واکنش خاص و متفاوت جنتی به تحریم آمریکا
۹۶۳۱۵۶
۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
۲۳۱۳۵ 
دبیر شورای نگهبان با حضور در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات در جمع خبرنگاران درباره تحریم خود و 4 عضو شورای نگهبان توسط آمریکا پاسخی کنایه آمیز و طنزآلود داد.

خبرگزاری ایسنا: دبیر شورای نگهبان با حضور در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات در جمع خبرنگاران درباره تحریم خود و 4 عضو شورای نگهبان توسط آمریکا پاسخی کنایه آمیز و طنزآلود داد.

آیت الله احمد جنتی، دبیر شورای نگهبان با حضور در ستاد مرکزی نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی مستقر در شورای نگهبان در جمع خبرنگاران با کنایه درباره تحریم خود و ۴ عضو شورای نگهبان توسط آمریکا گفت: آمریکا خر است. ما را تحریم کردند، حالا من فکر می‌کنم که این همه پول که در صندوق‌های آمریکایی داریم را چه کنیم، بعد هم ما نمی‌توانیم دیگر به جشن‌های کریسمس به آمریکا برویم.

این واکنش جنتی با خنده خبرنگاران مواجه شد.

اظهارات دبیر شورای نگهبان:

*{با اشاره به اهمیت این انتخابات}: این انتخابات برای ما و کشور یک ضرورت و امر مهمی است و هر چقدر مشارکت بیشتر باید به نفع مردم و کشور و به ضرر دشمن است.

* هرچه حضور مردم در پای صندوق‌های رأی بیشتر باشد نشان می‌دهد که به همان میزان دشمن تضعیف شده و مشت محکمی بر دهان ترامپ خورده است.

* اسلام دستور داده که هرجا دیدید دشمن از هر عملی ناراحت می‌شود، همان عمل را انجام بدهید و امروز شرکت مردم در انتخابات باعث ناراحتی او شد.

* شرکت در انتخابات امروز علاوه بر رأی به کشور و نظام، رأی به استقلال مملکت است و همه باید یکصدا و یکدست از کشور و نظام حمایت کنیم تا دشمن تضعیف شود.

* تصمیمات ترامپ خریت است و خریت ارثی نیست و یکی باید بر روی پیشانی ترامپ مهر خریت بزند تا همه او را بشناسند.

مزاح جنتی درباره تحریمش از سوی آمریکا

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
18:24 - 1398/12/02
امریکا: هواست باشه ابدارچی های ادارات از یادت رفته، اگر اونا را هم تحریم، کنی کلک ایرانو کندی . بجنب زودتر
Iran, Islamic Republic of
22:34 - 1398/12/02
امریکایی ها ویروس تحریم گرفتن ....کم مونده خودشون رو هم تحریم کنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج