مانه: نمی‌دانستم به قهرمان لیگ مدال می‌دهند‍!
۹۶۶۲۰۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۶
۵۱۱۱ 
سادیو مانه ستاره خط حمله لیورپول می‌گوید نمی‌دانسته که بازیکنان تیمی که قهرمان لیگ برتر انگلیس می‌شود هم بعد از کسب قهرمانی مدالهایی انفرادی دریافت می‌کنند.

ورزش سه: درحالیکه لیورپول این روزها با 22 امتیاز اختلاف نسبت به نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش مقتدرانه صدرنشین لیگ برتر انگلیس است و به نظر می‌رسد بعد از سی سال موفق خواهد شد اولین قهرمانی دوباره خود در انگلیس را تجربه کند، سادیو مانه ستاره سنگالی این تیم می‌گوید او به فکر افتخارات فردی نیست و حتی نمی‌دانسته که بازیکنان تیم قهرمان لیگ برتر هم بعد از قهرمانی مدالهایی انفرادی دریافت می‌کنند.

سادیو مانه در گفتگویی با بی‌بی‌سی گفت:" من همین دیروز شنیدم که اگر ما قهرمان لیگ برتر شویم، مدالهایی انفرادی هم دریافت می‌کنیم. تا قبل ازاین نمی‌دانستم که چنین اتفاقی می‌افتد ولی مدال و افتخار فردی برای من مهم نیست".

مانه که سال گذشته با لیورپول نایب‌قهرمان لیگ برتر شده می‌گوید با وجود شانس بسیار زیاد لیورپول برای قهرمانی در فصل جاری، حاکمیت بلامنازع قرمزها در فصل جاری به راحتی بدست نیامده است.

مانه در این باره گفت:" رسیدن‌مان به این نقطه راحت بود؟ نه، ای کاش اینطور بود. می‌دانیم که لیگ برتر بهترین لیگ دنیا است و برای پیروزی در هر بازی باید با تمام وجود بازی کنید. ما همیشه با همین روحیه تلاش کرده‌ایم و می‌دانیم که در ادامه هم باید به همین ترتیب کار کنیم تا موفق شویم. هدف ما از اول قهرمانی بود و اگر این اتفاق بیفتد برای باشگاه و هوادارانش اتفاق بزرگی خواهد بود".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج