ابوالقاسم‌پور: پرسپولیس به الدحیل بد باخت
۹۶۰۲۱۶
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
۴۵۶۶ 
پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس گفت: بازی بد پرسپولیس مقابل الدحیل قطر باعث باخت نماینده کشورمان شد و یحیی گل‌محمدی باید زنگ خطری که به صدا درآمده است را بشنود.

خبرگزاری مهر: بهنام ابوالقاسم‌پور در خصوص باخت دو بر صفر پرسپولیس در هفته نخست گروه C لیگ قهرمانان آسیا مقابل الدحیل قطر گفت: پرسپولیس خیلی بد بازی کرد و همین موضوع هم باعث شد تا مغلوب میزبان شود. این تیم با ترس و دلهره وارد زمین شد و خیلی زود هم ضربه خورد.

مهاجم پیشین پرسپولیس ادامه داد: باخت بدی که پرسپولیس کسب کرد برای این تیم گران تمام می‌شود. به نظرم یحیی گل محمدی باید خیلی زود زنگ خطر را بشنود و تیمش را در فاصله اندکی که تا بازی دوم دارد آماده کند. سه امتیاز مهمی که این تیم از دست داد برای حضور در صدر جدول گروه اهمیت زیادی داشت.

وی درباره اینکه چرا پرسپولیس با وجود تعویض‌های تهاجمی که داشت به گل نرسید، تاکید کرد: الدحیل خیلی خوب تمام راه‌های نفوذ پرسپولیس را بسته بود. مالکیت توپ برای شاگردان یحیی بود اما آنها در نیمه دوم موقعیت گل آنچنانی از روی طرح و برنامه ایجاد نکردند. این تیم الدحیل بود که خیلی خوب توانست بازی را مدیریت کند و به سه امتیاز برسد.

ابوالقاسم پور خاطرنشان کرد: توانایی‌های پرسپولیس از لحاظ بازیکن بسیار بیشتر از این دیدار است. مطمئنم آقای گل محمدی می‌تواند با بهره‌مندی از این بازیکنان نتایج بهتری را در لیگ قهرمانان آسیا بگیرد.

پیشکسوت پرسپولیس درباره انتخابات فدراسیون فوتبال در ۲۵ اسفندماه افزود: به نظرم فردی که در تمام لیست‌ها اسمش وجود دارد رئیس بعدی است. همه هم می‌دانیم چه شخصی است. او تمام لابی‌هایش را هم کرده تا به ریاست فدراسیون برسد. رئیس را از پیش تعیین کرده اند و این روند فعلی در انتخابات همیشه اشتباه بوده که آن را هم ادامه می‌دهیم.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج