خطیر: شکایت من از غفوری مربوط به دو ماه پیش است
۹۵۷۴۲۲
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶
۴۶۳۳ 
معاون سابق باشگاه استقلال پس از انتشار خبری درباره شکایت او از وریا غفوری در آستانه دربی توضیحاتی را در این خصوص ارائه داد.

خبرگزاری میزان: علی خطیر در مورد زمان شکایت وریا غفوری از او اظهار داشت: به جهت روشن شدن افکار هواداران محترم استقلال، لازم می‌دانم بگویم ابتدا وریا غفورى حدود ۳ ماه پیش از من شکایت کرده بود که در همان مقطع زمانى جلسه صلح و سازش با حضور بازپرس محترم پرونده، غفوری، وکلای او و وکیل من تشکیل شد. در پایان جلسه غفوری به هیچ عنوان حاضر به سازش نشده و اصرار به ادامه پیگیری حقوقی پرونده داشت.

وی ادامه داد: من هم بعد از عدم نتیجه جلسه صلح و سازش و تنها به خاطر حق شهروندی‌ام حدود دو ماه قبل اقدام به شکایت متقابل کردم. این که اخیرا ابلاغیه‌اى به غفوری رسیده، خارج از حیطه اختیارات من و وکیلم بوده و مربوط به روند کارى پرونده‌های قضایی است که معمولا ثبت شکایت و ابلاغ به شاکی و متشاکی دو ماهی طول می‌کشد. اینکه چرا دوستان، خودشان قبل از دربی اقدام به انتشار شکایت من کرده‌اند که مطمئنا برای دو ماه قبل است و خود غفوری و وکلایش قبل از هر کس خبر دارند، جای سوال دارد.

معاون ورزشی سابق باشگاه استقلال در پایان خاطرنشان کرد: مطمئنا به دنبال ایجاد حاشیه براى باشگاه دوست داشتنى‌ام نیستم و آرزوى موفقیت برای همه ارکان باشگاه استقلال به خصوص وریا غفوری عزیز در دربى پیش‌رو و مسابقات آتی استقلال در لیگ برتر و جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا را دارم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج