مورد عجیب خرید شصت میلیون یورویی رئال
۹۵۵۷۵۴
۱۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۸
۳۴۱۱
لوکا یوویچ شب گذشته در زمین ساراگوسا از ابتدا به میدان رفت و در ۷۳ دقیقه‌ای که بازی کرد، کار خاصی انجام نداد.

ورزش سه: به نقل از آاس، در برتری پرگل و ۴ گله‌ی رئال مادرید برابر ساراگوسا تنها یک نکته منفی وجود داشت که به لوکا یوویچ بر می‌گردد. خرید ۶۰ میلیون یورویی رئال از فرانکفورت که تا به اینجا در ۷۴۸ دقیقه حضور در میدان تنها یک گل به ثمر رسانده است.

زیدان شب گذشته بازهم به او اعتماد کرد و انتظار می‌رفت که یوویچ در برابر حریف دسته دومی بتواند عملکرد خوبی داشته باشد، اما در طول ۷۳ دقیقه، او تنها ۱۴ بار به توپ ضربه زد و هفت پاس به هم تیمی هایش داد. این آمار را با آمار آرئولا گلر رئال مقایسه کنید: ۳۴ ضربه به توپ و ۱۰ پاس.

یوویچ از گلر رئال سه پاس کمتر داد و ضربه‌های او به توپ نیز کمتر از نصف آرئولا بود. یک پاس در هر ۱۰ دقیقه نشان می‌دهد که یوویچ در بازی سردرگم و کم تحرک بود. اتفاقی که روی هم تیمی‌های او نیز اثر منفی داشت چرا که آن‌ها به تحرک بالای کریم بنزما در خط حمله عادت دارند. عجیب‌تر اینکه یوویچ فصل گذشته در چنین مقطعی ۱۸ گل برای فرانکفورت به ثمر رسانده بود.

رئال برای جذب یوویچ هزینه بالایی متحمل شده، اما ستاره صرب هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده کند؛ با این حال زیدان پس از فینال سوپرکاپ در دفاع از او گفت: «یوویچ ۲۱ سال دارد و تازه به رئال آمده. او آینده باشگاه است و باید به وی زمان بدهیم.»

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج