طالب‌نسب: غیبت دیاباته غیرقابل جبران نیست
۹۵۷۴۵۳
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۶
۲۴۱۰ 
پیشکسوت آبی پوشان گفت: غیبت دیاباته در دربی اتفاق خوبی برای استقلال نیست اما این اتفاق غیر قابل جبران هم نیست.

خبرگزاری مهر: اصغر طالب نسب در خصوص پیروزی استقلال مقابل نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: استقلال نیمه اول آنطور که باید و انتظار می‌رفت ظاهر نشد که آن هم دلایل خاص خودش را داشت. بزرگترین دلیلش نیز خستگی و احتیاط به خاطر در پیش بودن دربی بود. اما در نیمه دوم و تا قبل از رسیدن به گل دوم، تیم همانی بود که انتظار می رفت.

پیشکسوت آبی پوشان تصریح کرد: تعویض هایی که فرهاد مجیدی در ابتدای نیمه دوم انجام داد جریان بازی را تغییر داد و بچه ها توانستند تیم حریف را تحت فشار قرار دهند و بارها دروازه آنها را با تهدید مواجه کنند که یکی از آنها تبدیل به گل برتری و پیروزی شد.

طالب نسب در خصوص احتمال غیبت دیاباته در دربی بیان داشت: این نمی‌تواند برای استقلال اتفاق خوبی باشد. دیاباته یک بازیکن کاملا تاثیر گذار است که برای هر تیمی خطرناک است. اما اگر این مهاجم به دربی نرسد، نباید زانوی غم بغل کرد و باید به فکر چاره بود.

وی افزود: خوشبختانه در تیم یک مهاجم تمام عیار دیگر مثل ارسلان مطهری حضور دارد که او هم دست کمی از دیاباته ندارد و یک خطر بالقوه است. مطهری خوب زمانی به استقلال اضافه شد و اگر دیاباته نباشد او می تواند این خلاء را پر کند.

هافبک پیشین آبی پوشان در خصوص دربی گفت: این بازی قوانین خاص خودش را دارد و جریان بازی را اتفاقات درون زمین تعیین می کند. اما به لحاظ جدولی این بازی برای استقلال بسیار حائز اهمیت است. اگر شاگردان مجیدی این بازی را ببرند رقابت بالای جدول داغ می ماند اما شکست در این بازی باعث فرار پرسپولیس می شود.

پیشکسوت آبی پوشان در ادامه اضافه کرد: فرهاد مجیدی در زمان بازیگری‌اش همیشه در دربی‌ها یک عامل تعیین کننده بود و کفه ترازو را به سود استقلال سنگین می‌کرد. این نخستین تجربه او در نقش سرمربی در دربی است و امیدوارم بتواند همان تاثیرگذاری که در دوران بازیگری اش داشت، در زمان مربیگری هم داشته باشد.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج