آزمایش کرونای ۲ نفر دیگر در یزد مثبت شد
۹۶۷۸۴۱
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۴۰
۱۰۲۳۷ 
سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد از مثبت شدن آزمایش دو نفر دیگر در یزد خبر داد و گفت: با این حساب آمار افراد مبتلا به کرونا در یزد به هفت نفر رسید.

خبرگزاری مهر: سخنگوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد از مثبت شدن آزمایش دو نفر دیگر در یزد خبر داد و گفت: با این حساب آمار افراد مبتلا به کرونا در یزد به هفت نفر رسید.

محمدرضا دهقانی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر بیش از ۶۰ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان شهید صدوقی یزد بستری هستند که از این تعداد ۱۰ بیمار در بخش ویژه مراقبت و نگهداری می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه تست کرونا از این افراد گرفته شده و منتظر جواب آزمایشات هستیم، افزود: تا دیروز آمار افراد مبتلا به کرونا در یزد پنج نفر بود که با مثبت شدن جواب آزمایش دو نفر دیگر، آمار مبتلایان قطعی در یزد به هفت نفر رسید.

دهقانی، آمار فوتی‌های یزد را نیز دو نفر اعلام کرد و یادآور شد: هر دو بیمار مرد و هر دو دارای بیماری زمینه‌ای بوده‌اند، یکی از آنها بالای ۷۰ سال و دیگری ۶۳ ساله بود.

دهقانی بر رعایت نکات بهداشتی و توصیه‌های پیشگیری از شیوع کرونا توسط مردم تاکید کرد و گفت: مردم به دور از فضای هیجانی و استرس، با رعایت نکات بهداشتی و تقویت سیستم ایمنی بدن خود خدمتگزاران خود را در حوزه بهداشت و درمان در امر مقابله با کرونا یاری کنند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج