شب جنجالی امباپه؛ او ماندنی نیست!
۹۵۶۵۵۹
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۳:۲۴
۷۱۲۰
پاری سن ژرمن امشب موفق شد با پنج گل مون پلیه را مغلوب کرد، اما کیلیان امباپه باز هم جنجال آفرید.

ورزش سه: پاری سن ژرمن که به نظر امسال نیز بخت اول قهرمانی در لیگ یک فرانسه بوده و در این کشور بی رقیب به نظر می رسد، امشب جشنواره گل به راه انداخته و با گل های سارابیا، آنخل دی ماریا، کیلیان امباپه، کورزاوا و یک گل به خودی حریف با پنج گل رقیبش را مغلوب کرد.

اما نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن که در هفته های اخیر عملکرد درخشانی داشته، امروز از مدل جدید و عجیب موهایش رونمایی کرد. این ستاره برزیلی این بار ترجیح داد از رنگ صورتی استفاده کند که این اتفاق واکنش های مختلفی را در شبکه های اجتماعی به همراه داشت. همچنین این ستاره برزیلی که علاقه زیادی به کوبی برایانت فقید دارد، امروز با تی شرت منقش به این ستاره بزرگ و شماره 24 در استادیوم برای گرم کردن حاضر شد.

شب جنجالی امباپه؛ او ماندنی نیست!

اما شاید مهم ترین اتفاق جنجال آفرینی دوباره کیلیان امباپه بود. ستاره فرانسوی پی اس جی که چندی قبل نیز به دلیل تعویض شدن عصبانی شده و برای توماس توخل قیافه گرفته بود، در دقیقه 68 جای خود را به مائورو ایکاردی داد و هنگام بیرون رفتن عصبانیت خود را نشان داد.

توماس توخل تلاش زیادی کرد کیلیان امباپه را آرام کرد و لحظاتی نیز هر دو نفر با حالتی عصبانی با یکدیگر صحبت کردند، اما ستاره جوان پاری سن ژرمن در ادامه با چهره ای برافروخته راهی نیمکت شد.

شب جنجالی امباپه؛ او ماندنی نیست!

شب جنجالی امباپه؛ او ماندنی نیست!

در ماه های اخیر اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی کیلیان امباپه و اختلاف او با توماس توخل شنیده شده و این اتفاقات بیش از همه باعث خوشحالی زین الدین زیدان و رئال مادرید خواهد شد.

شب جنجالی امباپه؛ او ماندنی نیست!

شب جنجالی امباپه؛ او ماندنی نیست!

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج