انصاری‌فرد: بازی باید ۳ بر صفر شود
۹۶۴۲۵۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
۵۸۵۲ 
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه ادعای امیر قلعه‌نویی و باشگاه سپاهان کذب و باطل است، گفت: درود بر شرف فرمانده یگان ویژه اصفهان که واقعیت‌ها را اعلام کرد.

خبرگزاری مهر: محمدحسن انصاریفرد درباره برگزار نشدن بازی پرسپولیس و سپاهان گفت: سپاهان دیروز عزم و اراده ای برای برگزاری بازی نداشت به دلایل مختلف که فقط دو سه موردش را می گویم. اول اینکه آنها به دروغ عنوان کردند تماشاگران نمی گذارند به ورزشگاه بیاییم. درود بر شرف فرمانده یگان ویژه اصفهان که واقعیت را گفت که سپاهان دوست نداشت بیاید و مشکلی برای نقل و انتقال سپاهان به ورزشگاه وجود نداشت.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که چرا سپاهانی ها حاضر نبودند به ورزشگاه بیایند، تاکید کرد: رک و راست بگویم سپاهانی ها دو، سه بازیکن مصدوم داشتند. با تشخیص سازمان لیگ و فدراسیون پزشکی ورزشی هم بازی بدون تماشاگر شد. سپاهانی ها نمی خواستند در این شرایط بازی کنند. چطور استقلال، پرسپولیس، شهر خودرو و نفت مسجد سلیمان به این وضعیت اعتراض نداشتند و فقط سپاهان نمی خواست بازی کند؟ مگر می شود؟

انصاریفرد درباره شائبه مهندسی بودن اتفاقات رخ داده از سوی سپاهان، خاطرنشان کرد: بله دقیقا همینطور است. آنها نمی خواستند بازی کنند. ما ۴۰ دقیقه قبل از بازی طبق قوانین گرم کردیم. این یک قانون است که تیم ها باید یک ساعت و نیم قبل در ورزشگاه باشند. حالا سپاهانی ها به ادعای واهی و کذب می گویند هوادارانشان نگذاشتند بیایند. اینطور نبود. پروژه آنها برگزار نشدن بازی توسط خودشان بود.

مدیرعامل پرسپولیس ادامه داد: وقتی سپاهانی ها ساعت ۱۶:۲۰ وارد رختکن شدند، هیچکدام از نفراتشان حتی داخل راهرو نشد. ادعای گرم کردن در راهرو کذب است. خودم شاهد بودم هیچکس به راهرو نیامد. مگر در ورزشگاهی که خالی از تماشاگر است، می روند در راهرو گرم کنند؟ مگر تا الان در راهرو گرم کرده بودند؟ مگر کسی مانع آنها بوده است که در زمین گرم کنند؟ آنجا ورزشگاه خودشان بود. اینها ادعا می کنند ساعت ۱۷ آماده بازی بودند. آقای مرادی ناظر بازی با شهامت اعلام کرد اگر می خواستید بازی کنید چرا لیست بازیکنان را ندادید؟ اگر عزم بازی داشتید چرا لیست را ندادید؟ مگر این جزو قوانین نیست؟ مگر ناظر بازی دو بار جلوی رختکن سپاهان نرفت؟ ما تا ساعت ۱۷:۳۰ منتظر بازی بودیم.

انصاریفرد که با برنامه «سلام صبح بخیر» گفتگو می کرد، درباره اینکه امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان گفته بود تیمش ساعت ۱۷ آماده بازی بوده است، گفت: ادعای قلعه نویی را رد می کنم. این حرفی باطل و کذب است. ما تا ۱۷:۲۹ داخل راهروها بودیم ولی سپاهان عزمی برای بازی نداشت. از کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال انتظار داریم که با عدالت رفتار کند. باید قانون اعمال شود. سپاهانی ها تهمتی هم زدند که پیگیری می کنیم. آنها همه را به بازی گرفتند. این چه کاری است؟ از این به بعد تمام تیم ها می گویند نمی خواهیم بازی کنیم و یا تماشاگران نمی گذارند.

وی ادامه داد: به خاطر نظر کارشناسان نتیجه این بازی باید سه بر صفر به سود پرسپولیس شود. مطمئنم با عدالت برخورد می کنند. ما آنقدر لطمه خورده ایم. تیم هایی مثل سپاهان به جای حاشیه پردازی و دروغ و ادعای کذب برودند تیمشان را قوی کنند. آنها تماشاگر و چند بازیکن نداشتند و نمی خواستند بازی کنند. وظیفه فدراسیون است که قاطعانه برخورد کند.

محمدحسن انصاریفرد در مورد آخرین وضعیت نیامدن استوکس به ایران گفت: استوکس فعلا نیامده است. البته ما قرارداد وی را طوری بسته ایم که بابت هر جلسه غیبت ۳ هزار دلار و غیبت در هر مسابقه ۵۰ هزار دلار جریمه خواهد شد.

انصاریفرد ادامه داد: ضمن اینکه براساس قراردادی که تنظیم شده است کل مبلغی که به وی پرداخته کرده ایم را پس خواهیم گرفت. اطمینان داشته باشید که پرسپولیس در این مورد ضرر مالی نخواهد کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در مورد دلیل نیامدن استوکس به ایران گفت: در تازه ترین دلیلی که مطرح کرده شیوع ویروس کرونا در ایران را بهانه کرده است ولی ما هم نامه به خودش و مدیر برنامه اش داده ایم و خواستار حضور در ایران شده ایم.

محمدحسن انصاریفرد در پایان تاکید کرد: همه این مسائل و اتفاقات حاشیه ای که پیرامون این بازیکن وجود دارد و در روزهای اخیر مطرح شده است در قراردادش وجود دارد و مطمئن باشید باشگاه ضرر مالی نخواهد کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 18
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
10:51 - 1398/12/05
آقای انصاریفردشما که بد تان نمیاد بدون بازی 3 امتیاز بگیردو بااسنپ جام برایتون ارسال بشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
از اسمت مشخصه سوراخ شدی و داری میسوری از کرونا به تو چه احمق امثال شما به بی قانونی دامن میزنند
سعید سرخ
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
همینه بی قانونی و ایجاد هرج و مرج تاوان دارد ....
مگه میشه هر کاری که بخوایی بکنی و بعد هم انتظار داشته باشی همون چیزی که میخوایی بشه و بازی به زمان دیگه ای موکول بشه که شرایط تیمت بهتر باشه هرگز کور خوانده اید
هر کی خربوزه میخوره پا لرزش هم میشینه
آره ما اسنپی جام میگیریم شمام اگه میتونید همین اسنپیشو بگیرید ...
بله اسنپ یعنی در کوتاهترین زمان ممکن و ارزانتر که هزینه کمتری بکنی این که بد نیست شما هم اگه میتونید با کمترین هزینه ممکن این کار رو بکنید ...
و جام بگیرید ...
سعید سرخ
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
بله مثل روز روشناست پوکر برای اینکه داریم بهش نزدیکتر میشیم ولی نه بدون زیر پا گذاشتن قانون و ایجاد هرج و مرج شما کیسه ها و شله زردها از این دارید میسوزید که چرا چند ساله پرسپولیس داره قهرمان میشه و تو زمین پسش بر نمیایید میخواهید با ایجاد تنش و عوامل بیرونی جلویش رو بگیرید ولی کور خوندید
هر که تلاشش بیش جامش بیش ...
سعید سرخ
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
تو غلط کردی با بقیه عوامل تیم وحشی و پرحاشیه و لاابالی و ارازل و اوباشتون با اون رئیس مافیاتون
باید عدالت برقرار شه و 3-0 رو بخورید تا دیگه تا یاد دارید هم برای خودتون درس شه و هم اینکه هیچ تیمی جرات این بی نظمی بازیها و بی قانونی ها رو نکنه ....
سعید سرخ
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
عقده ای چرا اینقدر میسوزید از قهرمانیهای پی در پی سرورتون هر که حقش باشه و تلاشش بیشتر اون قهرمانه به امید پوکر ....
Iran, Islamic Republic of
10:51 - 1398/12/05
داماش یادت رفت
پاسخ ها
لاجوردی پوشان
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
قانون عطف بماسبق نمیشود،پرسپولیس برای هر اتفاقی دست برتر دارد،،،،اما،اگه قانونی وجود داشته باشد،بازی باید در زمانی دیگر تکرار شود،،،،اما پر واضح است که سلطانیفر این بار هم حق را به پرسپولیس میدهد و ،،،،پوکر قهرمانی،،،مثل روز روشن است که اگه در این برهه پرسپولیس میزبان میبود،،اصلا و ابدا همچین پیشنهادی داده نمیشد که پرسپولیس در تهران و مقابل سپاهان و در صورتی که هر دو تیم در کورس قهرمانی هستند،بازی بدون تماشاگر برگزار میشد،،،اصلا غیر ممکن بود،پسر سلطانیفر زیر بار نمیرفت،
United Arab Emirates
10:59 - 1398/12/05
اقای انصاریفرد خودت یک فوتبالیست با اخلاق بودی امیدوارم دنبال احقاق حق پرسپولس باشی بحث ۳ امتیاز نیست باید تیم سپاهان با تمام مدیران دروغ گو و پشت هم انداز و همچنین طرفداران بی جنبه تنبیه بشن تا فوتبال ما قانون مند بشه ما شما را حمایت میکنم تا اخر
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1398/12/05
انصاری فرد غلط کرد فکر کرده سپاهان مثل استقلال عین سوپر جام
پاسخ ها
mamad.69
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
میخاستین از ترس خودتون رو خیس نکنید و بیاید ورزشگاه
Iran, Islamic Republic of
11:22 - 1398/12/05
مگر قراره غیر از این باشه جام اسنپی همینه
Iran, Islamic Republic of
11:46 - 1398/12/05
میگیم 6 بر صفرش کنن براتون یه 6 دیگه و یه ستاره ی دیگه هم بچسبونن به لوگوتون.
یه لنگ هم میگیم آویزون کنن در مکتبِ عبده تون.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۵
شش یادگاریه به هرکه نمیچسبه اسم ۶ نیار وضو بگیر تا خنگ شی
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1398/12/05
آقای انصاری فرد چرا اینقدر کوتاه میای مثل سه سال گذشته بگو ما بازی نمی کنیم جام رو بهمون بدید تا مسعود سلطانی فر خوشحال شود
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1398/12/05
جام های اسنپی وزیر ملعون مزه کرده.
چرا جام حذفی بعد از۴ساعت برگزار شد.
بخاطر تیم حکومتی!
Iran, Islamic Republic of
15:02 - 1398/12/05
این کلا چِرت زیاد میگه نباید بهش توجه کرد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج