجرایی است و اگر قرار باشد عضو هیات مدیره استقلال باشم بهتر است فرد دیگری که بتواند کمک کند، جانشین من شود.

فتح‌الله‌زاده تصریح کرد: وقتی دیدار استقلال و الریان قطر به پایان برسد، می‌توان درباره این موضوعات حرف زد و تصمیم‌گیری کرد.

وی تاکید کرد: هیات مدیره درباره کارهای اجرای دخالتی ندارد و سیاست‌های کلان را در نظر می‌گیرد اما مسوول اول و آخر اجرایی باشگاه استقلال مدیرعامل است.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پایان درباره مصاحبه فرهاد مجیدی علیه مدیریت استقلال گفت: فرهاد مجیدی ناراحت بود و تحت فشار مصاحبه‌هایی را انجام داد؛ ناراحتی او به زودی برطرف می‌شود.

انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1398/11/07
فتل جون بسه چقدر دیگه از این فوتبال میخای
Iran, Islamic Republic of
17:14 - 1398/11/07
اولا کار اجرایی شما فساد و پولشویی و راندخواری و فوتوشاپ است
با رفتن شما همه ما رو خوشحال میکنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
ایول، گل گفتی. این شوالیه قلابی دست بردار استفراغ و مقام نیست.
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1398/11/07
سرباز هر جا گفتن باید خدمت کند !؟ آقای فتح الله زاده شما فعلا بروید بدهی های گذشته که به بار آوردی را تسویه کن !؟ بعد مدیر عامل شو!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
آفرین، حرف حساب جواب نداره!!
Iran, Islamic Republic of
17:31 - 1398/11/07
اقای فتح لله زاده جنابعالی یک فرد استقلالی هستی وباید این را بدانی که روز قبل از بازی تیم نباید مصاحبه کنی که روی روحیه بچه‌ها اثر منفی داشته باشد شما قبل از بازی با الکویت هم در یک برنامه رادیویی همین صحبت ها را انجام دادی وحالا قبل از بازی الریان باز هم مصاحبه میکنی. شما در جلسه‌ باشگاه با همکاران بحث کنید وانجا این موارد رامطرح کن اگر موافقت شد ویا نشد ان موقع تصمیمت را بگیر وهر کاری که به نفع استقلال وشخص جنابعالی بود همان کار را بکن. اما شما دارین سیاستی در پیش میگیرید که هواداران باشگاه ووزارت ورزش را تحت فشار قراربدهند که با مدیر عاملی شما موافقت کنند. اما این رفتاراز یک شخصی که خود را سرباز استقلال میداند بعید است که روز قبل از بازی مصاحبه منفی انجام بدهد وروحیه بچه ها خراب میشود
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۷
ارزوش مدیرعاملی استقلاله خدایش کسی که اینجوری داره له له میزنه اونم با کارنامه سراسر بدهی چطور میشه بهش اعتماد کرد ودوباره مدیرعاملش کرد تمام فکروذکرش شده صندلی مدیرعاملی اونوقت میگه من سربازم هرجا بگن خدمت میکنم به اون خدا دروغ میگی مجتبی جباری درست گفت در موردت خوب شناخته بودت چه انگلی هستی برای استقلال
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۸
خب مگه نیومدی خدمت کنی دست کن توجیبت ازپول خودت مثل موسوی خرج کن ببینیم مردش هستی یافقط چشت دنبال مدیر عاملی هستش که بخوای بچاپی باشگاهو
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۰۸
دستت روشده هروقت ازاستقلال دوربودی براش حاشیه درست کردی هیچ کسم قبول نداری بجز خودت
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1398/11/07
برو جان هر کی رو دوست داری فقطبرو
Iran, Islamic Republic of
20:10 - 1398/11/07
تابلوو ک شما استقلالی نیستید وگرنه من 34 سال سن دارم تا ب حال ندیدم مدیری استقلالی تر از آقای فتح الله زاده عرض اندام کنه فقط نمیدونم جناب وزیر برای چی فتح الله زاده رو برگردوند استقلال وقتی نمیخاست مدیر عاملش کنه آقای وزیر خدالعنتت کنه چ دشمنی با استقلال داری
Iran, Islamic Republic of
20:12 - 1398/11/07
برررو خوب
ازدربیرونت کنن از پنجره میای
برو درد سرطان برو
Iran, Islamic Republic of
21:05 - 1398/11/07
یک ذره مرد باش فقط یک ذره که فکر نکنم تو باشی
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1398/11/07
قرار بود مسی بیاره برای استقلال
Iran, Islamic Republic of
01:20 - 1398/11/08
حاج اقا مدیر عاملی برات ساخته که در تلاشی
United Kingdom
02:52 - 1398/11/08
محبوب اس اس دشمن قرمز را عشق است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج