زیدان: هنوز چیزی تمام نشده است
۹۶۵۴۵۳
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۵
۱۵۹۶
سرمربی رئال مادرید از شکست تیمش برابر منچستر سیتی ناراحت است اما تاکید کرد که هنوز چیزی تمام نشده است.

ایسنا: به نقل از مارکا، رئال مادرید در دیدار رفت برابر منچسترسیتی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا با نتیجه دو بر یک تن به شکست داد تا کار این تیم برای صعود سخت شود.

زیدان در نشست خبری بعد از بازی گفت: ۷۵ دقیقه بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و نداشتن تمرکز در ۱۰ دقیقه باعث شکست ما شد. از این شکست ناراحت هستیم اما هنوز چیزی تمام نشده است و تیم صعود کننده بعد از ۱۸۰ دقیقه مشخص می شود.

او ادامه داد: برای کسب نتیجه ای بهتر در دیدار برگشت باید از همین الان کار کنیم. امشب به استثنای چند دقیقه پایانی بازی بسیار خوبی را به نمایش گذاشتیم. باید برای پیروزی به انگلیس برویم. ما می خواهیم که به دور بعد راه پیدا کنیم. اشتباهات جزئی از فوتبال هستند. روز یکشنبه یک دیدار بزرگ دیگر در ال کلاسیکو پیش رو داریم. باید این شکست را فراموش کنیم و با قدرت به آن بازی فکر کنیم.

زیدان در ادامه صحبت های خود گفت: تلاش زیادی برای سیتی داشتیم. تنها نداشتن ۱۰ دقیقه تمرکز باعث شد تا تاوان آن را بدهیم. ما بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و باید تاکید کنیم که شایسته شکست نبودیم. منچستر سیتی هم تیم خوبی است اما آنها از اشتباهات ما نهایت استفاده را بردند. شاید این بدترین ۱۰ دقیقه ما باشد. بعد از گلی که زدیم بهتر شدیم اما چند اشتباه و نداشتن تمرکز این نتیجه را رقم زد.

سرمربی رئال درباره پیامش برای هواداران گفت: روز یکشنبه منتظر حمایت آنها در ال کلاسیکو هستیم. در فوتبال نمی توان همه چیز را کنترل کرد. ما نهایت تلاش خود را به کار می گیریم. الان زمان نتایج بد ما است و باید آنها را از بین برد و به روزهای اوج برگشت. دلیل نتایج بد ما ربطی به آمادگی بدنی بازیکنان ندارد بلکه تنها به خاطر نداشتن تمرکز است.

زیدان درباره دلیل استفاده نکردن از تونی کروس گفت: او بازیکنی بسیار مهم برای ما است اما تصمیم من این بود که او نباشد. هیچ مشکلی با این بازیکن ندارم. به همه بازیکنان نیاز دارم اما ترکیبی را انتخاب کردم که بهترین برای بازی امشب بود.

او در پایان گفت: در دیدار برگشت باید بهتر ظاهر شویم. برای پیروزی و صعود به منچستر می رویم.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج