اسکوچیچ: همه می‌خواهند ایران به جام جهانی برود
۹۵۸۴۴۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
۱۳۸۴۵ 
سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد این تیم بتواند با برتری برابر عراق و بحرین در تهران به دور بعد جام جهانی برسد.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد این تیم بتواند با برتری برابر عراق و بحرین در تهران به دور بعد جام جهانی برسد.

 دراگان اسکوچیچ، مربی ۵۱ ساله کروات، هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفت تا جانشین مارک ویلموتس شود.

اسکوچیچ بعد از انتخاب به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران گفت: مطمئناً افتخار بزرگی است که هدایت ایران را بر عهده گرفتم حضور در جمع سایر مربیان بزرگ کرواسی که هدایت ایران را بر عهده داشتند افتخارآمیز است. کروات ها در ایران بسیار مورد احترام هستند ، بنابراین من واقعاً خوشحالم که فرصت هدایت تیم ملی ایران یک کشور عالی در فوتبال را به دست آوردم.

این مربی از سال ۲۰۱۳ در ایران مشغول به کار بوده و هدایت چهار باشگاه را به عهده داشته است ، ملوان ، فولاد ، خونه به خونه و صنعت نفت.

در همین ارتباط مربی جدید ایران گفت: با سه چهار تیمی که من هدایت کردم ، در تاریخ آنها بیشترین موفقیت ها را کسب کردم. فکر می کنم هدایت ایران بعد از این تیم ها منطقی بود. هدایت تیم ملی ایران واقع بزرگترین چالش شغلی من است ، من به چیزی بسیار ملموس رسیدم و آن موقعیت مربی تیم ملی ایران است.

ایران اکنون در رده سوم گروه خود در انتخابی جام جهانی قرار دارد و تیم های عراق و بحرین در رده های اول و دوم قرار دارند. سرمربی جدید ایران اضافه کرد:‌ یک رقابت حساس برای رسیدن به جام جهانی وجود دارد. دو بازی حساس در تهران برابر بحرین و عراق داریم که امیدوارم در حضور ۱۰۰ هزار تماشاگر برگزار شود و بتوانیم از این گروه به مرحله بعد صعود کنیم. بازی اصلی ما برابر عراق است که سرمربی این تیم سرچکو کاتانچ دوست من است. انتظارها در ایران بسیار زیاد است و همه می خواهند ایران به جام جهانی صعود کند. بعد از نمایش خوب در دوره قبل جام جهانی در روسیه که ایران نزدیک به صعود از گروه خود بود، اکنون همه امیدوار به صعود ایران به جام جهانی هستند.

انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:06 - 1398/11/18
هنوز دیر نیست! استعفاء بده . مهرتو حلال کن جونتو آزاد
Iran, Islamic Republic of
11:08 - 1398/11/18
فدراسیون همه کاسه کوزهارو میزنه تو سرت
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1398/11/18
انشالله موفق باشه و خدا لعنت کنه کسانی که از همین الان میخان چوب لای چرخش کنن از روی حسادت و نفهمی ، به هر حال ایشان سرمربی کشورمونه و کل ایران باید حمایتش کنه چون سرفرازی کشورمون به همه چیز از جمله اینکه چه کسی سرمربی شده ارجعیت داره
با ارزوی موفقیت ایران و ایرانی
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1398/11/18
اسکویی انتخاب بدتر از دایی و بهتر از آن دلال قلعه نوعی است که هنوز هیچی نشده خودش را مربی تیم ملی معرفی می کرد.
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/11/18
انشاالله میبازی همراه با آن کس که شما را انتخاب کرده از ایران فرار میکنی تو مربی نیستی یعنی خیانت کار هستی مگه قلب شما دردنمیگرفت چرا از صنعت نفت جدا شدی
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/11/18
انشاالله میبازی همراه با آن کس که شما را انتخاب کرده از ایران فرار میکنی تو مربی نیستی یعنی خیانت کار هستی مگه قلب شما دردنمیگرفت چرا از صنعت نفت جدا شدی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج