راه نجات شوماخر؛ فقط معجزه
۹۶۲۵۷
۱۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۱
۴۱۷۴
پزشکان به خانواده میشائیل شوماخر اعلام کرده‌اند تنها یک معجزه می‌تواند دارنده 7 عنوان قهرمانی رقابتهای فرمول یک جهان را به زندگی بازگرداند.
خبرگزاری مهر: میشائیل شوماخر اکنون دو ماه است به دلیل برخورد سرش با یک سنگ در هنگام اسکی کردن به کما رفته و دربیمارستان گرنوبل بستری است.

در حالی که هنوز امیدها برای بازگشت شوماخر به زندگی در بین خانواده او وجود دارد اما گفته می‌شود شرایط این اسطوره فرمول یک جهان وخیم‌تر از چیزی است که تصور می‌شود.

روزنامه دیلی تلگراف از زبان یک خبرنگار آلمانی نوشته پزشکان به خانواده شوماخر اعلام کرده‌اند شرایط بدتر از چیزی است که به نظر می‌آید و باید خود را آماده هر اتفاقی کنند. این خبرنگار گفت: پزشکان به خانواده شوماخر گفته‌اند تنها یک معجزه می‌تواند میشائیل را به زندگی بازگرداند. او در شرایط بدی قرار دارد اما تا زمانی که خانواده شوماخر بیانیه‌ای رسمی اعلام نکنند ما نمی توانیم چیزی را منتشر کنیم.

یک منبع دیگر گفت: معجزه بعضی وقتها رخ می دهد اما امید کمی وجود دارد که شوماخر از این وضعیت خارج شود.

این در حالی است که پزشکان معتقدند به دلیل صدمه شدیدی که به مغز شوماخر وارد شده در صورتی که او از کما هم خارج شود هرگز نمی تواند شرایط عادی زندگی را داشته باشد و با مشکلات متعددی روبرو خواهد بود.
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج