قلعه‌نویی: شاید پرسپولیس ۳-۴ گل به ما می‌زد!
۹۶۴۵۶۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۶
۴۹۱۷ 
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: آقایان مرتب در این دو روز گفتند بازی باید 3 بر صفر شود ولی من می گویم هر چه قانون بگوید درست است.

خبرگزاری فارس: امیر قلعه نویی در خصوص اتفاقاتی که طی یکی دو روز گذشته بعد از لغو دیدار سپاهان پرسپولیس رخ داده است اظهار داشت: مردم باید بدانند حقیقت چه بوده است، ما بر اساس بازی اردو را پشت سر گذاشتیم و ساعت 1:45 به لابی آمدیم.من از هیچکس نمی ترسم و حرفم را می زنم. برای اینکه قضایا به همه ثابت شود شما فیلمهای هتل ما را بگیرید تا همه چیز مشخص شود.

وی افزود: دوربین های ورزشگاه هم موجود است که آیا فیلم گرم کردن برای روز بازی بوده یا فردای روز بازی.آقای انصاری فرد گفته ما متولی بازی بودیم ولی متولی مسابقه هیات فوتبال استان و ناظر فدراسیون است، ما فقط میزبان بازی بودیم. ساعت 2 با تابش تماس گرفتم ولی شهر امنیتی شده بود.

سرمربی سپاهان خاطر نشان کرد: وقتی این مسائل را دیدیم با عظیمیان در خارج از کشور تماس گرفتیم و حتی کار به استانداری کشید. در استانداری گویا دوستان با 2-3 وزیر تماس گرفتند و مشخص شد منافع ملی در این است که بازی برگزار شود. شما نمی دانید اما تا ساعت 3 شرایط مقابل هتل غیر عادی بوده است.

قلعه نویی افزود:کلید همه قضایا دوربین های هتل است. بنده بعد از 40 سال عقلم می رسد چه کار کنم. ما وقتی مسائل غیرعادی شد سعی کردیم مدیریت کنیم تا خون از بینی کسی نریزد. تعدادی از هواداران هم به یک طریقی متفرق شدند.ما معمولا در بازی ها ساعت 2 به سمت استادیوم حرکت می کنیم ولی این بازی نمی شد.خواهش من این است که استاندار به این قضایا ورود کند و از حق سپهان دفاع کند.

وی تصریح کرد: شرایط مقابل هتل ما غیرعادی بود و اصلا عادی نبود.در مقابل هتل ما چند نفر از ماموران نیروی انتظامی حضور داشتند و با مردم صحبت کردند که از آنجا بروند ولی آنها نمی رفتند. ساعت 15:30 به ما گفتند که به سمت استادیوم بروید. شما ببینید ما چگونه از هتل خارج شدیم. خود من و کیانی و فتاحی با مردم صحبت کردیم ولی آنها قبول نمی کردند بروند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان عنوان کرد: ما ساعت 4:30 به ورزشگاه رسیدیم، شنیدم آقایان مهدی و مرادی گفتند چرا در اتوبوس لباس عوض نکردید ولی لباس های ما در رختکن بود.وقتی به ورزشگاه رسیدیم بلافاصله راهی رختکن شدیم و بازیکنان لباس های خود را عوض کردند.

وی ادامه داد: بعد از اینکه در رختکن ذکر گفتیم به داخل راهرو آمدیم، قانون می گوید داور و تیم میزبان و میهمان همزمان باید وارد زمین شوند.من اصلا کاری به تیم پرسپولیس ندارم، انصاری فرد اعلام کرد من دروغگو هستم ولی مگر من کلامی درباره پرسپولیس حرف زدم؟شما به صحبت های سروش رفیعی دقت کنید که او به بازیکنان می گوید در 15 دقیقه اول پشت به توپ باشید تا بدن هایمان گرم شود.این یعنی ما می خواستیم بازی کنیم.

قلعه نویی در خصوص اینکه چرا تیمش در زمین گرم نکرد گفت: اصلا وقتی نداشتیم. اگر حرفی در رختکن زدم آن را تائید می کنم.ما می خواستیم به داخل زمین نرویم تا بدنهایمان گرم شود و زمان بیشتری داشته باشیم. من از انصاری فرد تعجب می کنم. من او را یک مومن می دانم، این فیلم گرم کردن ما برای روز بازی بوده و آقایان نباید این حرف را بزنند که فیلم گرم کردن ما مربوط به یکشنبه نیست.حالا اگر ثابت شود فیلم مربوط به روز بازی است چه می شود؟

سرمربی تیم فوتبال سپاهان که با برنامه فوتبال برتر صحبت می کرد عنوان کرد: همیشه ناظران قبل از بازی لیست را از هر دو تیم می گیرند. فتاحی ساعت 5 به مرادی گفت ما آماده هستیم که داخل زمین برویم.ما می خواستیم حتی از 2-3 دقیقه هم استفاده کنیم که بدنهایمان گرم شود.

وی در خصوص اظهارات گل محمدی که مدعی شده همه چیز مشخص است و سپاهانی ها نمی خواستند بازی کنندگفت: من تعجب می کنم چرا وی در مورد باشگاه سپاهان اینقدر راحت حرف می زند. اینکه او می گوید فیلم گرم کردن بازیکنان ما در راهرو ممکن است هر زمانی ضبط شود اصلا در شان و شخصیت گل محمدی نیست. او یک معلم و بچه محل من است ولی این صحبت ها در شخصیتش نیست.

قلعه نویی ادامه داد: گل محمدی می تواند در مورد پرسپولیس حرف بزند و من هم باید در مورد تیم خودم حرف بزنم.من کلامی در مورد پرسپولیس حرف نزدم ولی یادتان باشد همه این مسائل برای این است که برای مردم فوتبال بازی کنیم. تاکید می کنم چون شرایط غیرعادی بود و ما نمی خواستیم خون از بینی کسی نیاید آن مسائل رخ داد. آقای انصاری فرد هم راست می گوید شاید ما به زمین می آمدیم و 3-4 گل هم می خوردیم ولی من در 40 سال فوتبال ندیدم که اینگونه 2-3 هزار نفر مقابل هتل تجمع کنند.ما ساعت 13:45 به لابی آمدیم که برویم و بازی کنیم ولی شرایط غیرعادی بود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان عنوان کرد:باشگاه پرسپولیس کارش را انجام داده و به زمین آمده و همه کارش درست بوده ولی اگر 2 هزار نفر مقابل هتل پرسپولیس تجمع کنند و بگویند بازی نکنید آنها چه می کنند؟من قهرمانی آسیا را هم دیده ام و با استقلال به دسته سوم هم رفتم و جوانی ام را برای این تیم گذاشتم، در خارج از ایران هم همه چیز را دیده ام ولی به تمام مقدسات عزم ما این بود بازی کنیم.روز یکشنبه در آن 2 ساعت چیزهایی دیده ام که اصلا فوتبال را فراموش کردم.

سرمربی سپاهان ادامه داد: گل محمدی آینده این مملکت است و مردم هم او را دوست دارند ولی از او می خواهم در مورد تیم خودش صحبت کند. ما به خاطر شرایط و وقت کمی که داشتیم در راهرو گرم کردیم. نقش جهان 2 راهروی بزرگ دارد که اعضای هیچ تیمی نمی توانند یکدیگر را ببینند. کدام قانون می گوید در زمین گرم کنیم یا در راهرو؟مگر در گذشته همه تیم ها زیر پله های استادیوم آزادی گرم نمی کردند؟ این بازی در قهرمانی تاثیر داشته هم برای ما هم برای استقلال، تراکتور و شهرخودرو. این بازی یک بازی خاص است، سوال من این است که چرا برنامه ما و استقلال مشخص نیست؟

وی در خصوص اینکه انتظارش از کمیته انضباطی چیست گفت:اول اینکه برای اینکه حقانیت ما ثابت شود و به ما افترا زده اند که فیلم گرم کردن ما روز بازی بوده، باید این موضوعات را ثابت کنند. کمیته انضباطی فیلم های هتل را ببیند که آیا شرایط عادی بود یا خیر؟

وی در مورد اینکه نظرش تکرار بازی است گفت: من هیچ نظری ندارم، آقایان مرتب در این دو روز گفتند بازی باید 3بر صفر شود، من می گویم هر چه قانون بگوید همان است. ما آماده بازی بودیم و اینکه می گفتند اراده ای برای بازی نبوده یعنی چه؟ اراده یعنی اینکه ما باید از روی سیم خاردار رد می شدیم و به زمین می رفتیم؟

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 15
در انتظار بررسی:0
Romania
02:37 - 1398/12/06
گروهبان قندعلی.متاسفم که کلا مافیا از سر و کله ات می باره...بوس بوس لالا
United Arab Emirates
02:40 - 1398/12/06
مردم خودشون بهترین قاضی هستن ودر دنیا بهترین قاضی وژدان هر انسان ازاده ایه خوب اینجا بحث سر حقیقت وحقانیت هستش در قرن ۲۱ زندگی میکنیم که مثل هزاران یا حتی ۲۰ سال پیش نیست الان دست هر انسانی یه گوشی موبایل هست که قابلیت ثبت تمام حوادث و کارها ی که ما انسانها در طول روز وشب زندگیمون انجام میدیم رو دارد با چنین پیشرفتی که بشر کرده واین امکانات سخت ونرم افرازی هیچ چیز پنهانی در هیچ جای دنیا وجود ندارد چه برسد به یک استادیوم فوتبال با ۱۶ تا ۱۷ دوربین مجهز فیلم برداری با حدودا صدها گوشی موبایل با قابلیت فیلم برداری پیشرفته از صحنه ها واتفاقات خوب وقتی یک بازی به این مهمی وحساسی میخواهد بزار شود وپربیننده ترین شبکه تلویزیونی کشور به صورت کاملا زنده ومستقیم تمام اتفاقات درو زمین بیرون وحواشی و حرکت خودروها هتل مردم درب هتل اعتراض های مردم پلیس امنیت و انتظامی تمام عوامل برگزاری مسابقه همگی رای به این مهم میدن که تیم سپاهان میزبان بازی اراده ای برای انجام بازی نداشته واین هم مستندات واین هم فیلم ها واین هم نظرات کارشناسان واهالی فوتبال که همگی رای به این میدن که تیم میزبان تخلفات بسیار اشکار ی رو برای اینکه بازی را انجام ندهد انجام داده دیگر کجای این داستان شک وشبهه ای داره جالبه در خود شهر اصفهان یه نظر سنجی گذاشتن که نتیجه بازی چه میشود از بین سه گذینه بالای ۴۵درصد از مردم شریف اصفهان رای به ۳بر صفر دادن بازی به نفع میهمان دادن به نظر بیشتر احالی فوتبال هیچ جایی برای مماشات با مربی لمپن سپاهان نیست واین تیم علاوه براینکه نتیجه رو باید واگذار کنه مربی ومدیر عامل این تیم جرایم سنگینی انجام دادن وجتما جرایم نقدی هم باید لحاظ گردد
Romania
02:42 - 1398/12/06
من یه خواهش از تمام عزیزان دارم
سالی که قلعه نویی مربی استقلال بود و میلاد فخرالدینی رو از تراکتور خرید یادتونه؟؟؟بازی برگشت سال قبل تراکتور و اسنقلال رو نگاه کنید که فخرالدینی چجوری برای تراکتور بازی میکرد...همه توپارو تقدیم استقلالیا میکرد...همون موقع گفتم این بازیکن سال بعد استقلاله چون مافیای بزرگ کارش همینه...و همینطور بازی میثم بائو سال قبل از اینکه بیاد استقلال....لطفا چرتو پرت نگید و فیلم بازیارو چک کنید تا بفهمید این مافیا چجوری کثیف بازی میکنه...
Iran, Islamic Republic of
02:42 - 1398/12/06
اینکه سپاهان سروقت وارد زمین نشد درست و حق با پرسپولیس هستش .ولی اگر سپاهان نمیخواست بازی کنه اصلا نمیومد .اتفاقا فگر میکنم سپاهانیها پیش خودشون فکر کردند که هر جوری هست بازی انجام میشه .و اتفاقات که در سالهای قبل افتاده هم اینبتر تکرار میشه و زیاد عجله نمیکردند . ولی پرسپولیس هم از این فرصتی که بدستشون اومده بود بدشون نمیومد .پیروانی همون موقع مصاحبه کرد وگفت اگر سر وقت تیم حریف نیاد ما بازی نمیکنیم .و دیدیم بعداز اینکه به رختکن رفتن اینقدری طول نکشید که لباسهارو هم عوض کردن و سوار اتوبوس شدند .الانم هر دو تیم ادعا میکنند که حرفشون درسته ..اینها همش بخاطر بی قانونی فوتبال ماست که همیشه با کدخدامنشی رفتار میکنند ..و تیمها بد عادت میشن .اگر کمیته انظباطی اینبار هم رای درست ومنطقی ابلاغ نکنه شک نکنید باز هم تکرار خواهد شد .ادم باید دور از احساسات وتعصب قضاوت کنه .هردو تیم علی رغم حضور بی میل نبودند که بازی لغو بشه .۸
Iran, Islamic Republic of
03:00 - 1398/12/06
حداقل به شعور مردم و طرفدارهای دوتیم نه نه به شعور خودت احترام بزار.شما با این کار باعث شدید یه بازی رو مفت ببازید و باید جوابگوی هوادران باشید.داور .ناظر داوری .ناظر بازی .فرمانده یگان ویژه ایا این ها همه دروغ گو هستن و اشتباه میکنند یا شما ....
Iran, Islamic Republic of
03:01 - 1398/12/06
تو دیگه خیلی آدمو به خنده وا میداری
Iran, Islamic Republic of
03:35 - 1398/12/06
چرت وپرت زیاد میگی قله مافیا
Iran, Islamic Republic of
03:40 - 1398/12/06
شما که میگفتید اتوبوس پنچر بود چی شد پس؟
منظورتون از این سناریو این بود که بازیکنای پرسپولیس داخل زمین علاف بشن تا از لحاظ بدنی و ذهنی افت کنن ولی فکر اینجاشو نکردید که یه قانونی هست که فقط نیم ساعت فرست دارید تا دیر کنید.فقط نیم ساعت.بعدش دیگه ناظر بازی حق داره بازی رو لغو شده اعلام کنه و نتیجه رو 3.0 اعلام کنن بخواید برید فیفا هم شکایت کنید همینیه که گفتم
Iran, Islamic Republic of
06:59 - 1398/12/06
بعد 40 سال شعورت نرسید که بازیکناتو واسه گرم کردم بفرستی وسط زمین و تو راهرو گرم میکردن.... بدبختای بیچاره
Iran, Islamic Republic of
07:05 - 1398/12/06
اون دو سه هزار نفر هم خودتون جمع کردین از تو یکی بر میاد قلعه نویی
Iran, Islamic Republic of
07:32 - 1398/12/06
شما خودتو زدی به خواب ونمیخوای بیدار بشی.اگه توی آسیا مسابقه داشتین هم ایجور رفتار میکردین. شما وباشگاهتون دنبال مظلوم نمایی هستین
Iran, Islamic Republic of
08:17 - 1398/12/06
این بنده خدا تو هر تیمی میره پر از حاشیست واقعا خسته نمیشه؟
United Arab Emirates
09:08 - 1398/12/06
خب مافیا سپاهان کلا چقد طرفدار داره؟چقد پول دادی که جلو هتل جمع بشن؟دوره این حرفا تموم شده گروهبان قندلی
Iran, Islamic Republic of
11:13 - 1398/12/06
بشین عامو اون فیلم های ک میگی تا پرسپولیسی ها نرفتن نرید بیرون در اومده خخخخخخخ حالا
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج