بوستان‌های قم به طور دائم ضدعفونی می‌شوند
۹۶۵۵۴۶
۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
۳۷۵۳ 
مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: فضاهای عمومی بوستان‌ها، سرویس‌های بهداشتی و کلیه مجموعه‌های بازی و حرکت درمانی شهر قم به‌صورت مستمر ضدعفونی و گندزدایی می‌شود.

خبرگزاری مهر: مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم گفت: فضاهای عمومی بوستان‌ها، سرویس‌های بهداشتی و کلیه مجموعه‌های بازی و حرکت درمانی شهر قم به‌صورت مستمر ضدعفونی و گندزدایی می‌شود.

 پیام جوادیان با اشاره به تدابیر اندیشیده شده در سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم در خصوص پیشگیری از گسترش کروناویروس، اظهار کرد: دستورالعمل‌ها به رؤسای فضای سبز مناطق ارسال شده تا دقت نظر در خصوص مسائل بهداشتی در بوستان‌ها داشته باشند و مستمر گندزدایی سرویس‌های بهداشتی و ضدعفونی مجموعه‌های بازی انجام شود.

وی با اشاره به دستورالعمل گندزدایی و ضدعفونی بوستان‌های شهر، تصریح کرد: تا برقراری شرایط مناسب در شهر مستمر ضدعفونی فضاهای عمومی بوستان‌ها انجام می‌شود.

مدیرعامل سازمان پارک‌ها و فضای سبز شهرداری قم با تأکید بر توصیه‌های بهداشتی و ضرورت خودداری شهروندان از تجمع و حضور در اماکن مسقف بوستان‌ها، گفت: از شهروندان خواهشمندیم که حتی‌الامکان از حضور در این اماکن و استفاده از فضاهای عمومی خودداری کنند تا این بیماری در استان و کشور ریشه‌کن شود.

وی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد در شهر در خصوص راه‌های پیشگیری از گسترش کرونا ویروس در بوستان‌های شهر، افزود: به امید خدا این بیماری ریشه‌کن خواهد شد و در بهار، شهروندان از بوستان‌ها به راحتی استفاده خواهند کرد.

جوادیان گفت: برای غرفه‌های زیرمجموعه سازمان که در بوستان‌ها و فضاهای شهری هم دستورالعملی صادر شده تا ملزم به رعایت نکات و دستورالعمل‌های بهداشتی در عرضه اقلام مورد نیاز مردم باشند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج