دولت پیگیر اعلام آمار کشته‌شدگان حوادث آبان
۹۶۲۵۱۹
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۸
۵۰۸۹ 
محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور درباره اعلام پزشکی قانونی «بر اساس مصوبه شورای امنیت، خود این شورا مسئول اعلام آمار کشته شدگان حوادث آبان ماه است» گفت: در بسیاری از نقاط دنیا پزشکی قانونی مسئول اعلام این دست از آمارها است و صحبت رییس جمهور نیز در روز نشست خبری بر اساس این رویه بود.

انتخاب: محمود واعظی رییس دفتر رییس جمهور درباره اعلام پزشکی قانونی «بر اساس مصوبه شورای امنیت، خود این شورا مسئول اعلام آمار کشته شدگان حوادث آبان ماه است» گفت: در بسیاری از نقاط دنیا پزشکی قانونی مسئول اعلام این دست از آمارها است و صحبت رییس جمهور نیز در روز نشست خبری بر اساس این رویه بود.

او افزود: به طور حتم پزشکی قانونی آمارهای این موضوع را در اختیار دارد و به نظر می آید با توجه به این که این آمار بسیار پایین تر از رقمی است که تا به امروز اعلام شده است، باید هر چه سریعتر در این مورد تصمیم گیری شود

واعظی اضافه کرد: در این راستا دولت نامه هایی به آقای رحمانی فضلی در شورای امنیت وزارت کشور و آقای شمخانی در شورای عالی امنیت ملی ارسال شده تا در صورتی که چنین مصوبه ای وجود دارد ، سریع تر این آمار اعلام شود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:50 - 1398/11/30
کارخیلی سختیه!اخبار روزانه اعلام میکنه تو فلان کشور دوست وبرادر از شروع نهضتشون در سال هزار واندی تا کنون چند نفر کشته وزخمی شدن ولی یه نفر پاسخگو برای هیچ موضوعی. تو کشور خودمون پیدا نمی کنیم؟
Iran, Islamic Republic of
16:01 - 1398/11/30
گذاشتید برای بعداز انتخابات
Iran, Islamic Republic of
16:05 - 1398/11/30
عجب دولت مسخرهای خودش گران کرد گفت من خواب بودم حالا خودش مردم کشته بعد میگه دنبال امارم
Iran, Islamic Republic of
16:24 - 1398/11/30
دیگه امار به چه درد میخوره مگه میشه جوانان بیگناه که زیر خاکند زنده کرد خودتان کشتید و حالا مردم رو مسخره میکنید
Iran, Islamic Republic of
16:42 - 1398/11/30
1 نفرو نیم کشته شدن که 1نفر خودش مرده نیم نفر هم کار استکبار جهانی هست.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج