راموس؛ جانشین خلف رونالدو در رئال مادرید
۹۶۱۷۹۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
۱۶۶۱ 
سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید استاد پنالتی زدن در ماه های اخیر بوده است.

ورزش سه: سرخیو راموس روند درخشان تبدیل به گل کردن پنالتی هایش را در دیدار دیشب مقابل سلتاویگو نیز استمرار بخشید و موفق شد با گلزنی در نیمه دوم، خود را هفت گله کرده و به دومین گلزن برتر رئال مادرید در لالیگا تبدیل شود.

در نیمه دوم و با متوقف شدن ادن هازارد در محوطه جریمه، کهکشانی ها صاحب یک ضربه پنالتی شدند و سرخیو راموس موفق شد برای چهارمین بار در فصل جاری از این مسیر گلزنی کرده و نشان دهد حداقل از این نظر جای کریستیانو رونالدو در ترکیب رئال مادرید خالی نیست. راموس از زمان جدایی ستاره پرتغالی موفق شد هر 12 ضربه پنالتی اش را تبدیل به گل کند و دو بار نیز در کوپا دل ری و یک بار در سوپرکاپ اسپانیا موفق به انجام این کار شده است. آخرین باری که راموس پنالتی از دست داد به دیدار ماه می 2018 برابر سویا بازمی گردد که رونالدو هنوز بازیکن رئال مادرید بود و از آن مقطع به بعد، او موفق به گل کردن 18 پنالتی متوالی شده است.

اما ضربه دقیق سرخیو راموس به گوشه دروازه نیز برای کسب سه امتیاز سرنوشت ساز برابر سلتاویگو کافی نبود و در نهایت در دقایق پایانی و با باز شدن دروازه تیبو کورتوا، رئال مادرید دو امتیاز مهم در لالیگا را از دست داد تا حالا فقط با فاصله ای یک امتیازی بالاتر از بارسلونا در صدر جدول لالیگا قرار داشته و به فکر بازی های حساس هفته های بعد باشد.

راموس؛ جانشین خلف رونالدو در رئال مادرید

راموس؛ جانشین خلف رونالدو در رئال مادرید

راموس؛ جانشین خلف رونالدو در رئال مادرید

برچسب ها:
مطالب مرتبط