بیانیه بازیگران سینما برای درگذشت ملکه رنجبر
۹۶۵۷۹۸
۰۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۵:۵۳
۸۱۸۰ 
شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران، در بیانیه‌ای به مناسبت درگذشت ملکه رنجبر، او را به عنوان هنرمندی دوست‌داشتنی و مهربان که از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین بازیگران تئاتر و سینمای ایران بوده است، معرفی کرد.

خبرآنلاین: شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران، در بیانیه‌ای به مناسبت درگذشت ملکه رنجبر، او را به عنوان هنرمندی دوست‌داشتنی و مهربان که از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین بازیگران تئاتر و سینمای ایران بوده است، معرفی کرد.

مراسم خاکسپاری پیکر ملکه رنجبر، بازیگر پیشکسوت تئاتر، تلویزیون و سینمای کشورمان که پنجشنبه ۸ اسفند درگذشت، ساعت ۱۰ روز جمعه، بدون برگزاری مراسم، در قطعه هنرمندان انجام می‌شود.

به همین مناسبت، شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران، پیام تسلیتی به شرح زیر صادر کرد:

«بسیار تاسف‌انگیز و اندوه‌بار است که بازیگر پیشکسوت دیگری نیز از میان ما رفت. بانو ملکه رنجبر پس از طی دوران سخت بیماری، دعوت حق را لبیک گفت و به آرامشی جاودان پیوست. شورای مرکزی انجمن بازیگران سینمای ایران، درگذشت این هنرمند پیشکسوت و دوست‌داشتنی و مهربان را که از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین بازیگران تئاتر و سینمای کشورمان بود، به خانواده ایشان، همکاران و هموطنان هنردوست تسلیت عرض می‌کند.

همچنین امیدوار است، پس از پشت سر گذاشتن شرایط بحرانی فعلی که امکان برپایی اجتماعات فراهم نیست، در اولین فرصت، مراسم یادبود و بزرگداشتی درخور جایگاه این هنرمند عزیز برگزار نماید.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج