خدمات غیرحضوری تأمین اجتماعی در برابر کرونا
۹۶۶۳۹۰
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۷
۱۰۷۰۱ 
معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی از خدمات غیرحضوری تأمین اجتماعی برای کاهش مراجعه حضوری به شعب به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

مهر نوشت: معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی از خدمات غیرحضوری تأمین اجتماعی برای کاهش مراجعه حضوری به شعب به دلیل شیوع ویروس کرونا خبر داد.

مهرداد قریب اظهار داشت: مهم ترین خدمتی که بیمه شدگان برای استفاده از آن به واحدهای اجرایی سازمان تأمین اجتماعی مراجعه می‌کنند، مربوط به دفترچه‌های درمانی است.

وی افزود: توصیه ما به افرادی که قصد دریافت دفترچه جدید دارند، این است که قبل از مراجعه حضوری به شعب و کارگزاری‌های سازمان تأمین اجتماعی ابتدا از طریق سامانه خدمات غیرحضوری به نشانی https://eservices.tamin.ir/ درخواست خود را ثبت کنند تا در زمان حضور در واحدهای مربوطه؛ تحویل دفترچه آنان در کمترین زمان ممکن انجام شود.

قریب ادامه داد: ثبت و پیگیری درخواست‌های برخورداری از تعهدات کوتاه مدت سازمان تأمین اجتماعی از دیگر موضوعات مراجعه بیمه شدگان و بازنشستگان به واحدهای اجرایی برشمرد و گفت: در حال حاضر بسیاری از خدمات کوتاه مدت از قبیل کمک هزینه ازدواج، غرامت دستمزد ایام بیماری و ایام بارداری، کمک هزینه ارتروز و پروتز و کمک هزینه کفن و دفن و بسیاری دیگر از خدمات سازمان تأمین اجتماعی از طریق درگاه خدمات غیرحضوری قابل انجام است.

معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی دریافت لیست و حق بیمه را نیز مهم ترین موضوع مربوط به کارفرمایان برشمرد و گفت: در حال حاضر نیز حدود ۹۸ درصد از لیست و حق بیمه کارگاه‌های تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی به صورت غیرحضوری انجام می‌شود و نیازی به مراجعه حضوری به شعب و کارگزاری‌های تأمین اجتماعی نیست.

قریب افزود: خدمات غیرحضوری بهترین جایگزین برای مراجعه حضوری به شعب و کارگزاری‌های سازمان تأمین اجتماعی است و با توجه به شیوع ویروس کرونا به بیمه شدگان، بازنشستگان و کارفرمایان توصیه می‌کنیم حتی الامکان از خدمات غیرحضوری استفاده کنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:12 - 1398/12/10
باید آموزش بدهند تا مردم هم بتوانند از خدمات غیرحضوری استفاده کنند و یا اپلیکیشن درست کنند و مردم از طریق اپلیکیشین کارهای غیر حضوری تامین اجتماعی را انجام بدهند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج