جزییات لغو بلیط قطار‌های مسافری اعلام شد
۹۶۶۷۸۹
۱۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۴
۷۰۵۴ 
در پی شیوع ویروس کرونا و کاهش سفرها، شرکت حمل و نقل ریلی رجا طرح استرداد بلیط قطار‌های مسافری برای محدوده زمانی ۹۸/۱۲/۳ لغایت ۹۹/۱/۱۶ بدون کسر هزینه کنسلی را ابلاغ کرد.

خبرگزاری مهر: در پی شیوع ویروس کرونا و کاهش سفرها، شرکت حمل و نقل ریلی رجا طرح استرداد بلیط قطارهای مسافری برای محدوده زمانی ۹۸/۱۲/۳ لغایت ۹۹/۱/۱۶ بدون کسر هزینه کنسلی را ابلاغ کرد. متن این ابلاغیه به شرح زیر است:

۱ مسافرانی که متقاضی تغییر تاریخ سفر خود هستند، می‌توانند حداقل ۷۲ ساعت قبل از تاریخ حرکت خود با سامانه «صدای مسافر راه‌آهن» به شماره ۵۱۴۹-۰۲۱ تماس گرفته و نسبت به هماهنگی و تهیه بلیط جایگزین برای تاریخ مورد نظر خود اقدام کنند.

۲ مسافرانی که قبل از تاریخ ۹۸/۱۲/۳ نسبت به خرید بلیط قطار اقدام نموده‌اند و متقاضی کنسلی آن هستند، می‌توانند از تاریخ ۹۸/۱۲/۷ لغایت ۹۸/۱۲/۲۹ و حداکثر تا ساعت ۱۲ ظهر روز قبل از تاریخ حرکت قطار خود به مراکز مجاز فروش بلیط مراجعه و نسبت به استرداد بهای بلیط «بدون کسر هزینه کنسلی» اقدام نمایند.

۳ مسافرانی که قبل از تاریخ ۹۸/۱۲/۳ اقدام به خرید بلیط قطار نموده و در ۴ روز گذشته (۹۸/۱۲/۳ لغایت ۹۸/۱۲/۶) نسبت به استرداد بلیط خود اقدام کرده‌اند، می‌توانند از تاریخ ۹۹/۱/۱۶ به مدت یک ماه با مراجعه به مرکز استردادکننده بلیط خود «هزینه کنسلی کسر شده» را دریافت نمایند.

۴ ارائه اصل بلیط یا متن پیامک الکترونیک شده آن به همراه کارت ملی در زمان استرداد الزامی است.

۵ بلیط قطارهای مسافری که از تاریخ ۹۸/۱۲/۳ به بعد خریداری شده است، مشمول این طرح نبوده و استرداد آن بر اساس قوانین و مقررات مربوطه خواهد بود.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
15:17 - 1398/12/11
بی قید و شرط بیلط استرداد کنید تاریخ و زمان و ساعت تعیین نکنید پول مردم پس بدین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج