مهلت ثبت‌نام پزشکان برای کارتخوان تمام شد
۹۶۳۱۵۷
۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۶
۹۴۶۸ 
معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: با توجه به تفاهم نامه همکاری این سازمان و سازمان نظام پزشکی، چهارشنبه ۳۰ بهمن آخرین مهلت ثبت نام پزشکان در سامانه پایانه فروش بود.

خبرگزاری مهر: معاون حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: با توجه به تفاهم نامه همکاری این سازمان و سازمان نظام پزشکی، چهارشنبه ۳۰ بهمن آخرین مهلت ثبت نام پزشکان در سامانه پایانه فروش بود.

 محمود علیزاده با بیان اینکه بر اساس تفاهم نامه همکاری بین سازمان امور مالیاتی کشور و سازمان نظام پزشکی که به منظور تسهیل و تسریع در اجرای قانون نصب و راه اندازی پایانه فروشگاهی توسط حرف و مشاغل پزشکی منعقد شد، فعالان حوزه درمان، تا روز چهارشنبه ۳۰ بهمن ماه فرصت داشتند تا در سامانه پایانه فروشگاهی ثبت نام کنند.

وی افزود: بر این اساس آخرین مهلت ثبت نام پزشکان در سامانه مذکور به پایان رسیده است.

علیزاده تاکید کرد: کلیه مشاغلی که در سال جاری، مشمول ثبت نام در سامانه پایانه فروش شده اند، از ابتدای سال ۱۳۹۹ ملزم به استفاده از سامانه صندوق فروش (پایانه پرداخت متصل به شبکه پرداخت بانکی) و صدور صورتحساب فروش (فاکتور) مطابق مقررات هستند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:45 - 1398/12/02
واقعیت این است که پرداخت مالیات برای دولت و حق دولت بوده و می باشد ولی وقتی که یک صنف راضی نیستند به اجرای قانون جدید مالیاتی یا باید جریمه شوند ویا باید از کارکردن تعلیق شوند اما سوال اینجا مطرح میشود ایا مسولان محترم سازمان امور مالیاتی میتوانند همه پزشکان را جریمه ویا تعلیق به کار کردن نماید پس ضعف اصلی مشکل در اجرای قانون می باشد و در ضمن هیچ فرقی هم نمیکند در صنف ها پزشک باشد ویا سایر مشاغل جامعه که این قانون برای همه اصناف است و قانون گذار که خودش این قانون جدید مالیاتی را تصویب کرده باید اصناف مختلف با گردش مالی زیاد و کم را از هم تفکیک کند تا حق و شهروندان جامعه تضعیف نشود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج