جدال لفظی فتح‌الله‌زاده و موسوی روی آنتن
۹۶۶۵۰۹
۱۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۰
۵۶۴۳ 
عبدالرضا موسوی و علی فتح الله زاده دوچهره پرخبر باشگاه استقلال امروز در برنامه ورزشگاه شبکه پنج مناظره تندی با هم داشتند.

ورزش سه: عبدالرضا موسوی و علی فتح الله زاده دوچهره پرخبر باشگاه استقلال امروز در برنامه ورزشگاه شبکه پنج مناظره تندی با هم داشتند.

ماجرا از اینجا آغاز شد که فتح الله زاده درباره پولهای قرضی باشگاه از افراد حرف زد و وقتی نام موسوی وسط آمد او ناراحت از اینکه به او تهمت ربا و سود گرفتن زده شده روی خط آمد و بلافاصله به مدیرعامل جدید استقلال حمله کرد و البته پاسخش را شنید.

متن کامل صحبت های این دو به شرح زیر است:

موسوی: آقای فتح الله زاده جنابعالی وقتی به استقلال آمدید سابقه ورزشی داشتید یا از تئاتر آمدید؟

فتح‌الله زاده: شما به سئوالاتی که می‌پرسیم پاسخ بدهید.شما در حد و اندازه ای نیستی که دراین باره از من سئوال کنی. البته جهت اطلاع شما من فوتبال بازی می کردم.تیم جوانان کشوری هم بازی کردم.

موسوی: یک خورده ادب را هم رعایت کنید آقای فتح الله زاده .

فتح الله زاده:من چیزی نگفتم .شما نباید از من سئوال کنی. شما چه کاره ای؟ من یک آدم فوتبالی ام و یک آدم ورزشی هستم.در حدی نیستی. مثل این است که من درباره هواپیما از شما بپرسم. من اطلاعی ندارم.
-دراینجا مجری از طرفین می‌خواهد کوتاه بیایند و موسوی درباره موضوع پولی که به استقلال قرض داده حرف بزند.

موسوی:من دیگر قصد رسانه‌ای کردن این بحث ها را نداشتم.من برای رضای خدا آمده بودم. باشگاه استقلال شرایط مطلوبی نداشت و باید یک منابعی تحت هر شرایطی چه از ناحیه قرض و چه هرچیز دیگری به بدنه تزریق می شد تا تیم جمع بشود. ایشان هم قبل از من در هیئت مدیره بودند.چرا آقای فتح الله زاده که اینقدر می تواند پول جمع کند، پول نیاورد؟چرا وقتی وضع آنطور بود ایشان کاری نکرد که استقلال دچار این وضعیت بشود و الان بیاید بگوید آقای موسوی قرض داده و پولش را می خواهد.من بعنوان یک هوادار وقتی دیدم استقلال به ای وضع افتاده آمدم وسط. از اول هم گفتم روراست حرف بزنیم.

فتح‌الله زاده:
من ده روز زودتر از شما آمدم و برای برنامه ریزی آمده ام. من سال دیگر یک بودجه می‌نویسم و منابعش را تامین می کنم و به ایشان نشان می دهم .ضمن اینکه من از ایشان قرض نگرفته ‌ام و دوستان دیگری از ایشان قرض کرده اند.البته من نمی دانم آقای موسوی چرا اینقدر عصبانی است ما که گفتیم ممنون و دستشان درد نکند.مگر ما گفتیم بد کاری کرده؟من اصلا با ایشان کاری ندارم به همه میگویم؛ما معضل داریم.

موسوی:وسط عرایض بنده نیایید آقای فتح‌الله زاده.ایشان دیشب قول قهرمانی داده و گفته سایه استقلال روی جام است و 30 امتیاز دیگر داریم و مردم را به این سمت برده . از طرفی امروزدارند درباره سال دیگر حرف می زنند.این همان چیزی است که من می‌گویم.مریض اورژانسی را اول کارهای اورژانسی را روی آن انجام می دهند بعد می برند توی بخش. حالا ما این کار از دستمان برمی آمد.من از روی عشق و علاقه به کشورم و با توجه به اینکه داشت می رفت مسابقات آمدم.از آقای مجیدی و رمضانی سئوال کنید وقتی تیم داشت می رفت قطر پولی به آنها داده بودند؟من به این خاطر استعفا دادم که دیدم باشگاه کاری پیش نمی‌رود.نه در زمین نه در مورد قرارداد و نه هیچ چیز دیگر.من دشمن شما نیستم آقای فتح‌الله زاده.شمت امروز یکسرس از هوادارانت را وادار کردی که علیه من مطلب بروند که موسوی استقلالی نیست.این کار را کردید یا نه؟اقای فتح الله زاده آیا من در زمان دلار سه هزار تومانی ، 1.5 میلیارد به باشگاه پول ندادم؟این که یک بازیکنی که آمده پولش را گرفته و رفته به منی که این همه سال سعی کردم کمک کنم می گوید استقلالی نیستی قشنگ نیست. دیشب ازآقای فتح الله زاده پرسیدند موسوی سود پولش را می گیرد و ایشان جواب داد نه انشاءالله.

فتح‌الله زاده:اشتباه کردم گفتم نمی‌گیرد باید می گفتم می‌گیرد! بنده اصلا این حرف را زدم.از اینکه گفتم نمیگیرید ناراحتید؟ بگویم می گیرید اگر شما می‌فرمایید.

موسوی:کلمه سود رباست و تهمت.

فتح‌الله زاده:گفتم که نمی‌گیرید.

موسوی:من آدم متشرعی هستم .ما از جریمه و این حرفها هم گذشته ایم.

مجری از موسوی درباره این می‌پرسد که آیا علت جدایی شما از استقلال حضور آقای خلیل زاده بوده؟

موسوی:من فقط عقیده دارم ایشان با توجه به مشغله‌هایشان نمی توانند کار را پیش ببرند درحالیکه کارهایی که برای باشگاه استقلال کردند خیلی زیاد است و حتی شاید از من موسوی برنمی‌آمد.

مجری:شما گفتید من فتح الله زاده و خلیل زاده را به استقلال آوردم؟

موسوی:
خیر و اگر هم گفته باشم از هردو عذرخواهی می کنم.

فتح ‌الله زاده:منظور من از آن حرفها این بود که این روش باشگاه داری درست نیست که ما قرض بگیریم وبعدا که بخواهیم پس بدهیم نداشته باشیم. شما هم بیایید کمک کنید که استقلال به یک توسعه پایدار برسد. وگرنه من این حرفهایی که شما می‌گفتید را نزده بودم.این را هم بگویم که وی برگشتن پول حساب نکنید واقعا نداریم .

موسوی:خودت هم می دانی که سر تاریخ ازت می‌گیرم!

فتح الله زاده:ما سابقه اش را داریم. قبلا 300 میلیون از ایشان گرفته بودیم بعد که از استقلال رفته بودیم حکم جلبمان آمد.بعد اقای موسوی گفت من خبر نداشتم که این اتفاق افتاده و ما پرداخت کردیم.

 

 
جدال لفظی فتح‌الله‌زاده و موسوی روی آنتن
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 16
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:20 - 1398/12/11
خدا شاهده این استقلالیا همیشه طنز هستن..البته مکتبتون همینه خخخخخخخ
Iran, Islamic Republic of
00:21 - 1398/12/11
خرتوخره فتل خرفت هیچکاری نمیکنع فقط شعارمیده
Iran, Islamic Republic of
00:29 - 1398/12/11
باز این فتل اومد تو کل خوی ادری زبان و لوتی مسلک این یه دونه به کی رفته خدا داند بس کن دیگه حاجی بخدا منه پرسپولیس جملات تو که پر از مسخره کردن مردم استقلالی رو میفهم وای بحال اون روزی که بخوای حساب بدی بخدا این دو تیم از دست شما ها چکار باید بکنن
Iran, Islamic Republic of
00:35 - 1398/12/11
قبلا فتل رو قبول داشنم ولی اشتباه می کردم اومده برا زمین زدن مجیدی و آوردن قلعه نویی تاریخ مصرف گذشته
France
00:43 - 1398/12/11
با فتح ا..زاده کار استقلال زار است
شما حرفهای مسئولین تیمهای دیگر را با حرفهای فتحلی مقایسه کنید دیروز میگفت کرونا بد است میگیرم میزنمش... روی انتن زنده ..!!!!
Iran, Islamic Republic of
00:53 - 1398/12/11
فتل قولوچ تو بهتره بری همون کار فوتوشاپی رو انجام بدی تو رو چه به فوتبال
ولی من شنیده بودم افرادی که تو کار فوتوشاپ هستند عمدتا روحیه لطیفی دارند ولی تو از بد دهن هم بد دهن تری
Iran, Islamic Republic of
01:00 - 1398/12/11
مادرت به عزاته فتل دزد فکرکردی مردم خرن.خودت خری
Iran, Islamic Republic of
01:01 - 1398/12/11
اقای فتح اله زاده شما اگر ۳۰ امتیاز باقیمانده راهم بگیرید که نمی گیرید وجک می گویید با ۳۶ امتیازتون میشه ۶۶امتیاز که پرسپولیس تااین حدونصاب ۱۹ امتیازدیگر می خواهد و۹بازی دیگرپیش رودارد فرض کن که شما ۳۰ امتازروگرفتین وپرسپولیس دوبازی راواگذار کرد ویک بازی رامساوی کندانوقت باپرسپولیس هم امتیاز میشین خوب تفاضل گل راچکار می کنید بازیهای باقیماندتون هم که تراکتوروسپاهان وشهرخودرو ونفت مسجدسلیمان ونفت ابادان رادارید حالاچرا الکی حرف میزنید وهوادار رومسخره می کنید
Iran, Islamic Republic of
01:03 - 1398/12/11
این دعواها فقط به ضرر استقلال هست و تمام
United Arab Emirates
01:28 - 1398/12/11
سلام فرهاد جان رنگ من قرمز است ولی شمارا دوست دارم حواست را جمع کن گول این فتل را نخور این برای رسیدن بجایگاه خودش شمارادور میزند پسرم من سنی از گذشته
Iran, Islamic Republic of
02:07 - 1398/12/11
فتللل جوووون !!!عاااااششششقتم
Iran, Islamic Republic of
02:25 - 1398/12/11
یا خدا
فتل نیامده شمشیر رو از رو بست
اونهم واسه کی؟

فتل بنگی کوتاه بیا
که
شب دراز است و.قلندر بیدار
Iran, Islamic Republic of
04:06 - 1398/12/11
فتح اله زاده دشمن واقعی استقلاله
بخدااین شوالیه دروغین استقلال رونابودمیکنه
Iran, Islamic Republic of
04:29 - 1398/12/11
هر دو تحفه وطنی هستند که لنگه ندارد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج