قرارداد کریم باقری هفته آینده امضا می‌شود
۹۶۸۰۰۲
۱۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۷
۵۷۳۲ 
مسئولان فدراسیون فوتبال در هفته آینده قرارداد کریم باقری را به عنوان مربی تیم ملی امضا می‌کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان: روز گذشته باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی اعلام کرد پس از مذاکرات انجام شده بین مسئولان این باشگاه با حیدر بهاروند سرپرست فدراسیون فوتبال برای حضور کریم باقری به عنوان دستیار دراگان اسکوچیچ در کادرفنی تیم ملی توافق‌های لازم صورت گرفته و او از این بعد مانند بازیکنان تنها در زمان برگزاری اردو‌های تیم ملی از جمع سرخ پوشان پایتخت جدا شده و به این تیم کمک خواهد کرد.

هرچند تاکنون قراردادی بین فدراسیون فوتبال با باقری امضا نشده است، اما طبق هماهنگی‌های به عمل آمده این مهم هم به احتمال فراوان در هفته آینده صورت می‌گیرد. البته دستیاران خارجی سرمربی کروات یعنی ملادن زگانیر و تونی اوسنیک هم به زودی برای عقد قرارداد به ایران خواهند آمد.

حال قرار است به زودی جلسه‌ای بین سرمربی و مربی جدید تیم ملی درباره آشنایی بیشتر آنها، برنامه ریزی اردو‌های و البته احتمال تعویق ۲ دیدار تیم ملی با هنگ کنگ و کامبوج برگزار شود.

شنیده می‌شود فدراسیون فوتبال طبق درخواست دراگان اسکوچیچ قصد دارد به زودی برای تبدیل شدن باقری به مربی دائم تیم ملی با او و باشگاه پرسپولیس مذاکره کند که این مورد در پایان فصل صورت می‌گیرد.

از طرف قرار است باقری با دقت بیشتری بازیکنان مدنظر اسکوچیچ در اردوی پرسپولیسی‌ها را زیرنظر بگیرد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج