روایت روحانی از پیغام‌های آمریکا به ایران
۹۶۲۵۸۶
۳۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۱
۵۹۴۲ 
رئیس جمهور گفت: اگر ملتی صبار و شکور شد، آمریکا ناچار است سر تسلیم فرود بیاورد. اینکه آمریکا در طول یکسال گذشته ده‌ها پیغام برای ما فرستاده که با هم مذاکره کنیم، در این که تردید نداریم و در چند روزی که در نیویورک بودم ۵ ، ۶ پیام برای من آمد که آمریکایی‌ها می‌گویند بیایند با هم مذاکره کنیم.

خبرآنلاین: رئیس جمهور گفت: اگر ملتی صبار و شکور شد، آمریکا ناچار است سر تسلیم فرود بیاورد. اینکه آمریکا در طول یکسال گذشته ده‌ها پیغام برای ما فرستاده که با هم مذاکره کنیم، در این که تردید نداریم و در چند روزی که در نیویورک بودم ۵ ، ۶ پیام برای من آمد که آمریکایی‌ها می‌گویند بیایند با هم مذاکره کنیم.

حسن روحانی در نشست امروز هیات دولت به موضوع مذاکره با آمریکا اشاره کرد. او ابتدا گفت: آن کسی که می گوید تحریم اثر ندارد یعنی حامی آمریکا است یعنی از آمریکا حمایت می کند و می گوید آمریکا کار بدی نکرده و کار خوبی کرده است و تحریم هم اصلا در زندگی اثر ندارد و ما باید کار کنیم. این حرف، هم دروغ و هم خلاف واقعیت است و هم حمایت از آمریکا است. تا ما درد را نشناسیم، درمان را نمی توانیم بشناسیم و اگر کسی دستش درد می کند، پایش را درمان کنیم، این دست خوب نمی شود. باید بشناسیم که درد کجا است و همانجا سراغ درد برویم و آن را درمان کنیم.

او ادامه داد: تحریم یک کار تروریستی آمریکایی، علیه ملت بزرگ ایران است . اکنون گروهی آنجا حاکم شدند که از گذشته هم با ایران بد بودند و امروز قدرت را در اختیار گرفته اند، اسرائیلی ها و ارتجاع منطقه هم آنها را حمایت کردند واین فشار را به مردم ایران آوردند. در برابر این فشار چه اقدامی باید بکنیم؟

روحانی گفت: اگر کسی بگوید تحریم را نمی شود به هیچ قیمتی شکست و در برابر تحریم باید تسلیم شویم ، این حرف نادرست است . چطور است که در سال ۹۲ و ۹۴ توانستیم تحریم را بشکنیم؟ مگر ایران تحریم نبود پس چطور تحریم را شکستیم؟ یک بخش تحریم را در سال ۹۲ شکستیم و بخشی از آن را هم در ۹۴ شکستیم.

آمریکا پیغام می فرستد که مذاکره کنیم

روحانی گفت: اگر ملتی صبار و شکور شد، آمریکا ناچار است سر تسلیم فرود بیاورد. اینکه آمریکا در طول یکسال گذشته ده‌ها پیغام برای ما فرستاده که با هم مذاکره کنیم، در این که تردید نداریم و در چند روزی که در نیویورک بودم ۵ ، ۶ پیام برای من آمد که آمریکایی‌ها می‌گویند بیایند با هم مذاکره کنیم. اگر شکست خورده ایم و اگر آمریکایی‌ها می‌گویند ایران تاب ندارد و این انقلاب نمی‌ماند پس برای چه این همه اصرار می‌کنید؟ به قول شما به طور طبیعی ۲ ماه دیگر و ۵ ماه دیگر این انقلاب از دست می‌رود پس چرا این همه التماس می‌کنید؟

آمریکا هنوز هم برای مذاکره با ایران واسطه می فرستد

رئیس جمهور گفت: چرا همه رهبران دنیا را واسطه کردید و همین امروز هم واسطه می‌کنید. پس معلوم است، ملت ما این قدرت را دارد که تحریم را بشکند، راه خودش را ادامه دهد، ما این کار را خواهیم کرد و این جزو وظایف ما است که این کار را انجام دهیم. قدرت‌نمایی، وحدت، اتحاد و تولید ما در بخش کشاورزی و صنعت کارهایی است که امسال محقق شده است و این را شعار نمی‌دهم. آمار کشاورزی و صنعت را در همین ماه‌های آخر امسال نسبت به پارسال نگاه کنید و خودرویی که همیشه با آن یک مقدار مشکل داریم و مردم ما با آن مشکل دارند، از لحاظ تولید خودرو الان ۱۰۰ درصد و ۱۴۰ درصد تولید رشد پیدا کرده است.

انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:38 - 1398/11/30
ماششالله خودرو صد درصد وصدو چهل درصد رشد داشته
البته نه تولیدش ،بلکه قیمتش تا بره تو جیب سرمایه دار
و کشاورزی هم که نابود شده وگندم از بس ارزونه شده خوراک دام
Netherlands
15:39 - 1398/11/30
هر وقت حقوقت ۲ تومن بود بیا نظر بده
Netherlands
15:40 - 1398/11/30
هر وقت کل درآمد ماهت ۲ تومن بود بیا نظر بده. لم دادی واسه خودت حرف میزنی
Iran, Islamic Republic of
15:58 - 1398/11/30
خودت از امریکا بدتری
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
آمریکا از تو بدتر نیست!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
دمت گرم
United Arab Emirates
15:58 - 1398/11/30
روحانی یه تخصص ویژه داره ؛ تو توجیه کردن و حرف دانی و حرافی ؛ فوق تخصص هستن
پاسخ ها
م.ایزدی.چ
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
%100% موافقم آفرین
Iran, Islamic Republic of
16:29 - 1398/11/30
اقای رییس جمهور مردم را چی فرض کردی خودروی بی کیفیت ساخت داخل را بابستن مرزها درعرض یک سال 300درصد گران کردیدبس کنید خدا ناظر براعمال شماست بیش ازاین بمردم ظلم نکنید.
Iran, Islamic Republic of
17:16 - 1398/11/30
فازت چیه روحانی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۴ - ۱۳۹۸/۱۱/۳۰
فازش انگلیسه
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1398/11/30
کم کاری و فساد ۳۷ سال روحانیت و روحانیون و اصولگرا و اصلاح طلب و پایداری و کارگزاران و دوم خرداد و مسارکت و... سبب این وضع وخیم امروز شده آقای رییس جمهور مرفح و بی درد.
Iran, Islamic Republic of
20:21 - 1398/11/30
اعوض و بالله من الروحانی الرجیم
Iran, Islamic Republic of
20:56 - 1398/11/30
اگه واردات خودرو آزاد می شد خودرو ارزان می شد بعد پشت سرهم جنسا ارزون تر می شد تجربه نشان داده هر وقت خودرو گران بشه پشت سرش همه چی گران میشه .
مشکل اینه که به اسم حمایت از تولید ملی این مشکلات اتفاق می افته.
Iran, Islamic Republic of
22:22 - 1398/11/30
روحانی راستگو ست چون تمام راستهایش دروغ است
Iran, Islamic Republic of
03:38 - 1398/12/01
محصول کشاورزی کە قیمت نمیکنە اکثر کشاورزان خستە شدن چون برشکستە شدن دوم اینکە کو خودرو آی روحانی دروغ نگو چون مردم دارن میبینن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج