لاریجانی: آماده کمک به لبنان هستیم
۹۶۱۹۷۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۵
۹۸۱۲ 
«علی لاریجانی» رییس مجلس شورای اسلامی ایران خواهان گسترش روابط تهران – بیروت شد و آمادگی کشورمان را برای کمک به لبنان درعرصه‌های اقتصادی و تجاری، صنعتی و دارویی، علمی و فرهنگی، کشاورزی و نظامی اعلام کرد.

ایرنا: «علی لاریجانی» رییس مجلس شورای اسلامی ایران خواهان گسترش روابط تهران – بیروت شد و آمادگی کشورمان را برای کمک به لبنان درعرصه‌های اقتصادی و تجاری، صنعتی و دارویی، علمی و فرهنگی، کشاورزی و نظامی اعلام کرد.

وی در نشست خبری که دوشنبه شب در بیروت برگزار شد گفت: ایران و لبنان روابط و توافق نامه‌های فرهنگی و علمی دارند که باید تقویت و اجرا شود. ما برای همکاری دانشگاهی هیچ محدودیتی قایل نیستیم و دانشگاه‌های متعددی در ایران وجود دارد که لبنانی‌ها می‌توانند با آن‌ها ارتباط فنی، علمی و هنری برقرار کنند.

رییس مجلس افزود: روابط ایران و لبنان فعال است و این کشور که در مرحله حساس به سر می‌برد موفق شد یک گام به جلو بردارد و دولتش را تشکیل دهد و امیدواریم که این دولت بتواند مشکلات را حل و رضایت مردم را جلب کند. ایران آماده‌ی همه نوع همکاری با دولت جدید لبنان است.

خبرنگاری از لاریجانی پرسید که شما در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا آمادگی ایران را برای کمک به لبنان اعلام کردید حال آن که این کشور انتظار کمک مالی و نقدی و تجهیزاتی از آمریکا دارد و آیا این اعلام آمادگی پیام به آمریکا نیست و باعث جلوگیری از کمک‌های واشنگتن به مقام‌های بیروت نمی‌شود؟

لاریجانی آمادگی ایران را برای کمک به لبنان اعلام کرد

رییس مجلس پاسخ داد: ایران به عنوان کشور دوست لبنان، برای کمک اعلام آمادگی می‌کند اما اجباری درکار نیست. اجبار، کار ایران نیست، کار آمریکایی‌ها است. ملت لبنان ملت رشید و مقاومی است و ما سال های طولانی در کنار هم بودیم . وظیفه داریم بگوییم این امکانات را داریم و می‌توانیم در اختیار لبنان قرار دهیم و این رویکرد عقلانی و خیرخواهانه ایران است.

لاریجانی افزود: لبنان اکنون بحران سوخت و مشکل قطعی برق و ایران فناوری (تکنولوژی) تولید نیروی برق دارد و دولت لبنان می‌تواند برای رفع بحران و راحتی مردمش از این فناوری (تکنولوژی) استفاده کند.

وی اظهار کرد: به طور اساسی آن چه مشکل لبنان را حل می‌کند اراده و خواست خود مردم و دولت این کشور است که اگر روی پای خویش ایستادند سربلند می‌شوند و به ساحل امان می‌رسند اما اگر دستشان را به طرف آمریکا، عربستان و امارات دراز کنند بحرانشان بدون حل باقی می‌ماند.

رییس مجلس خاطرنشان کرد: اگر لبنانی ها فکر می‌کنند کرامات از آمریکا صادر می‌شود سراغ این کشور بروند اما ایران در مساله هسته‌ای متوجه شد که آمریکایی‌ها جز اذیت کردن چیزی بلد نیستند و در پی حاکم کردن اسراییل بر منطقه هستند نه کمک به لبنان.

لاریجانی گفت: تجربه‌ی ما نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها برای ملت‌های منطقه سراب نشان می‌دهند و تا آن‌ها را ذلیل نکنند چیزی نمی دهند. برای نمونه مگر گروهی از فلسطینی‌ها حاضر به مذاکره و امضای پیمان اسلو نشدند پس چرا آمریکایی ها مفاد آن را اجرا نکردند و به جایش معامله قرن را آوردند که هیچ آبرویی برایشان باقی نگذاشته و دست صهیونیست‌ها را برای الحاق کرانه باختری به اسراییل باز گذاشته است.

** رویارویی ایران و آمریکا

رییس مجلس ایران در پاسخ به این پرسش که اعتراضات مردمی در عراق و لبنان ظرف ماه های گذشته آغاز و گسترش یافت و آمریکا ایران را به نقش داشتن در این اعتراض‌ها متهم کرد، گفت: آمریکایی‌ها دچار سرگیجه سیاسی شده‌اند. در این کشورها، مردم مشکلاتی دارند و مطالباتی که ربطی به ایران ندارد.

علی لاریجانی افزود: ما ناراحتی و عصبانیت آمریکا را درک می‌کنیم چون پارلمان عراق طرح خروج نیروهای آمریکایی از این کشور را تصویب و لبنان نیز خیلی عاقلانه با موضوع اعتراض‌ها برخورد کرد.

وی اظهار داشت: ملت و دولت عراق دوست ندارند آمریکا در این کشور پایگاه بزند و مهمانشان را ترور کند. بدیهی است که مردم اعتراض می کنند و هر کشور و ملتی که غیرت ملی داشته باشد نسبت به این رفتارهای آمریکا واکنش نشان می‌دهد.

لاریجانی تاکید کرد: آمریکایی‌ها باید افکار، گفتار و رفتار آمرانه و غیرمنطقی شان را تغییر دهند. ملت‌های منطقه برده آمریکا نیستند. به نظر می رسد این کشور به آخر خط رسیده که دست به عملیات تروریستی می‌زند.

رییس مجلس گفت: ترور سردار قاسم سلیمانی فرمانده شهید نیروی قدس سپاه پیش از این که قدرت آمریکا را نشان بدهد ضعف و زبونی آن کشور را آشکار کرد. نشان داد که آمریکایی‌ها برای رسیدن به اهدافشان کار دیگری نتوانستند انجام بدهند به ترور که کار کثیفی است روی آوردند.

وی با اشاره به این که ترور کار سختی نیست، خاطرنشان کرد: این کار آمریکایی‌ها برایشان نتیجه به همراه نداشت بلکه موجب خروش و عکس‌العمل مردم منطقه در محکومیت این عملیات تروریستی و اقدام آمریکا شد و ما را هم در اهداف و آرمانمان مصمم‌تر کرد.

**محور مقاومت

رییس مجلس ایران در پاسخ به اتهام تروریستی بودن که آمریکا به حزب‌الله وارد می‌کند و این که مشکل لبنان را سلاح این حزب به حساب می‌آورد، گفت: تروریست معرفی کرن حزب‌الله، درست نیست و این را فقط دونالد ترامپ رییس جمهوری آمریکا اعلان کرده و دیگر کشورها این کار را نکرده‌اند.

وی تاکید کرد: حزب‌الله فرزند مردم لبنان و سرمایه بزرگ برای این کشور است که جلو ظلم و تجاوز رژیم اسراییل را گرفته است. اگر این حزب نبود این رژیم جنایت‌های بزرگتری انجام می‌داد.

لاریجانی گفت: ما کمک‌های خود را به حزب‌الله مخفی نمی‌کنیم اما به آن نیروگاه نمی‌دهیم یا کمک ما به آن در عرصه کشاورزی و صنعتی نیست. این کمک‌ها را به دولت لبنان ارایه می‌کنیم و این دولت می تواند از همکاری ما در عرصه های متنوع مانند معادن، فولاد، سدسازی، نیروگاه برق، ساختمان سازی، صنایع کشاورزی، دارویی و طرح های اجرایی استفاده کند.

وی محتوای این پرسش را که آمریکا و روسیه برای جلوگیری از نفوذ ایران در سوریه و عراق توافق کرده‌اند، رد و تاکید کرد: این موضوع از اساس اشتباه است زیرا ما دنبال نفوذ در این کشورها و ایجاد پایگاه نظامی نبوده و نیستیم.

رییس مجلس اضافه کرد: تنها کشور شروری مانند آمریکا است که دنبال ترور و نفوذ در کشورهای منطقه است و طالبان را در افغانستان و داعش را در عراق و سوریه به وجود می‌آورد. در مقابل، نیروهای مجاهد و فداکاری هستند که با این تروریست‌ها مقابله می‌کنند.

لاریجانی خاطرنشان کرد: ایران شبانه و دزدانه وارد عراق و سوریه نشده است. دولت های این ۲ کشور و نیز حزب‌الله لبنان از ما درخواست کمک کردند تا تروریست‌ها را خفه کنند و ما هم پاسخ مثبت دادیم.

وی با اشاره به رخدادهای یمن اظهار داشت: داستان این کشور غم انگیز است و مردم با تمدن و ریشه دار یمن گرفتار رژیم بدخیمی شده اند که زیربناهایشان را بمباران و آنان را گرفتار بحران می‌کند.

رییس مجلس اضافه کرد: مردم یمن، فقر دارند اما با شرف، رشید و با عزت هستند. به همین دلیل چند سال است که در برابر تجاوز و بحران، ایستادگی کرده‌اند.

وی گفت: ایران از ابتدا گفته که بحران یمن باید از راه گفت وگوی سیاسی حل شود اما متاسفانه برخی کشورهای منطقه فکر می‌کنند با قدرت نظامی می‌توانند آن را حل کنند.

لاریجانی با بیان این که ایران به طور کلی معتقد است که مسایل خاورمیانه با گفت وگو حل و فصل می‌شود، افزود: ما و نیروهایی در یمن با طرف‌های مختلف در حال گفت‌وگو برای حل بحران این کشور هستیم و امیدواریم به نتیجه برسد.

در کنفرانس خبری لاریجانی در بیروت، علاوه بر ایرنا، رسانه‌های المسیره وابسته به انصارالله یمن، رادیو النور و شبکه المنار وابسته به حزب‌الله، شبکه الاتجاه وابسته به عراق، شبکه‌های لبنانی ام تی وی، المیادین، الجدید، لبنان ۲۴، نیز خبرگزاری رویترز ، شین هوا چین، آ.ب.ب ترکیه و رسانه‌های زیر مجموعه اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های کشورهای اسلامی و عربی شامل العالم، الکوثر، پرس تی وی، خبر، تسنیم، فلسطین الیوم ، القدس الیوم و یونیوز حضور داشتند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 86
در انتظار بررسی:0
-
23:01 - 1398/11/28
اخه خجالت نمیکشی بچه هشت ساله زباله گرد را سگهای ولگرد پاره کردن انوقت تو از کمک به لبنان میگی شرم بذ شما ملت خودت گرسنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
واقعا نمیدونم اینا نماینده مردم ایرانن یا مردم لبنان؟ اینا با رای مردم ایران به مجلس میرن و مردم خودشونو فراموش میکنن و به کشورهای دیگه خدمت میکنن. آخه رییس مجلس ایران چه ربطی به لبنان داره؟
-
23:01 - 1398/11/28
اخه خجالت نمیکشی بچه هشت ساله زباله گرد را سگهای ولگرد پاره کردن انوقت تو از کمک به لبنان میگی شرم بذ شما ملت خودت گرسنن
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۱۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
به دلیل وجود همین مسئولان است که مردم تمایلی به شرکت در انتخابات ندارند
Iran, Islamic Republic of
23:03 - 1398/11/28
اقای لاریجانی بگویید
چه کسی باید به اقتصاد ویران شده ایران کمک کندبخدا گفتن این حرف توسط شما
جای تاسف فراوان دارد.
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1398/11/28
یکی می خواد به خودمون کمک کنه از دست این مسئولین بی وفایت
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
خیر که درخانه رواست به مسجد حرام است .(حق ایران رانبخشیدبهدیگران)
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1398/11/28
ازخودت مایه بگذار
Iran, Islamic Republic of
23:07 - 1398/11/28
الان هدف واقعیت از گفتن اینا چیه؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
به هدفش رسید.
Iran, Islamic Republic of
23:08 - 1398/11/28
شما از جیب کی و با اجازه کی پول این مملکت را داری حاتم بخشی میکنی ؟
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1398/11/28
خدایا خودت رحم کن ما ایرانیا هم بندت هستیم خودت نجاتمون بده،،، تا وقتی سیاست و قدرت هست مردم کیلو چند!!!!
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1398/11/28
بابا یک ذره به فکر ایران ،ملت باشید لبنان را ول کنید دو روز دیگر شب عید است نگذارید مردها شرمنده خانواده شان شوند
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1398/11/28
بابا یکی هم کمک من کنه....
پاسخ ها
........shanjani......
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
'''' بذل و بخشش ' اقتصادی ' علی لاریجانی ' از جیب ملت ایران' به کشورهای سوریه و لبنان ...
سید جعفر قائمی
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
باسلام؛منظور پس از بهبود اوضاع اقتصای ایران بوده .
انشالله.....‌
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
بایدامریکاهم بماکمک کنه.
Iran, Islamic Republic of
23:12 - 1398/11/28
جان هرکی میپرستی آماده کمک به مردم ایران هم باشید.چراغی که به خانه رواست به مسجد حرامه.والله بالله مردم ایران تو شرایط بدی هستن یک کاری کنید....
Iran, Islamic Republic of
23:13 - 1398/11/28
کاشکی اینقدر که نگران لبنان و فلسطین هستید ،سر سوزنی نگران سیل زدگان شمال و سیستان و زلزلزله زدگان کرمانشاه بودید
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1398/11/28
یکبار از دهنتون بگین آماده کمک به مردم ایران هستیم.
Iran, Islamic Republic of
23:18 - 1398/11/28
لبنان که تجهیزات نظامی رو از امریکا میخره خوب شما چرا میخواهید کمک کنید برن از همون امریکا بیارن شما هر کمکی میخواهید کنید به ملت خودمون کنید ..اگه نه که برید از لبنان و فلستین ادم بیارد رای بهتون بدن اقای لاهیجانی ۴۰سال دارید کمک میکنید بسته
United Arab Emirates
23:19 - 1398/11/28
شما بهتر که سیستان و بلوچستان کمک کنید.
Iran, Islamic Republic of
23:22 - 1398/11/28
اقای لاریجانی از اوضاع کشور خودت خبر داری
Iran, Islamic Republic of
23:23 - 1398/11/28
بابا بیا اول به فکر مملکت خودت برس تا کمک به جاهای دیگه
مگه اینجا تواین سرزمین مردم کم مشکل دارن به فکر لبنان افتادین واقعا
Iran, Islamic Republic of
23:29 - 1398/11/28
برقمون قطع بشه بره به لبنان بنزین بره لبنان سوخت لبنان رفاه لبنان خوب یباره خودتون هم برین لبنان
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1398/11/28
آقا توراحدا از کیسه خلیفه نبخشید بسه ديگه خو ارملت انداختید
Iran, Islamic Republic of
23:30 - 1398/11/28
آقای لاریجانی چرا به خودمان کمک نمی کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:31 - 1398/11/28
بسه دیگه خسته شدم از کیسه خلیفه می‌بخشید. والا ایران برای یک گروه دویست یا سیصد نفره نیست
United States
23:31 - 1398/11/28
لطفا ازکیسه خلیفه نبخشید
از ثروت تمام نشدنی خودتان ببخشید
Iran, Islamic Republic of
23:32 - 1398/11/28
خودمون مشگل کم داریم مشگلات کشورهای اطرافم میرید پیدا میکنید ..جور اونا را هم ما باید بکشیم ..عجب گیری افتادیمااا
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1398/11/28
پس کی قرار بفکر مردم و مملکت خودتان
باشید فقط آماده کمک به کشورهای دیگر
هستید آقایان مسئولین بخدا قسم یه
خدایی هم هست
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1398/11/28
چرا یکی به این بابا که متاسفانه رییس مجلس هم هست نمیگه که ما در دوره تحریم هستیم و مردم در انواع فشارهای شدید دارند دست و پا میزنند....
چرا این داره بی شرمانه چرت میگه؟؟؟!!
لطفا انعکاس بدید شاید به دستش برسه
India
23:38 - 1398/11/28
انگار که. پشت سنگر نشسته ای !چراغی که به خانه رواست به مسجد حرامه فکر زلزله زدکان وطن مان باش وکاری بکن که فراموش شده اند نه لبنان. و.....
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1398/11/28
کاش یکی هم به ما کمک میکرد به ملت ایران همه به گدایی افدادن
Iran, Islamic Republic of
23:40 - 1398/11/28
دستت درد نکنه اقای لاریجانی.حتما کمک کنید گناه دارن.مردم خودمون که از سیری دارن میترکن یکم هم به لبنانی های عزیز کمک کنید چیزی نمیشه
Iran, Islamic Republic of
23:41 - 1398/11/28
آقای لاریجانی به من کمک کن بچه هام امشب گشنه خوابیدن جانباز شیمیایی پنج درصد بی حقوق
Iran, Islamic Republic of
23:59 - 1398/11/28
باز مردم خودمون مایه دار شدن همه چیه ملت حل شده،آقایون بفکرکمک مالی و نظامی و ساخت مدارس و شهرک برای لبنان هستند......!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
00:00 - 1398/11/29
شما افریده شدید تا مارو حرص بدید
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1398/11/29
آگه بیل زنید باغچه خودت رو بیل بزنین !!!!!مردم خودتون رو ول کردین و چسبیدین به یمن و سوریه و لبنان!!!!!! لاقل از عمان یاد بگیرین!!!!!
Iran, Islamic Republic of
00:03 - 1398/11/29
اگه کمکی میخواهی بکنی که حرفات همش دروغه کمک به ایرانی ها کن
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1398/11/29
واقعا خجالت داره ملت ایران داره ازگرسنگی از پا درمیان آن وقت این آقا پول ملت ومملکتو داره مبخشه به کشوری که تمام عربهای ثروتمند جهان هستند نه جانم خودمان واجبتریم تاکی تاکی...
Iran, Islamic Republic of
00:10 - 1398/11/29
کی نوبت کمک به ایران میشه؟
Iran, Islamic Republic of
00:18 - 1398/11/29
مردم کشور دارن از درد فقر مینالن تو به فکر کشورای دیگر
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1398/11/29
ایران وایرانی چی.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
برای انتخابات لازم دارن
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1398/11/29
از جیب مبارکتان یا از جیب ملت زبان بسته و تسلیم و مظلوم ؟
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1398/11/29
ازجیب مردم بدبخت خوب بذل وبخشش میکنید
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1398/11/29
سرها به فدای لاریجانی مردی درستکار و ماکدامن هست درود بر لبنان
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
پاکدامن درسته مجید جان:خخخخخ
Iran, Islamic Republic of
00:40 - 1398/11/29
درود خدا بر لبنان
Iran, Islamic Republic of
00:49 - 1398/11/29
شما همیشه آماده بودید وهستید
Iran, Islamic Republic of
00:49 - 1398/11/29
اگر خیلی زرنگ و بیل زن بودی جلوی این تورم و گرانی، بیکاری توی کشور خودت می‌گرفتی بعد برو لبنان آباد کن
Iran, Islamic Republic of
00:50 - 1398/11/29
اگه مسعولیت تو این مملکت داری به مردم خودت کمک کن
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1398/11/29
یکی میخواد بخود شما کمک کنه اگر وجود داری از کاهش پول ملی جلوگیری کن قدرت هر ملتی در ارزش پول اون ملت است
Iran, Islamic Republic of
01:11 - 1398/11/29
آقای عزیز از جیب چه کسی می بخشی این مملکت و این ملت چه زمانی از دست شما میخواهند نجات پیدا کنند در میبد یک کودک هشت ساله کار را سگ ها خوردند خون شهدا سد راهتان قاضی خدا
Iran, Islamic Republic of
01:18 - 1398/11/29
نمیخاد به اونجا کمک کنید ایران خودمون اونقد محتاج و فقیر داره که حد نداره شما نفستون از جای گرم بلند میشه
-
01:52 - 1398/11/29
تو سیر کردن مردم خودتون موندید حالا میخواهید اونورو آباد کنید.عجب رویی به مولا
Iran, Islamic Republic of
01:59 - 1398/11/29
شما برفی که تو چند شهر همه شهر رو قفل کرده جمع کن نمیخواد به جایی کمک کنی
Iran, Islamic Republic of
02:44 - 1398/11/29
چطوری باید بفهمیم که با ملت میجنگی
پاسخ ها
........shanjani......
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
'''' ما آماده کمک ' اقتصادی '' به تمام فقیر و فقرای ' جهان ' هستیم!!!
Iran, Islamic Republic of
03:33 - 1398/11/29
شما کمک به مردم ایران بکنید لبنان کجاست مردم ایران از گشنگی دارن می میرن
Iran, Islamic Republic of
03:45 - 1398/11/29
از جیب خودت خرج کن اگه پولی گذاشته باشی باید خرج زباله گردی که تا کمر تو سطل آشغال دنبال غذاش می گرده خرج بشه
Iran, Islamic Republic of
06:53 - 1398/11/29
زیر خط فقر هر شب یک‌نفر باید گریست
ای خدا این همه نعمت های تو از آن کیست؟
آن کسی که پول را پارو کند در خانه‌اش؟
یا کسی که درد را یک دو کند در زاغه‌اش؟
زیر خط فقر اینجا صف کشیدند مردمان
هی اضافه می‌شود جمعیت محتاج نان
زیر خط فقر امشب یک‌نفر جان می‌دهد
Iran, Islamic Republic of
06:59 - 1398/11/29
از پول خودت و در امدت و حقوق خودت کمک کن مدیون ۸۰ میلیون ایرانی هستی
Iran, Islamic Republic of
07:09 - 1398/11/29
چراغی که به خانه رواست به مسجد حرامه
Iran, Islamic Republic of
07:40 - 1398/11/29
آقای لاریجانی ما هم آماده هستیم به ما کمک بشه
Iran, Islamic Republic of
07:43 - 1398/11/29
ببخشید، یعنی تاحالا کمک نمی‌کردید؟! ..
Iran, Islamic Republic of
07:53 - 1398/11/29
خبرازبدبختی مردم ایران نداری
آخه میگن
توایرانی نیستی.
Iran, Islamic Republic of
08:11 - 1398/11/29
یعنی الان همه مشکلات ایران حل شده فقط لبنان مونده.. واقا که
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1398/11/29
اللهم عجل لولیک الفرج . ....خدایا صاحب اصلی مملکت رو برسون...دلسوز مردم رو برسون... یا مهدی نظری بفرما...مردم بجز تو کسی و دلسوزی ندارند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
آمین
Iran, Islamic Republic of
08:20 - 1398/11/29
همین دیگه ما نمایندگان مجلس راانتخاب میکنیم و رای میدیم و اونا بعد از به قدرت رسیدن به کشورهای دیگه خدمت میکنن اینا فقط مردم خودمونو برای انتخابات میخوان و بس.
Iran, Islamic Republic of
09:55 - 1398/11/29
آقای لاریجانی دست بوست میشم اگه من هم بفرستی لبنان
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1398/11/29
نه که تاحالا کمک نکردید خیلی عقبید
United Kingdom
10:42 - 1398/11/29
نه بابا من اماده نیستم هنوز بزار شلوارمو بپوشم ، وای چقد عجله داری، از جلو اینه برو کنار ، تا تو ماشینو روشن کنی منم اماده میشم
Germany
11:07 - 1398/11/29
آدم نمیتونه گریه کنه بخنده به این بخشندگی
Iran, Islamic Republic of
11:21 - 1398/11/29
کاش یه بار هم میگفتید آماده کمک به مردم کشورم هستم....
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1398/11/29
سلام ،، فعلا مشکلات عدم نقدینگی سال 99 را لطف کن برطرف کنید. وبعد چندبرادرون از امول شخصی خودتان حاتم بخشی کنید حاج آقا .
Iran, Islamic Republic of
12:01 - 1398/11/29
نمیخواد به جای دیه کمک کنی .مرد باشین بیاین سیستان و برای مردم اینجا کاری کنین
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1398/11/29
مردوم خودمونو ول کردن چسبیدن ب کشورای عربی.یارانه مارو واسه چی قطع کردین خدا ازتون نگذره
Netherlands
12:33 - 1398/11/29
خجالت بکش حیا کن مردم ایران از گرسنگی میمرند خدا از شماها نگذره
Iran, Islamic Republic of
13:04 - 1398/11/29
سید حسن و دوستانش فکر کنم دیگه از کمکهای شما جرررررر رفتند بزار اول این جرشون جوش بخوره بعد کمک کنید!
Germany
13:18 - 1398/11/29
مسعولین ما اصلا ایرانی نیستن و دشمن مردم هستن اونوقت مردم اینجور سخت از اینا حمایت میکنن
Iran, Islamic Republic of
13:51 - 1398/11/29
این لبنان چه منافعی به مردم ایران میرسانه که این همه سران دزدی و اختلاس میکنند وبه لبنان میدهند و مردم کشور خودمون داخل فقر و نداری بسر میکنند.درسته که میگن آنها برادران مسلمانان هستن ولی به چه قیمتی؟چرا باید جیب و اینده جوانان ایرانی خالی شود تا آسایش لبنان ودیگرکشورهای مسلمان بوجود بیاید؟
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1398/11/29
من و شما اینجا الکی شعار میدیم چون اینا هر کار بخان میکنن مردم کیلو چنده فقط برو رای بده خخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج