ایوانکا ترامپ: آنچه رخ داد غیرقابل بخشش است
۹۵۸۲۳۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۷
۲۲۵۳۶
دختر رئیس جمهوری آمریکا به دنبال واکنش‌های شدید به نطق سالانه پدرش، به شدت منتقدان رئیس جمهوری آمریکا را محکوم و اظهارات و رفتار آنها را غیرقابل بخشش توصیف کرد.

ایسنا: به نوشته روزنامه اکسپرس، دموکرات‌های آمریکا به شیوه‌های مختلفی به این نطق سالانه اعتراض کردند از جمله عدم شرکت در این نشست، تشویق نکردن رئیس جمهوری و جدای از بقیه نانسی پلوسی، رئیس مجلس نمایندگان که متن سخنرانی سالانه رئیس جمهوری را پاره کرد.

ایوانکا ترامپ، دختر دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا به دنبال نطق سالانه پدرش در جریان مصاحبه‌ای با شبکه خبری فاکس نیوز تمامی این اقدامات را غیرقابل بخشش توصیف کرد و گفت: ما در برهه زمانی‌ای قرار داریم که همگی باید به عنوان یک ملت گردهم آییم و موفقیت آمریکا را جشن بگیریم و به همین خاطر است که از نظر ما چنین رفتارهایی غیرقابل بخشش هستند.

ایوانکا ترامپ: آنچه رخ داد غیرقابل بخشش است

ایوانکا ترامپ افزود: برای رئیس جمهوری آمریکا نطق سالانه یک فرصت فوق‌العاده برای برقرای ارتباط مستقیم با مردم آمریکا و به اشتراک‌گذاشتن موفقیت‌های دولت‌ بود.

وی ادامه داد: بدون شک همه ما شاهد رشد اقتصادی چشمگیر در آمریکا و این‌که چطور سیاست‌های رئیس جمهوری وضعیت زندگی بسیاری از مردم را ارتقاء داده، هستیم.

ایوانکا ترامپ تاکید کرد: متاسفانه همواره تمامی اقشار جامعه از افراد معلول و ناتوان گرفته تا آفریقایی – آمریکایی‌ها و آسیایی – آمریکایی‌ها از بیکاری رنج می‌بردند و این‌که ما در حال حاضر شاهد تاثیر مثبت سیاست‌های اقتصادی رئیس جمهوری بر سطح زندگی تمامی اقشار جامعه هستیم بسیار فوق‌العاده است. به همین خاطر است که باید به عنوان یک ملت گردهم آییم و موفقیت آمریکا را جشن بگیریم و افرادی که این اقدام را انجام نمی‌دهند از نظر ما قابل بخشش نیستند.

ایوانکا ترامپ در ادامه گفت: به نظر من تمامی افرادی که نطق سالانه را تماشا کردند و در کنار رئیس جمهوری و دیگر افراد جامعه این موفقیت‌ها را جشن گرفتند، آنچه را رخ می‌دهد کاملا مشاهده و درک کرده‌اند. ما کاملا مسیر کشور را تغییر داده‌ایم و رئیس جمهوری نیز به همین خاطر ابایی از نشان دادن هیجان و خوشحالی خود ندارد، چرا که این یک اتفاق فوق‌العاده برای آمریکاست و رئیس جمهوری می‌خواهد که این اتفاق روی زندگی تمامی مردم آمریکا تاثیر مثبت بگذارد.

دختر ترامپ افزود: آنچه به رئیس جمهوری و به همه ما که برای او کار می‌کنیم انگیزه می‌دهد، اشتیاق برای بالا بردن و ارتقای سطح کیفی زندگی تمامی آمریکایی‌هاست از جمله کارگران آمریکایی و تمامی افرادی که هیچ وقت به آنها توجهی نمی‌شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
16:47 - 1398/11/17
اره ازمنطقه خاورمیانه با قتل و غارت و شنیحترین روشها می دزدید و میبرید میدهد به مردمتون. رابین هودین شما کثافتها
Iran, Islamic Republic of
17:05 - 1398/11/17
خودتو بپوشون بااین قیافه زشتت
Iran, Islamic Republic of
17:06 - 1398/11/17
راست میگه خودتون رابپوشانید بااین قیافه اتان دوتا بیخود
Iran, Islamic Republic of
17:09 - 1398/11/17
جالبه!بی تربیت های از خود راضی رفتار شبیه به رفتار خودشون رو هم نمیتونن تحمل کنن
Iran, Islamic Republic of
18:39 - 1398/11/17
صحبتهای این خانوم را با صحبتهای دختر سردار سلیمانی مقایسه کنید.
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1398/11/17
ايوانكا ترامب هم به دروغ شكست امريكا را پیروزی نامید .پژمردگی به جای پیروزی.صهیونیستی که دخترش را به سازمان تروریستیipacفروخت.!!!!! مردم امريكا شايد بي غيرت باشند ولي شرافتشان از دارو دسته ترامب.بالاتره
United Arab Emirates
20:18 - 1398/11/17
جون بابات ! تو که راست می گی .وای چقدر تحت تاثیر قرارگرفتیم.
Iran, Islamic Republic of
20:44 - 1398/11/17
نانسی پلوسی با اون سنش از تو خوشگلتره ایوانکای عملی لک و پیس صورتتم خیلی خوب پوشوندی البته اگه زیر دست جراحان زیبایی ایران می افتادی شبیه شاخهای ایرانی میشدی نه این شکلی خخخخ
United Arab Emirates
21:03 - 1398/11/17
نانسی پلوسی یک شیرزن قهرمانه
Iran, Islamic Republic of
21:32 - 1398/11/17
درود به ترامپ قهرمان نانسی پلوسی به زباله دان تاریخ پیوست
Iran, Islamic Republic of
21:49 - 1398/11/17
پدر نامرد تو بخاطر چاپیدن و دوشیدن گاو شیرده منطقه، از توافقنامه بین‌المللی برجام خارج شد و ظلمی که به مردم ایران کرد را هیچوقت فراموش نکن، ترامپ عوضی که پدر بیمار و پست شماست با سرنوشت و زندگی بسیاری از ایرانیها بازی کثیفی کرد و مطمئن باش روزی پاسخ آن را خواهید دید و مشاهده میکنید دست انتقام خدا و طبیعت گریه شما را در خواهد آورد همانطور که با چشمان میلیون‌ها ایرانی از پیر و جوان و نوجوان و کودک کردید، تو سیاستمدار نیستی و فهم بزرگی از جامعه انسانی نداری، شما با تبعیض بین خودتان و دیگر کشورها نشان دادید که یک نژادپرست و خودخواه و تمامیت خواه هستید شما دیکتاتوری کثیفی دارید ،،،
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1398/11/20
بابا بیکاری در کشور های دیگر به ما چه ربطی داره به فکر فقرای کشور خودمان باشید
Iran, Islamic Republic of
06:59 - 1398/11/24
تا خودمان به خودمان رحم نکنیم هیچ چیز درست نمی‌شود.تمام کشور ها به فکر منافع کشور خودشان هستن هرچه بر سرما می‌آید بقول شاعر:ازماست،که برپاست.تمام دولت های جهان نماینده ملتشان هستند. و ،بفکر منافع ملی کشور شأن هستن،انهایی که ضعیف ترندمقاصدشان را با سیاست وفریبکاری پیش می برند.واما آن ها که قوی ترندمقاصدشان را در. درجه اول با سیاست واگر نتوانند به رو متوسل می‌شوند.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج