رأی مردم در انتخابات از نگاه رهبر انقلاب
۹۶۳۰۹۰
۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۱
۱۳۱۷۸ 
رهبر انقلاب در دیدارهای اخیر خود بر حضور مردم در انتخابات تاکید ویژه‌ای داشتند.

خبرآنلاین: رهبر انقلاب در دیدارهای اخیر خود بر حضور مردم در انتخابات تاکید ویژه‌ای داشتند.

حضور مردم پای صندوق‌های رای و مشارکت آنان در انتخابات همواره یکی از نکات مورد تاکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است، چراکه ایشان انتخابات را «مایه تقویت کشور و آبروی نظام اسلامی» و حضور پرشور مردم را «تنها راه مأیوس شدن دشمنان، قوی شدن ایران» می‌دانند.

ایشان در دیدارهای اخیر خود با توجه به نزدیک بودن موسوم انتخابات بارها بر حضور پرشور مردم در انتخابات تاکید کردند و حتی با تاکید بر اینکه هرکس به ایران علاقه‌مند است، در انتخابات شرکت کند، فرمودند: «هرکس ایران عزیز، امنیت میهن و آبروی وطن را دوست دارد و در پی حل مشکلات است، باید در پای صندوق رأی حضور یابد تا عزم و اقتدار ملی ایرانیان بار دیگر به منصه ظهور برسد». سخنانی که نشان می‌دهد در اندیشه رهبر انقلاب، انتخابات امری ملی و فراجناحی است.

رهبری هم چنین در دیدار هزاران نفر از مردم آذربایجان شرقی انتخابات را خنثی کننده بسیاری از نیت‌های شوم آمریکایی‌ها و صهیونیستها و بدلِ فنِ مکر و کَید آنها دانستند و خاطرنشان کردند: «تنها راه مأیوس شدن دشمنان، قوی شدن ایران است و یکی از مصادیق ایرانِ قوی، مجلسِ قوی است، مجلسی که بتواند با تصویب قوانین لازم و با هدایت دولتها به مسیر مطلوب، کشور را مصونیت ببخشد.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج