کنایه مجید انصاری به اصولگرایان
۹۶۲۲۴۶
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۷
۱۰۱۲۲
مجید انصاری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، گفت: در حادثه سقوط هواپیمای اوکراینی فاجعه بزرگی رخ داد که بدون فوت وقت باید با مردم صحبت می‌کردند و نمایندگان را در جریان می‌گذاشتند؛ ولی این کار را نکردند. حتی بابت جان باختن ۶۸ نفر از مردم شریف استان کرمان در مراسم تشییع سردار سلیمانی هم کسی عذرخواهی نکرد و مؤاخذه نشد.

اعتمادآنلاین: مجید انصاری، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، در نشست خبری ائتلاف اصلاح‌طلبان با شعار «برای ایران» در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه «در این شرایط که مردم بابت جانباختگان حوادث آبان ماه و سقوط هواپیمای اوکراینی و جان‌ باختن ۱۷۶ مسافر که ۱۴۴ نفرشان هموطنان‌مان بودند معترض‌اند، آیا برنامه‌ای دارید که مردم را تشویق به حضور در انتخابات کنید و مجلسی را که سال‌هاست دیگر در رأس امور نیست به رأس امور برگردانید» گفت: برنامه جامعی بر اساس تجربه ادوار گذشته داریم و سازماندهی فراکسیون اصلاح‌طلبان به گونه‌ای است که بتواند این فعالیت را انجام دهد.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد: در حادثه هواپیمای اوکراینی هم معتقدم فاجعه بزرگی رخ داد. درباره چنین حوادثی بدون فوت وقت و با صداقت باید با مردم حرف زد و برای طرح این موضوعات، کجا محرم‌تر از خانه مردم؟

انصاری توضیح داد: به نظر من چه در موضوع گران شدن بنزین و چه مساله سقوط هواپیمای اوکراینی، پیش از همه باید مجلس و نمایندگان مردم از اصل موضوع مطلع می‌شدند. حالا اگر موضوعی از نظر محرمانه بودن و طبقه‌بندی اطلاعات خاص است، نمایندگان متوجه اهمیت موضوع می‌شوند، ولی حادثه هواپیمای اوکراینی محرمانه نبود. این حق مردم است که بدانند چه اتفاقی افتاده. نباید چنین موضوعاتی را به بهانه جلوگیری از سوءاستفاده دشمن از مردم و نمایندگان آنها مخفی کرد.

در ماجرای جان‌ باختن ۶۸ هموطن کرمانی، کسی مؤاخذه نشد و عذرخواهی نکرد

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب یادآور شد: حتی در حادثه جان باختن ۶۸ نفر از مردم شریف استان کرمان در مراسم تشییع سردار سلیمانی، روشن بود که به دلیل ازدحام جمعیت این اتفاق می‌افتد و قبلاً هم گفته شده بود. اما حتی یک نفر از برگزارکنندگان مراسم بابت این موضوع عذرخواهی نکرد؛ کسی هم مؤاخذه نشد چرا به دلیل بی‌تدبیری، افرادی که به عشق نظام و سردار سلیمانی در این مراسم شرکت کرده بودند، زیر دست و پا له شدند.

کنایه مجید انصاری به اصولگرایان

او ادامه داد: باید تدبیری اتخاذ کنیم که مجلس به رأس امور برگردد. همچنین عواملی که مایل‌اند مجلس به دسته چندم رانده شود، باید رفع شوند. در اصل مجلس باید به جایگاه قانون اساسی خود برگردد.

مجلس از نظر قانون‌گذاری و نظارت از اهمیت بالایی برخوردار است

انصاری توضیح داد: جایگاه مجلس در بین نهادها و قوا بعد از رهبری است. بعد از جایگاه نهاد رهبری، مهم‌ترین رکن دموکراسی و مردم‌سالاری مجلس است. هم از نظر وضع قوانین و هم نظارت و هم اثرگذاری، مجلس از اهمیت بالایی برخوردار است.

همه مشکلات ماورای جبر هم تقصیر اصلاح‌طلبان است

انصاری همچنین در پاسخ دیگری درباره سخنان اسدالله بادامچیان، که همه قصور و مشکلات کشور را به گردن اصلاح‌طلبان انداخته است، گفت: شاید منظور ایشان این بوده که مشکلات ناشی از مجالس هفتم، هشتم و نهم که دربست در اختیار دوستان آقای بادامچیان بوده، تقصیر اصلاح‌طلبان است.

او ادامه داد: شاید مشکلات دولت آقای احمدی‌نژاد هم بر گردن اصلاح‌طلبان است. اصلاً دیوار اصلاح‌طلبان برای پذیرش قصور و کوتاهی‌ها بسیار کوتاه‌تر از این حرف‌هاست. حتی می‌توانند مشکلات ماورای جبر را هم گردن اصلاح‌طلبان بیندازند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب ادامه داد: اصلاح‌طلبان یک پیشینه روشن دارند. یک دولت هشت‌ساله با پرچم اصلاحات در زمان اقای خاتمی دارند که در بدترین شرایط درآمدی کشور، کار را بر عهده گرفتند. اصلاح‌طلبان دولت را با نفت هشت دلار تحویل گرفتند و آرام آرام صندوق ذخیره ارزی تشکیل دادند. وقتی آقای خاتمی دولت را تحویل آقای احمدی‌نژاد داد، رقم قابل ملاحظه‌ای در صندوق ذخیره ارزی وجود داشت که تحویل دولت بعدی شد.

انصاری در پایان گفت: به گواه شاخص‌های رسمی، تمام شاخص‌های عمده کشور حتی در زمینه اقتصادی، در دولتی که آقای خاتمی گفت هر ۹ روز با یک بحران روبه‌رو بودند، بهترین حالت خود را در طول دوره انقلاب داشته‌ است. دولت اصلاحات در بحران‌های دشمن‌ساخته و خودساخته داخلی، کارنامه درخشانی ارائه داده است. این کارنامه ماست؛ آقایان اصولگرا هم کارنامه خود را ارائه دهند تا مردم قضاوت کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 25
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:17 - 1398/11/29
درود بر خاتمی پاک دست و اصلاح طلبان واقعی ...نفرین بر کاسبان تحریم و رانت خواران فاسد
Iran, Islamic Republic of
18:17 - 1398/11/29
درود بر خاتمی پاک دست و اصلاح طلبان واقعی ...نفرین بر کاسبان تحریم و رانت خواران فاسد
United Arab Emirates
18:27 - 1398/11/29
مجلس اصلاح طلبان هیچ کاری برای مردم نکردند
پاسخ ها
مریم
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۱/۲۹
کاسبان تحریم نگذاشتند که دولت و مجلس کاری انجام بدهند
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
مجلس فعلی که اکثریت اصلاح طلب نداره ، اون اقلیت تندرو هم جز کارشکنی کاری نکردند
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1398/11/29
کار این جناح به کجا رسید، برای سر گروهی یک فردسیاسی که دراین مدت انقلاب ، صندلی ها آخر جلسه هم به نام دوست سیاسی جا بهش می دادند، معرفی کنند. کجاهستند شهید بهشت ها و...... این ها
United Arab Emirates
18:47 - 1398/11/29
درود بر مطهری عزیز
Iran, Islamic Republic of
18:48 - 1398/11/29
عجب کارنامه درخشانی چطور روت میشه بگی درخشان اصولگرا های تندرو که افکارشان معلوم جنگ طلبی وکاسبان تحریم ولی کارنامه شما هم سیاه هستش حاصل کارنامه شما تورم فقر بیکاریی چپاول بیت المال و هزاران بدبختی دیگه اگر غیر ازاین چیزدیگری دارید بهتر قضاوت به مردم واگذار نماید آنوقت حتما شرمنده ورو سیاه خواهید شد پس ادرس اشتباه ندید که ملت این درد را با جون خونشان لمس کردند
Iran, Islamic Republic of
18:56 - 1398/11/29
حالا یعنی چی؟!کلیت نظام بایستی درخصوص مشکلات جامعه روشنگری و پاسخگو باشد و ربطی هم به اصولگرا و اصلاح طلب ندارد.
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1398/11/29
عجب رویی دارین شماها.... احمدی نژادبه شما شرف داره
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1398/11/29
موقع رای شده ازخواب بیدارشدی علی برکت الا
Iran, Islamic Republic of
19:45 - 1398/11/29
بوی افساد طلبها دنیارو گرفته
Iran, Islamic Republic of
20:04 - 1398/11/29
حتما با حضور امثال شماها مجلس در راس امور قرار میگیره!!!!!! زهی خیال باطل
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1398/11/29
بدون شک در بین اصلاح طلبها انسان سالمی که هدفش خدمت به مردم باشد پیدا نمیشود پرونده همه آنها زیر دست مردم است
Iran, Islamic Republic of
21:51 - 1398/11/29
جناب آقای انصاری مردم هم میدانند وجنابعالی هم میدانید تا زمانیکه نمایندگان بفکرسرمایه اندوزی وکسب درامدهای نامشروع میباشند هرگزمجلس درراس امورقرارنخواهدگرفت.
خدایاکسانی راکه باگرفتن رای ازمردم هرگزرفکرمردم وحمایت ازمحرومان وقشرمتوسط وپایین جامعه نیستند به سزای اعمالشان برسانید.
Iran, Islamic Republic of
22:06 - 1398/11/29
چرا اصلاحطلبان با انتقاد از عملکرد دولت احمدی نژاد موفق شدند مخ مردم را بزنند و الان مردم آرزوی رساندن قیمتها به دولت قبل را دارند ؟!!؟؟!!!؟؟؟؟!!!؟؟؟؟/؟!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
22:09 - 1398/11/29
همین اصلاح طلبان مردم بدبخت کردن و قحطی اوردن
Iran, Islamic Republic of
22:29 - 1398/11/29
خاتمی از نظر مالی پاکدست ترین فرد سیاسی و دولت او نیز پاکدست بود. البته همه میدانند مقام معظم رهبری در بین شاگردان امام ره پاکدست ترین فرد بوده و هستند. بی در و پیکر ترین و بی حساب و کتاب ترین دولت مال احمدی‌نژاد بود که حتی سازمان بازرسی کشور را ملغا کرد، هرچند سیاه نمایی دولت احمدی‌نژاد هم درست نیست. اشکال بعضی اینه که میخواهند همه مشکلات را گردن یک نفر یا یک جناح بیندازند.
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1398/11/29
لعنت بر اصلاح طلب ها که هیچ کاری برای مردم نکردن .
Iran, Islamic Republic of
22:46 - 1398/11/29
یعنی الان اصلاح طلبها می خوان بدن مجلس کارها و گنده کارهای اصلاح طلبها رو پاک کنن ؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
23:01 - 1398/11/29
درود به شما که حرف حق زدید دقیقاً همینطور هست ولی متاسفانه يه واقعیت را نمی خواهند قبول کنند احمدی نژاد هم صندوق ذخیره ارزی را خالی تحویل روحانی داد زمان احمدی نژاد کشور بالاترین در آمد نفتی داشت ولی صندوق ذخیره ارزی خالی بود
Iran, Islamic Republic of
23:05 - 1398/11/29
واقعاً بهترین دوران زمان آقای خاتمی بود درود بر سید بزرگوار مردم اون زمان را هیچ وقت فراموش نمیکنند چه ارزشی داشت پول ایران و مردم ایران در دنیا
Iran, Islamic Republic of
23:14 - 1398/11/29
نه بزرگ مردم را به افساد طلبان در 2 اسفند خواهیم دید اصول گرا هم معنا دارد تنها و تنها افراد انقلابی و پیرو رهبری مقبول مردم هستند ان شاء الله
Iran, Islamic Republic of
23:21 - 1398/11/29
خدا لعنت کنه به خیانتکران رو
Iran, Islamic Republic of
23:47 - 1398/11/29
خدا لعنت کنه محمود که هرچی میکشیم از اوست. درود بر خاتمی
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج