روایت انصاری از گلایه‌های خاتمی از اصلاح‌طلبان
۹۶۱۸۷۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
۱۰۰۸۵
مجید انصاری گفت: آقای خاتمی از من خواست که کنار نروم و جدی در صحنه انتخابات بمانم. رها کردن مردم موجب فراموشی اصلاحات و باز کردن پای جریان برانداز می شود. نتیجه انتخابات هرچه باشد باید انسجام و ارتباط تشکیلاتی خود را حفظ کنیم.

خبرآنلاین: مجید انصاری گفت: آقای خاتمی از من خواست که کنار نروم و جدی در صحنه انتخابات بمانم. رها کردن مردم موجب فراموشی اصلاحات و باز کردن پای جریان برانداز می شود. نتیجه انتخابات هرچه باشد باید انسجام و ارتباط تشکیلاتی خود را حفظ کنیم.

مجید انصاری، درباره چرایی حضور اصلاح‌طلبان در انتخابات با وجود همه مشکلات، گفت: مجموعه جریان اصلاحات از ماه‌ها قبل، جلسات مشورتی با آقای خاتمی داشت. مرتب درباره انتخابات بحث شد و تصمیم‌گیری نهایی این بود که همه کسانی که احساس می کنند در مجلس موثر هستند، ثبت نام کنند و حتی لیستی از شخصیت های مهم هم تهیه شد ولی متاسفانه جمع زیادی از آنها ثبت نام نکردند که مورد گلایه آقای خاتمی هم بود.

وی ادامه داد: من با وجود اینکه احساس می‌کردم حضورم ضرورت ندارد ولی به توصیه بزرگان اصلاحات احترام گذاشته و ثبت نام کردم اما شجاعت و صداقت و صراحت برخی نمایندگان از جمله علی مطهری موجب ردصلاحیت آنها شد. در مجموع در شورای عالی اصلاح‌طلبان تصمیم گرفته شد هر حزبی که مایل است، لیست بدهد.

اهم اظهارات وی را در ادامه به نقل از خبرگزاری ها بخوانید؛

* امروز با عزاداری مشکل حل نمی‌شود، جامعه مشکلات اقتصادی و معیشتی دارد و از سوی رسانه‌های ضدانقلاب هم یاس پمپاژ می‌شود. در این شرایط نقش احزاب و رسانه‌های اصلاح طلب ایجاد امید است یا دمیدن در فضای یاس؟ رها کردن مردم در این مقطع درست نیست و اصلاح طلبان بر فضای یاس آلود اضافه نکنند. سکوت علاج کار نیست. آقای خاتمی از من خواست که کنار نروم و جدی در صحنه انتخابات بمانم. رها کردن مردم موجب فراموشی اصلاحات و باز کردن پای جریان برانداز می شود. نتیجه انتخابات هرچه باشد باید انسجام و ارتباط تشکیلاتی خود را حفظ کنیم.

* خروج مجلس از انفعال، استفاده درست قوه مقننه از ابزارهای نظارتی خود، بازگرداندن مجلس به ریل اصلی خود ایجاد آرامش در روابط خارجی و تنش‌زدایی با همسایگان از برنامه‌های اصلاح طلبان در مجلس یازدهم است. ما با هیچ جناحی در مجلس دعوا نداریم و برنام‌های خوبی داریم که اکثریت را در مجلس می‌توانیم با خمود همراه کنیم.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:53 - 1398/11/28
دیگه همه چی رو خوندید معلومه
پاسخ ها
م
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۸
این مرتیکه دیه چی چی مگه
Iran, Islamic Republic of
19:31 - 1398/11/28
روز به روز بیشتر خودشو از چشممون میندازه
Iran, Islamic Republic of
21:10 - 1398/11/28
وقتی در مجلس اقلیت باشید چطور میتونید برنامه های خود اجراکنید! مجلس یازدهم افتاددست قالیلاف و همفکراش ،مردم هم درحاشیه قرار میگرن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج