مجتمع آموزشی هدی؛ مجموعه‌ای قابل‌اعتماد از آموزش
۹۵۷۳۶۹
۰۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
۴۳۴۸۱ 
محتوای حمایت‌شده
یکی از مهم‌ترین تصمیم‌هایی که والدین می‌توانند در رابطه با تربیت فرزند خود بگیرند، انتخاب مدرسه‌ای خوب و مطمئن است. اینکه شما بتوانید فرزند خود را با خیالی آسوده ساعت‌ها به فضایی بسپارید که تأثیرات مستقیمی در فکر و البته جسم او دارد خالی از اهمیت نیست. مدرسه، علاوه بر آموزش‌های آکادمیک می‌تواند در شکل‌گیری شخصیت، استعداد‌ها و همین‌طور باور‌های فرزندان ما نیز تأثیر داشته باشد.

برترین‌ها: یکی از مهم‌ترین تصمیم‌هایی که والدین می‌توانند در رابطه با تربیت فرزند خود بگیرند، انتخاب مدرسه‌ای خوب و مطمئن است. اینکه شما بتوانید فرزند خود را با خیالی آسوده ساعت‌ها به فضایی بسپارید که تأثیرات مستقیمی در فکر و البته جسم او دارد خالی از اهمیت نیست. مدرسه، علاوه بر آموزش‌های آکادمیک می‌تواند در شکل‌گیری شخصیت، استعداد‌ها و همین‌طور باور‌های فرزندان ما نیز تأثیر داشته باشد.

مجتمع آموزشی هدی، مجموعه‌ای قابل‌اعتماد از آموزش!

مجتمع آموزشی هدی؛ مجموعه‌ای قابل‌اعتماد از آموزش

همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۸۲۲۲۷۲

انتخاب فضایی قابل‌اعتماد برای رشد و پرورش فرزندانمان مسئله‌ای مهم و ارزشمند است که با افزایش آگاهی و البته دقت در آن می‌توان به نتیجه‌ای قابل قبول دست یافت. نکته‌ای که در این میان پیش می‌آید آن است که ویژگی‌های یک مدرسه خوب دقیقاً چیست و چگونه می‌توان یک محیط آموزشی را انتخابی درست به شمار آورد؟

در این مطلب همراه ما باشید تا علاوه بر بررسی ویژگی‌ها و معیار‌هایی که یک مدرسه را به انتخابی هوشمندانه تبدیل می‌کند، شما را با مجتمعی آموزشی آشنا کنیم که بسیاری از نیاز‌های شما و البته فرزندانتان را برطرف خواهد کرد.

ویژگی‌های یک مدرسه خوب

به طور کلی معیار‌های متفاوت و البته بسیاری وجود دارند که می‌توانند یک مدرسه و یا مجتمع آموزشی را به یک انتخاب خوب تبدیل کنند. برخی از این معیار‌ها با توجه به مقطع تحصیلی، سبک زندگی دانش‌آموز و... می‌تواند متغیر باشد. با این حال اگر بخواهیم برخی از ویژگی‌های یک مدرسه خوب را برایتان بگوییم این موارد را ذکر خواهیم کرد:

مجتمع آموزشی هدی، مجموعه‌ای قابل‌اعتماد از آموزش!

مجتمع آموزشی هدی؛ مجموعه‌ای قابل‌اعتماد از آموزش

از اینستاگرام بازدید کنید.

hodacomplex@

وجود یک مدیر مدرسه متعهد

حضور یک مدیر مدرسه متعهد، منظم، توانمند و فعال می‌تواند تأثیر بسیار زیادی در موفقیت مدرسه و به دنبال آن روند رشد دانش آموزان داشته باشد. یک مدیر خوب دائماً در مدرسه حضور دارد و می‌توان به او دسترسی داشت، رفتار مناسب و با احترامی با دانش‌آموزان دارد، با شیوه‌های مدیریتی آشناست، بر روند کلی مدرسه نظارت کامل دارد، با والدین ارتباط خوبی برقرار می‌کند، به برقراری نظم در مدرسه اهمیت می‌دهد و...

حضور معلمین باتجربه

از آنجایی که معلم‌ها در ارتباط مستقیم و تنگاتنگی با دانش‌آموزان قرار دارند باید در علاقه‌مند کردن آن‌ها به یادگیری تأثیر مستقیمی داشته باشند و انگیزه و توانایی‌هایشان را نیز ارتقا دهند. علاوه بر مهارت‌های علمی، معلم‌ها باید با برقراری رابطه‌ای دوستانه و عاطفی با دانش‌آموزان مشکلات آن‌ها را نیز بشناسد و در حل آن‌ها بکوشد.

امکانات آموزشی مناسب

مجتمع آموزشی هدی، مجموعه‌ای قابل‌اعتماد از آموزش!

وجود یک فضای مناسب در کنار امکانات آموزشی می‌تواند بستر مناسبی را برای رشد دانش آموزان شکل دهد. تمیزی و وجود امنیت در محیط مدرسه شرط مهمی است که والدین باید به آن دقت داشته باشند. وجود امکاناتی آموزشی اعم از کتابخانه، آزمایشگاه و... نیز می‌تواند یک مدرسه را کامل‌تر نماید.

توجه بر مهارت‌های متنوع

علاوه بر آموزش مهارت‌های علمی و تحصیلی، یک مدرسه خوب می‌تواند فراتر از این‌ها نیز حرکت کرده و مهارت‌های اجتماعی و اخلاقی مثل انتقال ارزش‌ها، پرورش دینی و... را نیز برای تربیت دانش آموزان خود لحاظ کند. این مهارت‌ها می‌توانند شامل ایجاد روحیه هنردوست، افزایش استعداد‌های قابل رشد دانش آموزان و... نیز بشوند.

مجتمع آموزشی هدی

مجتمع آموزشی هدی، مجموعه‌ای قابل‌اعتماد از آموزش!

مجتمع آموزشی هدی؛ مجموعه‌ای قابل‌اعتماد از آموزش

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه نمایید.

hoda.sch.ir

یکی از مدارس قابل‌اعتمادی که در شهر تهران وجود دارد مجتمع آموزشی دخترانه هدی است. این مجتمع که شامل دبستان و پیش‌دبستانی، متوسط دوره اول و همین‌طور متوسطه دوره دوم می‌شود به نوعی یک مجموعه کاملی است که تمامی ویژگی‌های یک مدرسه خوب و ایده‌آل برای فرزندان شما به همراه دارد.

این مدرسه با آموزش دروس مصوب آموزش و پرورش در سطح کتاب‌های درسی و حتی بالاتر از کتاب درسی به تثبیت آموزش با استفاده از تکنولوژی آموزشی شامل کلاس‌های مجهز به بورد هوشمند و اینترنت می‌پردازد. علاوه بر این، آموزش‌های عملی با بهره‌گیری از امکاناتی همچون آزمایشگاه، کارگاه و سایت کامپیوتری مدرسه نیز آموزش‌هایی با کیفیت بالاتر در این مجتمع آموزشی صورت می‌گیرند.

یکی از ویژگی‌های خوب مجتمع آموزشی هدی توجه به پژوهش به عنوان قسمتی جدایی‌ناپذیر از تدریس است که بخشی از آن با برگزاری همایش علمی دانش‌آموزی به حقیقت می‌پیوندد. علاوه بر این به منظور جایگیری درس در حافظه بلندمدت دانش آموزان، هر روز آزمون‌هایی صبحگاهی از کلیه دروس تدریس شده روز قبل برگزار می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های مجتمع آموزشی هدی که آن را به یکی از بهترین انتخاب‌ها تبدیل کرده شرکت دادن دانش آموزان در مسابقات علمی و برنامه‌ریزی برای موفقیت آنها، تشکیل گروه‌های دانش‌آموزی در کلاس‌های درس به منظور افزایش یادگیری و تعامل فکر است. به علاوه آنکه ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی مذهبی، ملی و فرهنگی نیز از اهداف اصلی این مدرسه به شمار می‌رود. تا جایی که سعی آن‌ها در گسترش خودشناسی، خداشناسی آن هم با برگزاری نشست‌های روانشناسی و مذهبی و همین‌طور برگزار مراسم دینی کاملاً به چشم می‌خورد.

مجتمع آموزشی هدی، مجموعه‌ای قابل‌اعتماد از آموزش!

در کنار این‌ها نیز می‌توان به ترویج فرهنگ نماز آن هم با برگزاری نماز جماعت با حضور روحانی، پرورش ملی‌گرایی و آشنایی با فرهنگ کهن و غنی ایران با برگزاری مراسم ملی، ترویج فرهنگ قرآن و تفکر در دین، برنامه‌ریزی منسجم امور فرهنگی و همین‌طور توجه ویژه به آنها، انجام فرایض مذهبی و اهتمام در رعایت آن حقوق و حق‌الله نیز اشاره کرد.

خالی از لطف نیست اگر اضافه کنیم که این مدرسه به هدف رساندن مسائلی اعم از مسئولیت‌پذیری دانش آموزان در فعالیت‌های اجتماعی و انجام فعالیت‌های گروهی و تیمی، بها دادن به خدمات اجتماعی و کمک به اقشار آسیب‌پذیر اجتماعی را نیز از وظایف اصلی خود می‌داند. به همین دلیل هم هست که رعایت حقوق دیگران و توجه به آداب پسندیده اجتماعی در اسلام و همین‌طور احترام به والدین و اولیای مدرسه از اولین عناوینی است که به دانش آموزان آموزش داده می‌شود.

این را نیز باید اضافه کنیم مجتمع آموزشی هدی علاوه بر تمامی مسائلی که گفتیم به تلاش در حراست و نگهداری سرمایه‌های ملی با انجام توصیه‌های زیست‌محیطی و نگهداری از منابع ایران نیز می‌پردازد که همین مسئله به نوبه خود بسیار ارزشمند و محترم است.

اطلاعات تماس با مجتمع آموزشی هدی

مجتمع آموزشی هدی در شهر تهران، انتهای اتوبان ستاری شمال، بلوار شهدای حصارک، خیابان امام خمینی، پلاک ۶ قرار دارد. علاوه بر این اطلاعات تماس این مجتمع نیز شامل این موارد می‌شود:

مجتمع آموزشی هدی؛ مجموعه‌ای قابل‌اعتماد از آموزش

همین حالا با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۴۴۸۲۲۲۷۲

مجتمع آموزشی هدی؛ مجموعه‌ای قابل‌اعتماد از آموزش

از اینستاگرام بازدید کنید.

hodacomplex@

مجتمع آموزشی هدی؛ مجموعه‌ای قابل‌اعتماد از آموزش

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه نمایید.

hoda.sch.ir

مجتمع آموزشی هدی؛ مجموعه‌ای قابل‌اعتماد از آموزش

انتهای اتوبان ستاری شمال، بلوار شهدای حصارک(دانشگاه علوم تحقیقات)، خیابان امام خمینی، پلاک ٦

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج