تامین ضدعفونی‌کننده‌ی داروخانه‌ها تا آخر هفته
۹۶۶۲۱۸
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۸
۶۴۵۲ 
نایب رئیس انجمن داروسازان ایران با اشاره به افزایش ظرفیت تولید ژل‌ها و محلول‌های ضدعفونی کننده در کشور، گفت: بر همین اساس فکر می‌کنم تا پایان هفته مشکل اغلب داروخانه‌ها برای تامین ژل‌ها و محلول‌های ضد عفونی کننده برطرف شود.

خبرگزاری ایسنا: نایب رئیس انجمن داروسازان ایران با اشاره به افزایش ظرفیت تولید ژل‌ها و محلول‌های ضدعفونی کننده در کشور، گفت: بر همین اساس فکر می‌کنم تا پایان هفته مشکل اغلب داروخانه‌ها برای تامین ژل‌ها و محلول‌های ضد عفونی کننده برطرف شود.

دکتر سید علی فاطمی، با اشاره به وضعیت توزیع ژل‌های ضدعفونی و الکل در داروخانه‌ها گفت: کارخانه‌های تولیدکننده ژل‌ها و مواد ضدعفونی کننده، مشکل الکل داشتند، اما در حال حاضر الکل به میزان کافی تامین شده و سازمان غذا و دارو حواله‌های زیادی را در این زمینه صادر کرده است. بر همین اساس برخی از کارخانه‌ها هم دست به تولید انبوه این موارد زده‌اند تا بتوانند نیاز بازار را رفع کنند.

فاطمی تاکید کرد: فکر می‌کنم تا پایان هفته مشکل اغلب داروخانه‌ها برای تامین ژل‌های ضد عفونی کننده و محلول‌ها برطرف شود. به عنوان مثال در استان اصفهان بالغ بر ۲۰ هزار عدد ژل ضدعفونی کننده تولید می‌شود که فعلا بنا شده تا در سطح استان اصفهان توزیع شود.

وی ادامه داد: تولید این کارخانه‌ها تا پایان هفته به میزان دو تا سه برابر افزایش می‌یابد و می‌توانند این ژل‌ها را در سایر استان‌ها هم توزیع کنند. در سایر استان‌ها نیز کارخانه‌های تولیدکننده ژل و محلول‌های ضد عفنونی کننده، این افزایش تولید را انجام داده‌اند و دانشکده‌های داروسازی هم اقدام به تولید این مواد کرده‌اند. البته بهتر بود که این اقدام یک یا دو هفته زودتر انجام می‌شد، اما با این حال فکر می‌کنم مشکل در این زمینه تا پایان هفته رفع شود. حتی امروز هم برخی از داروخانه‌ها توانستند محلول‌ها و ژل‌های ضدعفونی کننده مورد نیازشان را تامین کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 14
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1398/12/10
متاسفانه به علت نبود نظارت و وجدان انسانی هرچه در اختیار داروخانه ها قرار دهید آنرا احتکار می کنند یا گرانتر می فروشند به عنوان مثال هنوز زمزمه کرونا در چین تازه شروع شده بود من تمام دارو خانه های ایلام را گشتم ماسک و ضد عفونی کننده پیدا نشد
پاسخ ها
س ر ش
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
وقتی نیاز دو ماه داروخانه در دو ساعت خرج میشه و محصول جایگزین هم با تاخیر به دست داروخانه ها میرسه دیگه گناه داروخانه ها چیه؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1398/12/10
نوش دارو بعد از مرگ سهراب...بزارید چند ماه دیگه پخش کنید که ویروس از بین رفته باشه
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1398/12/10
اگه راست بگین...خوبه چون ما احتیاج به الکل داریم ۵۵درصد..
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۰
بجای الکل میشه از مشروب استفاده کرد..برای ضدعفونی
United Kingdom
12:10 - 1398/12/10
کدوم داروخونه. کدوم شهر. منظورت تهران و قم و شهرهای بزرگه... ولله ما هر چی میگردیم نیست. شما هم نگرد.. توی شهرهای کوچیک که نمیرسه.
United Kingdom
12:11 - 1398/12/10
یک هفته اس دنبال الکل میگردیم تو شهر مون نیست. دیگه رفتیم وایتکس خریدیم. میگن از هیچی بهتره
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1398/12/10
همیشه درهر شرایط دولت به خواب عمیق فرومیرود تا دولت از خواب بیدار شود تعداد کشته ها بیشتر میشود آخه مردم بدبخت ازدست این بی کفایت ها چکارکنند وقتی بیماری گسترش پیداکرده تازه بفکر تولید ماسک و ژل افتادن
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1398/12/10
اینقدر بی برنامه هستن باز می خوان بدن به داروخانه ها تا باقیمت بالاتر بفروشن شما راست میگین بدین به خانه های بهداشت مردم برن با شناسنامه بگیرین که زیادی ام نگیرین یک مبلغم دریافت کنن
اینجا همه به فکر سود هستن نه جون مردم
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1398/12/10
اگر اندازه آب دریا تولید کنند باز هم فایده نداره ، دلال پروریه از سر......چشمه (دریا)
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1398/12/10
داروخانه ها هم احتکار میکنند و به قیمت خون پدرشان میفروشند
Iran, Islamic Republic of
13:07 - 1398/12/10
تو ضد عفونی کننده موندن داروشا میخان چیکار کنن
Iran, Islamic Republic of
14:10 - 1398/12/10
اگر تا آخر هفته کسی زنده موند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج