روزنامه همدلی: آقای روحانی کرونا شوخی ندارد
۹۶۵۰۳۳
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵
۶۱۱۴ 
اصل «توهم توطئه» را یقینا این روزها همه می‌شناسند، اما این اصل سال‌هاست ما را درگیر خود کرده است. کمتر موضوع یا مسئله‌ای است که به نوعی سایه این اصل روی سر آن قرار نگیرد. کسانی که دیروز سخنان آقای روحانی را شنیدند حتما منتظر نبودند که ایشان دستور بدهند همه کشور تعطیل شود، اما انتظار هم نداشتند آقای رئیس جمهور از کنار «اژدهای نادیدنی، ولی کشنده کرونا» به راحتی عبور کنند.

روزنامه همدلی نوشت: اصل «توهم توطئه» را یقینا این روزها همه می‌شناسند، اما این اصل سال‌هاست ما را درگیر خود کرده است. کمتر موضوع یا مسئله‌ای است که به نوعی سایه این اصل روی سر آن قرار نگیرد. کسانی که دیروز سخنان آقای روحانی را شنیدند حتما منتظر نبودند که ایشان دستور بدهند همه کشور تعطیل شود، اما انتظار هم نداشتند آقای رئیس جمهور از کنار «اژدهای نادیدنی، ولی کشنده کرونا» به راحتی عبور کنند.

البته شکی نیست آرامش آقای روحانی شاید بتواند بر کاهش اضطراب و نگرانی‌های مردم تأثیر داشته باشد، ولی چندان جدی نگرفتن این بلای قرن که اتفاقا ایران خود امروز یکی از صادرکنندگان آن قلمداد شده است، کمی و حتی بسیار دور از انتظار بود. اما بخش مهم و کلیدی سخنان آقای روحانی پررنگ‌تر کردن این ادعاست که برزبان هم می‌آورد:«تعطیلی کشور توطئه دشمنان است».

واقعا اگر آقای روحانی خبر دارند دشمنان با سلاح کرونا می‌خواهند به ایران ضربه بزنند، کاش می‌شد مصداق‌های آن را برای مردم بازگو می‌کردند تا جامعه ایران، همچون آقای روحانی نگران این اژدهای نامریی نباشند و فقط با انجام دستورهای لازم پزشکی، این خطر را انشاءالله از سر بگذرانند.

شکی نیست بیماری کرونا تمامی ارکان اقتصادی و شریان‌های حیاتی کشور را نشانه گرفته است و یحتمل در سایه مدیریت بحران و آرامش می‌توان آن را شکست داد، اما آیا کشورهایی چون چین و فعلا ایتالیا که تصمیم گرفته‌اند قرنطینه برخی شهرها را در برنامه حفاظتی خود قرار بدهند، دشمنان آنها، روی تصمیم‌شان تأثیر گذاشته‌اند؟ حتما آقای روحانی خبر دارند که کرونا با کسی شوخی ندارد. چه بسا به ایشان اطلاع دادند که برخی از مدیران ارشد دولت گرفتار این بلا شده‌اند. امید داریم دولت برای کاهش نگرانی و اضطراب مردم راه‌های منطقی را در پیش بگیرند و اجازه بدهند حداقل این بار زیر بار «توهم توطئه» فرصت‌های رهایی از کرونا را از دست ندهیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:52 - 1398/12/07
فکر کنم هنوز متوجه نشده که کرونا اومده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
خیالش راحته که خودش و خانواده ش در امان هستن.
مردم هم به درک!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
کلید درمان تو دست حسن اقا است
Iran, Islamic Republic of
11:36 - 1398/12/07
این چی میدونه کرونا چیه نهایتا جمعه صبح بیدار بشه بفهمه که کرونا چه شاخیه شایدم جمعه بگن روحانی کرونا داره
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1398/12/07
کرونا اومد سراغم درخونه دست گذاشت روشونم وگفت برودنبال زندگیت ....توی زندگیت ورفت مگه کروناهم شوخی میکنه
Iran, Islamic Republic of
11:51 - 1398/12/07
پیشنهاد میکنم برای اینکه ترس مردم از بین برود و اطمینان حاصل شود که همه چیز از روز شنبه به روال عادی انجام میپذیرد ،کلیه مسئولین محترم در همه جا در کنار مردم باشند ،بدون هیچگونه تبعیضی
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1398/12/07
ظهرجمعه به اقای روحانی میگن کرونا اومده فعلا دوروزمونده خبرداربشه روحانی
Iran, Islamic Republic of
12:45 - 1398/12/07
روحانی خودش بیاد بین ملت ببینه کرونا هست یا نه الله برکت الله و من الله التوفیق
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۱۲/۰۷
روحانی هنوز متوجه نشده گرونا اومده وقتی همه گیر شد میاد و میگه منم صبح شنبه متوجه شدم کرونا اومده
Iran, Islamic Republic of
21:39 - 1398/12/07
برای جناب رییس جمهور اصلا دتیا مهملی است برای شوخی کردن وظاهرا حضرت ایشان نمیخواهند خاطر مبارکشان ذره ای مکدر شود برای همین اخبار را هم فقط جمعه صبح ها پیگیری میفرمایند تا زیاد در داق وفتق امور تاثیری برایشان نگذارد حالا این رییس جمهور را نباید روی سرمان بذاریم وحلوا حلواش کنیم انصاف داشته باشین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج