اظهارات شهردار مشهد پس از انصراف از انتخابات
۹۶۱۶۵۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۴
۳۰۴۵ 
شهردار مشهد پس از انصراف از انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال گفت: تصمیم به ثبت‌نام برای ریاست فدراسیون فوتبال گرفتم تا شاید بتوانم گره کور موجود در فوتبال که از جنس ساختار و اقتصاد است را به کمک اهالی آن باز کنم.

برترین‌ها: محمدرضا کلائی، شهردار مشهد پس از انصراف از انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال در یادداشتی اینستاگرامی خطاب به مردم مشهد اظهار کرده است: خاضعانه متعجب و شرمنده از حجم اظهار لطف و محبت یکایک شما عزیزان هستم و از مهندس رزم حسینی، استاندار محترم خراسان رضوی و همه مدیران ارشد و موثر شهر و استان که اصرار بر ادامه خدمتم داشتند، سپاسگزارم.

متن کامل این یاداشت اینستاگرامی در ادامه می‌آید:

«سلام به همشهریان عزیزم؛ انصافا زمانی که تصمیم به ثبت‌نام برای ریاست فدراسیون فوتبال گرفتم تا شاید بتوانم گره کور موجود در فوتبال که از جنس ساختار و اقتصاد است را به کمک اهالی آن باز کنم، انتظار نداشتم در این چند روز تا این حد مورد لطف شما قرار بگیرم؛ لطفی که از جنس حمایت و برخی نیز گلایه بود. از این بابت بسیار ممنونم.

باور دارم در این ۱۵ ماه هنوز خدمتی درخور شان و جایگاه زائران و مجاوران امام مهربانی‌ها انجام نداده‌ام و اگر اندک خدمتی نیز بوده، با همت و تلاش خالصانه همکارانم در مدیریت شهری به سرانجام رسیده است.

خاضعانه متعجب و شرمنده از حجم اظهار لطف و محبت یکایک شما عزیزان هستم. از مهندس رزم‌حسینی، استاندار محترم خراسان رضوی و همه مدیران ارشد و موثر شهر و استان که اصرار بر ادامه خدمتم داشتند، سپاسگزارم.

از این همدلی بی‌سابقه در شهر مشهد که سرمایه‌ای بی‌نظیر می‌باشد، خوشحالم و بر خود می‌بالم. سرمایه‌ای که باعث شده تا این کلان‌شهر در بسیاری از شاخص‌ها اکنون در کشور ممتاز باشد و در رتبه نخست میان تمامی کلان‌شهرها قرار بگیرد.

انشاءالله با استعانت از حضرت رضا، علیه‌السلام و کمک دلسوزان در شورای اسلامی شهر و همکاران فداکارم که دل در گرو پیشرفت مشهد دارند، تا آخرین لحظه در آبادانی مشهدی که دوستش دارم شب و روز نخواهم داشت.

خداوند متعال را شاکرم که در هر مقطع از زندگی و به ویژه در این مقطع واقعیت‌های مهمی درباره افراد و جامعه به من آموخت. مشهد با این لطف و همدلی اهالی‌اش از همیشه برایم دوست داشتنی‌تر شده و خوشحالم که از اول شعارم این بوده است #من_مشهد_را_دوست_دارم».

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج