طیف‌بندی اصولگرایان و اصلاح‌طلبان در انتخابات
۹۵۵۲۶۴
۰۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۷
۶۱۵۵
در مجلس یازدهم طیف‌بندی جریان اصولگرا به پنج بخش اصولگرایان سنتی، نواصولگرایان حامیان قالیباف، جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت، جریان پایداری و جریان بهار حامی احمدی‌نژاد تقسیم می‌شود که هریک بر اساس احزاب، چهره‌ها و کاندیداها، طیف‌های مختلفی را تشکیل می‌دهند.

خبرگزاری ایسنا: در مجلس یازدهم طیف‌بندی جریان اصولگرا به پنج بخش اصولگرایان سنتی، نواصولگرایان حامیان قالیباف، جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت، جریان پایداری و جریان بهار حامی احمدی‌نژاد تقسیم می‌شود که هریک بر اساس احزاب، چهره‌ها و کاندیداها، طیف‌های مختلفی را تشکیل می‌دهند.

در این اینفوگرافیک، به این طیف‌بندی و همچنین طیف‌بندی اصلاح‌طلبان بر اساس نوع نگرش آنها به انتخابات مجلس یازدهم پرداخته شده است.

طیف‌بندی اصولگرایان و اصلاح‌طلبان در انتخابات

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:09 - 1398/11/09
این طیف بندی های من دراوردی روفقط برای دزدی و سر کیسه کردن مردم درست کردین
Iran, Islamic Republic of
08:18 - 1398/11/09
اصلاحطلبان طبلهای تو خالیند که موقع انتخابات صدا دارند ....................
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1398/11/09
چرا فقط به چهره های چندین بار آزمایش پس داده میپردازین ؟؟ چرا به جوانان آقازاده یا نصبت فامیلی میپردازید ؟ پس سهم ۸۰ درصد مشارکت جوانان متعهد متخصص انقلابی جدید چیه ؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
10:34 - 1398/11/09
پخش تصاویر بی حجاب از زنان اشاعه فحشاست. به عنوان یک مسلمان بر ادامه این کار اصرار نورزید. از پیامدهای اخروی این امر باید نگران بود. جذابیت فضای مجازی را با انتشار تصاویر زیابیی از طبیعت فراهم کنید. برادرتان: امید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج