من با خرید فرش ایرانی، به تولید ایرانی کمک می‌کنم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
زمردی_داخلی1
دکتر نداف کرمانی 1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
دکتر نداف کرمانی 3
کلاسینو_3
زمردی_داخلی3
سفیر بار ساقدوش_3
لاله زار مال_3
ریزخور_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
زمردی_داخلی4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نداف کرمانی 4
ریزخور_2
دکتر نداف کرمانی 2
کلاسینو_2
لاله زار مال_2
سفیر بار ساقدوش_2
اپیلاسیون نانا 2
زمردی_داخلی2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۹۶۲۱۷۵
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
۳۹۹۶
رپورتاژ آگهی
فرش سورنا با نام اصیل ایرانی به تولید فرش‌های باکیفیت ایرانی می‌پردازد. در ادامه این مقاله ما قصد داریم تاثیر فرش در خانه را بررسی کرده و توضیح دهیم چرا خانه بدون فرش جاذبه ندارد؟

اقتصاد هر کشوری در دنیا وابسته به تولیدات داخلی و مهم تر، حمایت مردم و مسئولین از این تولیدات است. چرا که تنها با کمک حمایت‌های داخلی بعد از بحران‌های متعدد می‌توانند اقتصاد کشور خود را سامان دهند.

من با خرید فرش ایرانی، به تولید ایرانی کمک می‌کنم

از جمله کشور‌هایی که می‌توان در زمینه حمایت از تولیدات داخلی نام برد، کره جنوبی است. زمانی که صنایع این کشور تازه شروع به کار کرده بود و جایگاهی در اقتصاد جهانی نداشت، مردم و مسئولین توافق کردند که کالا‌های با کیفیت بالاتر صادر شود و کالا‌های با کیفیت کمی پایین‌تر از کالای صادراتی را خودشان مصرف کنند.

هدف از توافق این بود که کالا‌های صادراتی کشور کره جنوبی در بازار‌های جهانی رتبه‌ای منحصر به فرد پیدا کند. این همدلی جواب داد تا جایی که امروزه شاهدیم کره جنوبی با بسیاری از کشور‌های دنیا در زمینه صادرات رقابت می‌کند. ژاپن نیز جز کشورهایی است که بعد از جنگ جهانی دوم توانست از این طریق اوضاع اقتصادی خود را سر و سامان دهد.

اکنون اقتصاد کشور ما نیز در این برهه‌ی زمانیست مخصوصا که با وجود تحریم‌ها و فشار‌های خارجی روی صنعت کشور، با مشکل جدی مواجه شده ایم و راه حل این مشکل که بسیار تعیین کننده است، حمایت مردم از کالای با کیفیت ایرانی است. به همین علت بهتر است مردم برای خرید کالا‌های مایحتاج خود، از کالا‌های با کیفیت ساخت داخلی استفاده کنند، زیرا این کار باعث افزایش تولید در کشور میشود و اقتصاد کشور را در برابر تحریم‌ها حفظ می کند.

من با خرید فرش ایرانی، به تولید ایرانی کمک می‌کنم
هدف مهمتر، کمک به اشتغال زایی در کشور است. در نتیجه با حمایت از کالای ایرانی که توسط کارگر ایرانی تولید و عرضه می‌شود، می‌توان به هموطن خود کمک کرد تا از سود این تولیدات بهره ببرد و هم چنین در تولید محصول با کیفیت‌تر کوشا باشد.
پس می‌شود با اطمینان گفت که مردم نقش پررنگی در اقتصاد یک کشور دارند، می‌توانند آن را به اوج شکوفاییی برسانند یا بالعکس آن را نابود و ویران کنند.

با وجود توضیحات بالا می‌توان نتیجه گرفت که در راستای این حمایت، محصول با کیفت بالا و قیمت مناسب همیشه در نظر مردم جایگاه ویژه‌ای دارد و مردم مشتاق به خرید آن هستند.

فرش ماشینی کاشان از جمله تولیدات ایرانی است که دارای کیفیت بالا و قیمت مناسبی است. این ادعا نیاز به اثبات ندارد، زیرا همانطور که میدانید فرش ماشینی کاشان بهترین فرشی است که در جهان شناخته و تولید شده است و شهر کاشان به عنوان پایتخت فرش جهان معرفی می‌شود. به همین علت حمایت مردم از فرش ایرانی، که به عنوان بهترین و با کیفیت‌ترین نمونه از یک کالای ایرانیست، لازم می‌باشد.

من با خرید فرش ایرانی، به تولید ایرانی کمک می‌کنم

اگر مردم از فرش ایرانی حمایت نکنند و فرش‌هایی که از لحاظ قیمت کمی کمتر از قیمت فرش ایرانی است، اما از لحاظ کیفیت فاصله زیادی با فرش‌هایی ایرانی دارد و در کشور‌های دیگر تولید و عرضه می‌شود را خریداری کنند ضربه بزرگی به اقتصاد ایران وارد کرده اند و جایگاه فرش ایرانی که همواره رتبه اول در جهان را داشته، متزلزل می‌کنند. جدا از نقش مردم، نقش مسئولین نیز تعیین کننده است چرا که برخی قوانینی که از سوی مسئولین تعیین شده ناخواسته مانعی برای ادامه این صنعت مهم در کشور می‌شود.

به عنوان مثال اگر مالیات از این گروه برداشته شود این هزینه می‌تواند به توسعه کارخانجات و همچنین افزایش نیرو، در نتیجه افزایش تولید کمک شایانی کند.

هنگام خرید فرش ماشینی مراقب باشید و از اصالت و ایرانی بودن فرش مطمئن شوید چرا که در بازار، فرش‌های زیادی وجود دارند که اصالت غیر ایرانی دارند و کفیت کافی را ندارند.

سورنا نام اصیل ایرانی است که به تولید محصولات با کیفیت ایرانی می‌پردازد. فرش سورنا از جمله کارخانجاتی است که نسبت به فرش‌های تولید شده توسط سایر کشور‌ها تنوع رنگ بیشتری دارد، کیفیت موادی که در بافت از آن استفاده می‌شود مرغوب‌تر است، هنر و ظرافت خاصی دارد و در طراحی آن از نقش و نگار‌های جذابی استفاده شده است که چشم هر بیننده‌ای را مجذوب خود می‌کند.

من با خرید فرش ایرانی، به تولید ایرانی کمک می‌کنم
گروه صنعتی سمندرخ با برند تجاری سورنا، با داشتن مدیرانی با تجربه‌ی کاری ۳۰ ساله، مشغول به تولید فرش‌های درجه یک در دسته‌های مختلف می‌باشد. سورنا با به کارگیری ۶۰ نفر پرسنل متخصص در بخش مدیریت تولید فرش‌های ماشینی، به تولید فرش ماشینی در سه دسته‌ی مجزای فرش ماشینی ۱۲۰۰ شانه، فرش ماشینی ۱۰۰۰ شانه و فرش ماشینی ۷۰۰ شانه مشغول است.

من با خرید فرش ایرانی، به تولید ایرانی کمک می‌کنم
سورنا با استفاده از بهترین مواد اولیه و به روز‌ترین تکنولوژی دنیا توانسته با عرضه‌ی فرش مرغوب به سراسر ایران و خارج از مرزها، به کسب نشان‌های مختلف نائل گردد. سورنا طی سنوات گذشته موفق به دریافت برترین گواهینامه‌های استاندارد بین المللی شده که از جمله‌ی آن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: نشان استاندارد ملی ایران، نشان استاندارد و مطابقت اتحادیه اروپا، گواهینامه‌های ISO ۱۰۰۰۱ و ISO-۹۰۰۱ و بسیاری از گواهینامه‌های معتبر داخلی از جمله افتخارات سورنا و مجوز حضور قدرتمند این گروه صنعتی در عرصه‌ی تولید و صادرات ایران می‌باشد. هم چنین لازم به ذکر است سورنا، با اقدام به افتتاح فروشگاه اینترنتی فرش ماشینی، توانسته حوزه‌ی خدمات خود را به صورت شبانه روزی و با دسترسی آسان برای مشتریان و کاربران خود، گسترش دهد.

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
خرید باکس 1
دکتر نائبی_1
سوییچ ایران_1
عارفی_1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
عارفی_3
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_4
سوییچ ایران_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
عارفی_4
دکتر نائبی_2
شیرآلات زمانی_2
سوییچ ایران_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
خرید باکس 2
عارفی_2
زمردی_فوتر موبایل اصلی
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
زمردی_فوتر اصلی
قالیشویی بانو_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر